Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

speedy7929

Jeden s mojich najobľúbenejších filmov. Tento film má silu a hĺbku dokázať, že všetko čo v živote chceme tak to ide. Možno to nieje natočené najlepšie, možno to má svoje chyby no na mňa to zapôsobilo. Film som videl už nespočetne veľa krát, dokonca isté situácie poznám aj spamäti. ()

Skratchy

Tak jsem nějak nepochopil proč hodně lidí na otázku který je tvůj nejoblíbenější film zmíní právě tento film.Mně to přišlo jako naprosto průměrná záležitost s předem známým happy endem kdy po 10 minutách filmu víte že film bude končit trapnou bitkou kdy ke konci hlavní hrdina který do té doby dostával nakládačku se vzchopí a hlavního záporaka porazí.Trapný a předvídatelný. ()

Allka

Překvapivě vůbec ne otravný film, který má dost kladů - třeba soundtrack, Evana Peterse a pěknou atmosféru. Hluboký umění to není ani náhodou, ale někdy prostě člověk potřebuje zhlédnout něco nenáročného a pak si přímo žádá klišovitost, klasické schéma i předem jasný konec. ()

BUBO26

Úplne obyčajná a značne klišoidná tínedžerská rádoby dráma. Žiadna invencia, len dookola tie isté scény, aké sme videli už stokrát. Tie isté postavy. Tie isté životné príbehy. Tie isté pohnútky. Herci bez snahy o herectvo. Na tomto filme ma najviac bavilo to, že som dopredu odhadoval, aká bude nasledujúca scéna. Mal som takmer 100% úspešnosť. Buď som videl tak veľa filmov, alebo je to tak hlúpy film. ()

chlebo

Troška kokotinka o tom ako sa smutný uzavretý debil bije s obľúbeným rozmaznaným debilom. Samozrejme nesmie chýbať šukézna spolužiačka pobehujúca medzi nimi a černoch, ktorý vyťahuje z rukáva jednu múdrosť za druhou. Čo som však bol prekvapený, dalo sa na to pozerať až do konca, nevadilo ani to jedno klišé za druhým , dokonca ani tá kopa buzikov na škole. Jednoznačne však musím usúdiť, že ide o pozitívne prekvapenie. ()

Milda003

Klasické klišé, nic novyho, ohranej děj. Když už někdo točí film tohodle typu, mohl by aspoň ty souboje udělat zajímavější a ne "stejně suchý " jako v desítkách podobných filmech. ()

Mr.Roman

Prototyp filmu, ktorý si predstavujem ako pravú letnú oddychovku. Dej jednoduchý, priam až šablónovito napísaný, na druhú stranu akcia, postavy (síce samoúčelné ;)), prostredie a ďalšie sprievodné prvky na jednotku. Originalitu tu nehľadajte, lebo ju ani nenájdete, no film, pri ktorom môžete mozgové závity vypustiť a nechať sa voľne unášať príbehom bez hluchých miest a priamou dejovou líniou, ktorá nenudí a priamo smeruje ku, síce očakávanému, no o nič menej dobrému, koncu, vás tu čaká ako na dlani a na jeden horký letný večer máte o program postarané.. :) ()

Cortesz

Vůbec jsem od tohoto filmu nic nečekal, film který je mixem starých Karate kidovek, klubu rváčů, rychle a zběsile a hromady podobných teenage filmů v podobném ladění a musím říct, že jsem mile překvapen a ještě teď pár minut po shlédnutí filmů skvěle naladěn. Děj, scénář klišoidní v každém záběru, při každém dialogu tak jako u filmů z 80-tých let, ale natočen dnešním stylem, rychlými střihy, zbrklou klipovitou kamerou, k tomu mix nejaktuálnější muziky dnešní doby ( Scéna kdy hlavní postava kráčí při zvuku Strongera od Daft Punku s Kanye Westem je výborná a pouštěl bych si je častěji). K tomu sympatičtí herci v čele s hlavním představitelem jménem Sean Faris, který mi připomíná Christian Bale, Djimon Hounsou jako trenér taky neměl chybu a ostatní taky ušly, především se zde vyskytuje mnoho hezkých slečen málo ošacených. Film je pro mě milým překvapením a zároveň i odreagováním a možná jde i o poctu všem těm filmům, které měli v názvu Karate ... ()

Blackburn8

O dost lepší než jsem čekal, jsem mile potěšen kamera a střih je víc jak dobrý a to je ten správný směr.Herecké výkony nadprůměrné opravdu dobrý film 75%. ()

DJ Kritik

Taký novodobý Karate Kid na americký spôsob. Dobre zvolená hudba a aj nosná téma pre mladého diváka vcelku prijateľná. Je to taký film na vyrazenie si do kina keď nie je kam ísť, ale časom všetkým vyprchá z hlavy. Inak aj pekný príklad toho čo všetko sú ľudia schopní nahodiť na youtube. ()

Majo911

Ked spojite Karate kid, let's dance 2 (posledna bitka) s typickym americkym teenegerskym filmom (chalan pride do novej skoly a zalubi sa do baby najoblubenejsieho chalana) tak vam vyjde Never back down. Mozno to teraz vyzera ako vykradanie filmov ale nie je to tak. Pan Wadlow zobral s tych filmov to najlepsie a spojil to dokopy a tym vznikol dynamicky film ktory vas vtiahne do deja od zaciatku. A ked k tomu pripocitam nadupany soundtrack tak pre mna 4* ()

Bigfuckman

Těžče předvídatelný nejen konec, ale i průběh filmu. Film sosá co to jde z Rockyho, závěrečnou street figt nevyjímaje. Docela mě zklamal Djimon Hounsou, který zde nechal utonuté své herecké kvality. ()

fordhont

Akce doplněné poutavou hudbou a zajímavými záběry je tam opravdu dost. Trochu mě rozčilují ty rozmazlený uhlazený děcka v bohatých barácích a luxusních autech, ale na druhou stranu hlavní hrdina ukazuje, že se tam žije i normálně. ()

HarveyDent

V žánru teenagerských nenáročných filmů asi to nejlepší. Je to celé založené na tom, že v Orlandu běžel KLUB RVÁČŮ v kinech moc dlouho a že status YouTube se blíží statutu Božímu. Herci jsou prkenní a nejvíc zklamal Djimon Hounsou, ale režie se snaží z materiálu vytřískat co nejvíc a daří se jí to, scénář má sice (hodně) primitivních zvratů, ale lepší než jsem čekal. A hlavně motivy hlavního hrdiny nejsou tak přihlouplé jako "ochrana cti dívky" či podobný hovadiny, ale metafora s Achillovým štítem. Že bych našel v puberťáckém filmu propojení s Illiadou by mě v životě nenapadlo. 90% ()

MarsVl

Není to žádný vynikající film ale nejde mu upřít jedno, že se prostě díváte a vnímáte to co se do vás snaží nacpat. Celkem jednoduchý příběh, který chytne. Sean Faris nějak nevyniká - možná postavou a vzhlede - ale ani nějak nezklame, stejně jako celý film. Djimon Hounsou je borec, u kterého bych si i ty lekce zaplatil. Dávám 5* z čeho 1* je za pěknou Amber Heard. ()

LuNaj

Námět filmu byl použit už tolikrát, že si vedle něj bude prostitutka z E55 připadat jako jeptiška. Nevadí mi to, povedlo se. V karate Kid bylo hlavním lákadlem (logicky, soudě dle názvu, že?) karate, tady to je muay thai, který je mi přeci jenom bližší. ()

HEED

Po dlouhé době, vynikající současný film zasazen do středoškolského proštředí o umění boje. Záporák byl úplně nej. ()

RCecko

Opravdu příběh, který jsem snad od američanů viděl 4310x. Kluk se přestěhuje, kupodivu kvůli talentovanému bráchovi a ne vlastním průšvihům asi jedinná změna jinak zaběhnutých filmů. Chce holku největšího kápa na škole, tak začne trénovat aby ho mohl v Beatdownu porazit, před soubojem s nim mu soupeř zlomí žebro - zřejmě nelimitující zranění, pak při souboji s kápem mu zlomí další žebro, což ve výsledku ho pouze nakopne. Konec nemusím psát je jasný od začátku. ()

ratpile

Předvídatelné a klišovité až běda. To u těchto filmů ale není ani nevýhoda, divák prostě chce všechna ta dobře známá klišé vidět znovu. Pak už je na režisérovi zda z oněch scén vymáčkne maximum a zda si film dokáže uvědomit sám sebe. Jeff Wadlow do toho sice nebuší na plný koule, ale zábavu stvořil příjemnou. Modelové, modelky, MTV soundtrack, Florida, Fight club, Karate Kid ... totálně sterilní, ale pohodový výplach :-) ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali