V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

huko

Zbytečně realným způsobem natočené sci-fi. Kdyby to bylo alespoň o trochu více nadnesené, bylo by to o mnoho lepší. ()

DHDV

Všechno co bylo v tomto filmu sme už viděly v něčem jiném ale i tak to funguje. Zajímavé sci-fi s originálním tématem , který v této době možná vyzní lépe než kdy byl film natočen později nebo dřív. Prostě ho natočil do „dobré doby“. Film Vás moc neuchvátí, že by ste na něj myslely celý týden ale při sledování se nudit nebude. Co se týče režisérské práce není moc dokonalá ale tandem Law/Whitaker to dokážou utáhnout. Zbytek hereckého složení je dobrý a halvně krásný v některých případech… Moc originálních scén ve filmu nenajdete ale i tak se najde pár světlých okažíků, které film dokáží přesunout do vyšší úrovně. Moje hodnocení je ovlivněno hlavně tím, že sem fanda sci-fi a tohle téma už mi v kvalitních vodách chybí- dávám 4 hvězdy za dobrou oddechovku! Zajímavý výběr hudby… ()

P.J.2

Neviděl jsem muzikál ani originál a proto hodnotim hodně neobjektivně,ale myslim si že na nizkorozpočťák je to hodně dobe natočené,sehnat takové hvězdy do tohodle muselo dát asi dost práce a to se musí ocenit,jinak herecké výkony jsou jako vždy u těchto herců výtečné, a prakticky bez chyby.A konečně po dlouhé době jsem viděl originální konec :-) ()

Pr4d3d

Děj trochu vykradený z jiných filmů, ale i tak přinesl celkem dost zajímavých momentů. Bohužel byl celkem předvídatelný (z lovce se stane oběť atd.). Potěšilo mě herecké obsazení. Law byl obzvláště v akčních scénách výborný a drží celý film nad vodou. Akční části byli asi na filmu nejlepší, ale jako parťáka bych si představil asi někoho jiného než Whitakera, i když mi nakonec i on celkem sedl. ()

fr3ak

Pokud někdo něco splácíte a nejste si jistí jestli to zvládnete, tak vám vřele doporučuji tento film. Už jen z obsazení Law/Whitarker musí být každému jasné, že to bude minimálně mezi těmito dvěma skvělými herci jiskřit a věřtě mi, že to jiskří tak že z toho někomu můžou zkratovat mozkové závity :) Přítomná brutalita také dnes už bohužel není zrovna běžná záležitost, takže je dobré ji ocenit (scéna v chodbě je parádní). Příběh sám o sobě je celkem zajímavý, sice jsem si těsně u konce říkal, jestli tohle autoři myslí vážně, ale naštěstí samotný závěr vše napraví a já jsem byl nakonec vážně spokojen. ()

gogoroxy

Nadchla mě temná atmosféra, která provázela celý film. A téma odebírání a kupování orgánu coby šílená budoucnost bylo skvělé. I když jsem křehčí povahy, akční, brutální scény mi nedělali problém, ba naopak jsem si všechny scény patřičně vychutnala. Výborná hudba a poslední explozivní akční scéna nezaslouží méně než 5/5. Navíc jsem dívka a Jude Low je dost sexy. ()

Wargoo

Čakal som viac = CHYBA !!! Law je sympaťák, a svojich úloh sa dokáže zmocniť dokonale, ale tu som to bojové umenie nežral ani jemu a ani Forestovi. Naopak, scény s Alice Braga musím Lawa pochváliť, scény mali svoj náboj a iskru...asi mu robí dobre ženská spoločnosť. Inak nič nové, premena osobnosti, následná honba za spravodlivosťou, snaha o prevrat... Len záver trošku prekvapil, a to je plus. Inak nič výnimočné. 3*** a 65,921 % ()

sadlokan

Dneska je zadlužování takovej adrenalinovej sport,ne?A říká se,že je blbec,kdo si půjčí třeba na dovolenou?No,jak se to vezme,Kanáry vám z panděra rozhodně nevyříznou! ()

derek007

Repo Men je v první řadě zklamání, protože když už něco stojí za to, tak je to vykradeno z jiného filmu (ano, jedná se o "legendární" scénu na chodbě s hromadou nožů, která ovšem nedosahuje zdaleka kvalit originálu z Oldboye). Nebýt toho úplného úplného konce, tak jdu ještě níž. Forest & Jude jsou ovšem sehraní jedna báseň. ()

Ukubumbahoo

Budoucnost a víra v lepší zítřky. Čeká nás další vize nedaleké budoucnosti. Budoucnosti, ve které to mají neplatiči dluhů stále těžší a těžší. Film pracuje s (pro mě) velice atraktivním a zajímavým tématem, které si myslím, že by v budoucnu i opravdu mohlo být aktuální. Děj filmu je bohužel dost předvídatelný a mnoho překvapení se nedočkáme, nicméně pracuje na velice atraktivním podkladu, takže nuda na druhou stranu také nenastává a celé nám to krásně utíká. Konec filmu je také vydařený, já vřele doporučuji. ()

bery71

Velmi slušný nápad zabalen do zbytečně akčního obalu. Myslím, že se scénáristé ke konci vydali trošku špatným směrem. A ze slušného dojmu z příliš zběsilého sci-fi se stala směs keců o jakémsi zlém matrixu. Aneb jak se skvělým soundtrackem, skvělými herci a dobrým nápadem natočit špatný film. Třetí hvězdu dávám hlavně za hlavní dvojici, která jako málo ve filmu skutečně funguje. ()

crha

Tak tohle je hodně odvážný kousek. Kdo má rád černý humor, tak si přijde na své a kdo úchylárny, tak jakbysmet. Já mám rád oboje. Porcování lidí mi připomínalo Americké psycho. Třeba když si Jude Law pustí walkmana a jde vykrájet játra neplatičovi. Tím se dostávám k hudbě, ta je perfektní a totálně absurdní - přesně jako celý film. ()

FilmWave

Moc nechápu, že se herci jako Law a Whitaker uvrtají do takovéto podprůměrnosti. Na sci-fi málo filozofie a vlastní mytologie, na akci málo akce, na drama těžce trapné dialogy a klišé. Jedna fajn "Oldboy" akční kladívková scénka a dobrý Whitaker, jinak to nemá vůbec co nabídnout. ()

GOREGASM

Kvalitní scifi thriller, který sází na dva nosné pilíře v podobě Jude Lawa a Foresta Whitakera. I příběh je příjemně neokoukaný, správně neobroušený (krve tam teče jak z bravka a mluví se tam sprostě :-), jen v poslední třetině už trochu ztrácí dech. Debutující Miguel Sapochnik story "vymahačů" lidských orgánů natočil docela bez kompromisů (viděl jsem unrated verzi) a mě jeho mí­sty sarkastické a drsné poví­dání­ docela šmakovalo. Upoutat oko diváka umí­ a nebojí­ se ukázat i něco pro silnější­ nátury. Napří­klad souboje na nože stojí­ opravdu za to. Kdyby dopadla poslední­ třetina lépe, šel bych s hodnocení­m ještě výše. A propos, firemní­ auta Unie bych si nechal lí­bit ;-).75% ()

Gedes

Určitě stojí za shlédnutí. Film má grády a myšlenka s vymahači dluhů, kteří Vám klidně vezmou orgány - zhebněte si ! je pstě neuvěřitelně realná:-)) Konec byl opět trochu přehnaný , přesto mile překvapivý... Doporučuji. ()

BOURQUE

Futuristický príbeh z budúcnosti resp. o budúcnosti, ako si to niektorí (scenárista, režisér) predstavujú. Špičkové zbrane a priemerné akčné scény. Jediné, čo to potrebuje, je silnejší a premyslenejší príbeh. Potom by to už nebola len (pod)priemerná sci-fi/akčná záležitosť. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)