V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

GrifHi55

Tak tomu říkám povedený celovečerní debut. Jistě, zápletka tuctová a známá, ale řeznící Law a Whitekar jsou prostě týpci, do toho spousta litrů krve, pěkná práce s noži a konec, který dal K.O. i mě, ne jenom Judovi...i díky povedenému hudebnímu doprovodu 4* ()

THORasgard

Moje nové guilty pleasure. Miluju Alici Braga, už jen za to, že hraje v samejch výbornejch sci-fíčkách. BTW když Whitaker výjde z baráku s kuchyňskou zástěrou a kynžálem v ruce - k nezaplacení. Humor, krvavá řezničina, Jude Law s nožem (kladivem, pistolí...) v ruce a Liev Schreiber... víc ke štěstí nepotřebuju. ()

ocelotak112

asi si tenhle film necham jeste chvily rozlezet v hlave nez dam finalni hodnoceni nicmene je to skvele sci-fi nevidel jsem genetickou operu takze nemuzu hodnotit jak moc tohle vykrada ve filmu je dost hluchych mist napriklad jak se poprve seznamuji Lav a Van Houten prvnich zhruba 30minut se mi fakt libilo kdyby zustalo takovy tempo a takovy akcni sceny a zvlast Lav a Whitaker v jednom zaberu urcite by slo hodnoceni vic nakonec se aspon zboril ten klisovity konec flashbackem 3+ ()

Nobunaga

Jude Law a Forest Whitaker v příběhu z blízké budoucnosti o exekutorech transplantovaných orgánů. To se prostě exekutor objeví u vás doma a vezme si orgán, který nestíháte splácet. Ani nezazvoní. Až jednou... Film má v sobě hodně z Minority report, atmosféru Blade Runnera a chodbovou scénu z Oldboye, kladivo included. Krev stříká na všechny strany, hrdinové hláškují o 106 a zvrat střídá zvrat, prostě prima letní biják :) ()

RoyBatty444

nie je to odpad, ale príbeh je bez dôvtipu a koniec bol jasný od kedy to Whitaker spomenul. Chlapci a dievčatá sa snažili urobiť to realisticky ako sa dalo. Napriek tomu tento aspekt filmu ma najviac odpudzoval. Pozrieť a zabudnúť. ()

e-pilot

...nic moc. Pár bojových sekvencí spojených dějem, který je dost rozpačitý. Místy zmatečně se proplétají dvě dějové linie, kamarádská a milostná. Ta hvězdička je za konec. Byl jsem moc rád, že to neskončilo happyendově romanticky, jak tomu předchozí děj nasvědčoval. ()

naytsirk

Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám tři nebo čtyři, ale nakonec jsem musel dát ty tři (3,5). Mě prostě mrzelo, že se to neneslo v duchu začátku. Že se to přeorientovalo na něco úplně jiného... Ale byla to hezká podívaná, to zase ano... ()

gunko

Film, ktorý mal našliapnuté fakt veľmi vysoko, avšak brzdí ho veľmi časť pred záverom, keď to začína byť celkom nuda, avšak úplný koniec film sa to snaží napraviť. Tá "nežná a romantická" záverečná pasáž ma proste dorazila vytiahnuť o jednu * predsa len vyššie. Pekné scény a uverenia hodný futuristický svet. GJ ()

numan

Guláš. Nejdřív rozvleklá psychologická moralita o tom, jak se ženatý asociál náhle změnil v sociála v rozvodovém řízení. Po hodině žvanění se poslední třetina zvrhne do zběsilé akce, která ovšem místy nejde vnímat jinak, než jako komedie. A sci-fi? Snad jen v tom, že medicína je vo fous vepředu a na mrakodrapech svítí víc divnejch reklam. Dobrá zpráva pro fanoušky operací v polních podmínkách: řeže se tu dost a často, na konci už vám to ani nepřijde. A hudba? Standartní soundtrack plus standartní pop-rockovej guláš. No prostě guláš. :o) ()

Matt2626

Písať o tomto filme by sa dali doslova liturgie, ale pre tentokrát budem stručný. Originalita / námet - 90%, herecké výkony - 80%, spracovanie - 70% kompletizácia snímku - 65% (boli hluché a niektoré aj nepochopené scény) samotný záver - 95% (to som fakt nečakal). U mňa ako celok dosť dobré, napriek faktu že scifi a akčné veľmi nemusím. 80% ()

Mangus

Veľmi dobré. Očividne sme sa vyžívali v otváraní ľudských tiel. Jude skvelý, hudba výborná, škoda tej záverečnej zbytočnej pointy (zvratu). No..takže ,,len´´ 8/10. ()

ragtime

Film ma celú dobu veľmi dobre zabával, nevedel som si Judea Lawa v tejto roli predstaviť, ale zvládol ju výborne. Vizuálne vychytávky obohacujú v podstate veľmi obyčajný námet a robia z filmu príjemnú oddychovku. ()

skodovak

Mám rád tento typ filmů, navíc i Whitakera a Law, ale přesto mě tento konkrétní snímek dostatečně nezaujal. 3 hvězdy za snahu. ()

landavid

Bladerunnera už stejně nikdo nepřekoná,námětů plno včetně tohoto, ale antagonismus scénaristů nevede ke správnému cíli doposud.Bladerunner je jako Jarmila Kratochvílová. ()

Grifindoor

Velice povedený sci-fi thriller, Jude i Forest, nezvyklé duo, ale šlape jim to parádně. Trochu chabší scénář, zato parádní bitkové sekvence. Závěr je čistá onanie, scéna před růžovými dveřmi je okopčená z Oldboye(2D pohled z boku a kladivo) Šokující pointa. ()

Naby

Námět byl rozhodně originální, efekty zajímavé. Akcí nabitej film, který některé nejasnosti uzavřel zajímavým vysvětlením....což nebudu prozrazovat ;-). Jude hrál opravdu dobře, to se mu nedá upřít. Jen té krve tam mohlo být malinko míň. A teďka k hodnocení. Dost dlouho dobu jsem přemýšlel jak tenhle film vlastně ohodnotit a myslím, že 3,9* je velice slušný skóre. Takže skoro 4*. ()

chosan

Film je hodně povedený až na ten konec za které také ztrhávám body jinak bych dal 90% takhle dávám 75%, ale doporučuji! ()

Lukkyn

Tomu říkám jatka :-) Dlouho jsem neviděl pořádnej akční nářez a tady jsem byl zcela uspokojen. Vůbec mi nevadilo, že film se drží zaběhnutých kolejí v žánru protože prostě nabídl něco navíc než jeho vrstevníci (například náhradníci) Na to že toto dílko má skorem dvě hodky to odsejpalo slušně, Jude Law vůbec nezklamal a myslím , že by moh v našem státě s kudlou v ruce vybírat nezaplacené pokuty a nájmy u nepřizpůsobivých občanů :-) výborná hudba i dobře zvládnutá akce. Toto scifi doporučuje devět z deseti řezníků :-) ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)