Oskar pracuje jako hlasatel počasí v jedné televizní stanici a jeho žena Zuzana nastoupila po mateřské dovolené jako moderátorka rozhlasové stanice. Aby se oba mohli věnovat své práci, mají pro svého syna Jakuba chůvu, které Oskar neodolá a začne si s ní milostný poměr. Oskar odmítá jezdit s rodinou na hory, a když je Zuzana s Jakubem v Krkonoších, užívá si Oskar a Jakubovou chůvou. Zuzaně s Jakubem se na horách nelíbí, protože není dobré počasí a chtějí se vrátit dřív, ale Oskar ohlásí v televizi, že se v Krkonoších vyjasní, i když předpověď je úplně jiná. Oskar sice oddálil návrat Zuzany s Jakubem z hor, ale ti přijeli nemocní a Zuzana přišla Oskarovi na nevěru. Oskar je Zuzanou vyhozen z domu a navíc je vyhozen i z práce kvůli tomu, že hlásil jiné počasí, než měl. Oskar přijde na návštěvu ke svým rodičům, kde zjistí, že rodiče hodlají dál brát Zuzanu jako vlastní dceru a Oskarovi vyčítají jeho nestydaté chování vůči Zuzaně. Zuzana se seznámila s příjemným Matějem a jeho dcerou Terezkou, s kterým tráví volný čas, neboť Terezka s Jakubem jsou ve stejném věku. Netrvá dlouho a Zuzana je zase šťastná, jelikož je zamilovaná i milovaná. Oskar si začal nový milostný příběh tentokrát se slavnou zpěvačkou Norou, která je o čtvrt století starší, takže jejich fotografie plní stránky bulvárních časopisů, ale Oskar se cítí být s Norou šťastný. Když zemře Nořin bývalý manžel, dojde Noře, a nakonec i Oskarovi, že věkový rozdíl je moc velký a Oskar je zase sám… (TV Prima)

Loki81

Zadne prekvapeni, opet nudny a nicim vyrazny Hrebejk... poslednich reziserskych 5 let je k placi. Totez obsazeni, tentyz pruser, casy Pelisku a Musime Si Pomahat zmizely v nenavratnu... Snad se jednou dockame... ()

sator

Film který nemá velké ambice a na nic si nehraje......,civilní herecké projevy,dost dobrý Macháček. Dávám 70 % Čím víc možností člověk má,tím hůř se v životě orientuje. Moře možností se mění v oceán samoty. ()

Noviik

Neutrální snímek, který toho moc neřekne a rozhodně nenadchne. Naštěstí ale ani nezklame. Ani nevím co víc k tomu dodat... ()

wendelin9

Průměrná česká komedie, která se (jak už tomu v našich komediích bývá) točim kolem rodinného života, nevěry, rozchodů a nových lásek. Film je to nenáročný a hodí se na klidný večer. Jestli ale hledáte něco hodnotného, sáhněte raději jinam. Jirka Macháček spolu s dalšími herci pobaví, ale nenadchne. ()

Sabrewulf odpad!

Chtěl jsem napsat dlouhou, sprostou kritiku na adresu těch tří hoven: Hřebejk - Macháček - Viewegh, ale podle hodnocení bych jen kopal do mrtvoly. Alespoň zmíním, že písničky byly naprosto odpudivé. ()

SeanLSD

Ostudný prešľap Jana Hřebejka! NEHANEBNÍK je vrchol trápnosti vzťahovej módy českého filmu i umeleckej nemohúcnosti. Jarchovského najhoršie napísané vzťahy mali ešte aspoň životnosť a realistickú prepletenosť, ale Hřebejkovi zrejme nestačilo pri sériovom tempe výroby a pribral si k spolupráci ešte aj kedysi nádejného spisovateľa, ktorý ho stiahol na umelecké dno, ktoré sám už dávno pokúša. A ochotne mu k tomu sekunduje herecká elita! Je to trápne ako reklamy trčiace z každej druhej scény. ()

chelseaman22

Herecký koncert dua Macháček – Liška přebíjí režie a Hřebejkův scénář, přičemž obé se zrovna příliš nepovedlo. Ostýchavý Liška a protřelí Macháček dělají co proto, aby si konečně našli ženu, která jim dá v kuchyni a v posteli. A zatímco Liška je plachý jako Liška, tak Macháček je drzý jako Bakala provádějící prohlídku svých bytů na Ostravsku. 71% ()

senor

Poslední tři Hřebejkovy filmy sem neviděl.Tohle byla taková příjemná oddechovka,naštěstí ne moc dlouhá, jakoby bez ambicí.Otázka je jestli to není pro Hřebejka málo? ()

markuc

Nejvetsi zklamani z Hrebejka v poslednich letech, nevkladam do nej sice zadne nadeje, ale timto klesl na dno. Film udrzuji nad vodou jen herecke vykony, zbytek je totalni slatanina hodna spise Polednakove. Jedna hvezdicka je za nekolik malo trosku vtipnych momentu a za tech pet procent filmu, ktere za neco stoji - bohuzel to je zase ten hrebejkuv nesouvisly vyvej par chytrych okamziku, ktere nejsou nijak propojeny dohromady. Potencial byl rozhodne vyssi, takto vznikl jen dalsi odvar v ceske kinematografii, ktery mam nastesti uz za sebou a doufam, ze se to v podani tohoto rezisera uz nebude opakovat. ()

KanjiVital

Bože Hřebejku co se to s tebou děje.... začni spolupracovat s Troškou jeslti chceš být mistrem sračkoidních filmů ! Naprosto zabitá hodina a půl... tu hvězdičku dávám za tu šikovnou Maďarku a její hluboké myšlenky... to jediné tento film zachránilo před odpadem ! Never more ! ()

Mrkvič

Hřebejk si z nás pěkně vystřelil (dobře, tak Hřebejk se nezhoršil, jen se má držet lidí, se kterýma mu to jde). Nebo si o sobě začíná myslet, že může vzít hovno napíchat do něj háčky, obalit alobalem a předvádět na mole (Zoolander). Spousta nesmyslných zbytečných scén. Nudný nevýrazný Macháček. Párkrát jsem se usmál, ale i ty malilinkatý perličky postupem času zabředly do hodně hlubokýho bláta. ()

plechulka

Asi podle hodnocení zde nebude jen můj pocit, že filmy Jana Hřebejka "už nejsou, co bývaly"... Dopufám, že Kawasakiho růže to zvrátí !?! ()

Sfinkter

U Hřebejka slabší propojovací článek mezi U mě dobrý a Kawasakiho růží. Macháček v hlavní roli mi sednul a hřebejkovské řešení vztahů mě baví vždycky. A Emilka vypadá stále úžasně! ()

Ryuuhei

Klasika natočených českých filmů minulého desetiletí tkví v tom, že všechno je to o protagonistovi, či protagonistce, která střídá partnery a dojde jistého uvědomění, že jeho/její život vlastně stojí za prd. Mohl bych to použít zde na Nestydu, ale i na jiné, podobné tituly. Zde to naštěstí není až tak nechutné a hojně obsazovaný Macháček tomu dává poněkud poetický nádech. Ale stejně, žádný zázrak nad sluncem. 50% ()

_DAVE_

Dokonalá přehlídka průměru. Hřebejk je zdá se pořádně v pytli. Macháček hraje celkem obstojně, scénář a celkově příběh je ale jednoduše slabý.. Navíc, nevím proč, ale mám pocit, že ten film nějak nekončí. Slabší tři hvězdy. ()

Bobik9

příjemné překvapení pro mě. Pohodová komedie, sice bez zapeklitějšího příběhu, možná úplně bez příběhu, ale přesto příjemná. Docela slušně obsazená a podložená pěkným soundtrackem. ()

lennyd

Oskarovi (Jiří Macháček) se takřka ze dne na den kompletně změní život - ať už jde o jeho víceméně šťastné manželství či zajímavou práci moderátora předpovědi počasí. Nejprve jej vykopne manželka (hned jak zjistí, že si vydržuje milenku) a vzápětí je vyhozen z práce (když se hledá obětní beránek za zpackané předpovědi "naruby"). A tak nezbývá Oskarovi než začít hledat opětovný smysl života - vztah se stárnoucí zpěvačkou Norou (Emilií Vašáryovou) či novou prací - odvozem opilců z hospod domů. Oproti tomu jeho žena potkává sympatického Matěje (Pavel Liška), se kterým by snad mohla být opět šťastná ... Už jsem to říkal u předchozích Hřebejkových filmů - já je prostě nechápu. Úplně stejně jako Kráska v nesnázích na mne působil i Nestyda - ve chvíli, kdy by se snad něco mohlo začít dít, tak šup - konečné titulky. Opět na mně celý film působí jako malá ochutnávka ke skutečnému příběhu - ale ten pak nepřichází. Herecké obsazení je sice více než slušné, ale co naplat, když je to opět to samé a nikam to nevede. Pár vtipnějších scén (např scéna s policajty) rozhodně film nezachrání. Takže snad jen chválím příjemnou hudbu, a příště prosím něco jiného, pane Hřebejku.. ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková