Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty.(14.7.2010)

Rozpočet $48miliónovTržby USA $60,022,256Tržby Celosvetovo $112,610,386Tržby za predaj DVD v USA $22,225,549 //počet predaných kusov 1,311,136 ║ žiadna veľká výhra ale zas na druhú stranu ani zas až taká otravnosť ako to spočiatku vypadalo, príde na zopár fajn frkov /40%/(10.4.2010)

Soundtrack George S. Clinton: 1. Fairyland ,2. Fairy Fight ,3. Flying Lesson ,4. Lily's Office ,5. First Assignment ,6. Break Room ,7. The Mission ,8. Face Off ,9. Scoreboard Assignment ,10. Children's Fantasies ,11. Ghosts ,12. Ziggy ,13. My Way ,14. Locker Room Prank ,15. I Will If You Will ,16. Fairy Evolution ,17. Training Montage ,18. It's Possible ,19. Smashed Dreams ,20. I Lost Everything ,21. Steals The Puck ,22. My House ,23. You Are The Real Tooth Fairy ,24. Proposal,(10.5.2011)

,,Vy pane Thompsone teď zaplatíte za své hříchy. Strávíte nějaký čas jako víla Zuběnka..... ,,The Rock“ má svaly a troufám si říct, že lepší než ,,plácat se“ ve stupidních akčních filmech je bavit děti. Sice je tou nejhorší vílou a jeho návštěvy mají neblahý vliv na obyvatele domů, ale hlavně jsou celkem vtipné. Já se bavil víc, než u lecjakejch romantickejch sraček. Tahle víla pobaví VŠECHNY! Aspoň na chvíli. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Stydím se, že jsem víla. 2.) Zajímá mě, jaké nádobíčko musí víla mít. 3.) Nevím, jestli se dokážu pobavit u zábavy pro děti. 4.) Nemám ,,šajn“, kde všude využít ,,plašič koček“. 5.) Černá víla mě ,,rajcuje“. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(6.6.2010)

Důvod, proč by i dospělý měl věřit na víly Zuběnky. Tahle by si bez velkého úsilí vzala všechny vaše zuby! → http://pictureup.cz/picture/verejny/702702676e513c7bb5ee42b4e980b6229.jpg(10.9.2010)

V podstate dalsi americka komedie o tom, jak se blbec napravi a to vse navic tak trochu variace na filmy o zaskocich Santa Clause, ale kurva, tohle je tak desne uchylny a pitomy, az je to desne vtipny. Jasne, dojde i na par zbytecnejch vaznejsich a dojemnejch momentu, ale vetsinu casu si to udrzuje vysokou zabavnost, kdy Rock dela jako vila jednu hovadinu za druhou a sekunduje mu perfektni Merchant. Navic proste nemohli zvolit lip, nez Rocka, necham stranou klasicky pripominky ve stylu Rock do akcnaku, ale proste on je furt namakanej a ve forme a kdyz ho narvete do oblecku s kridylkama, uz to samo o sobe je zaruka srandy. Navic to Rock proste umi podat a ma komedialni talent. Takze i pres tech par nudnejsich (=dojemnejch) momentu, to je tak desne pitoma sranda, ze jsem se celou dobu skvele bavil.(8.3.2010)

• Slasher

Tohle už Rock posral. GAME PLAN se mi líbil, RACE TO WITCH MOUNTAIN je zapomenutá nuda, ale tady ze sebe udělal pěknýho dementa. A navíc je to fakt píčovina.(27.4.2010)

Tenhle film je pro Rocka v posledních letech bohužel docela typickej, prostě taková rodinná přitroublá naivní komedie s hromadou poselství pro děti, ve který Rock nemůže téměř vůbec využít svůj akční potenciál a jen se tam pitvoří a zesměšňuje, ale na druhou stranu to opět dokonale funguje a je to děsně zábavný, svižný a i vtipný, obzvláš't když je na scéně Rock s křidýlkama a v růžových šatičkách a celkově to dokáže navodit ohromně pohodovou atmosféru.(10.3.2010)

Věřím tomu, že zoubkový skřítek je vekslák, který směňuje vypadlé zoubky za dolárky. Ano, já tomu pevně věřím! Nerad bych totiž naznačil nějakou pochybnost a probudil se v přiléhavém elastickém kostýmu s křídly a s bondovskou sadou po kapsách. Ne, že by to Rockovi neslušelo, ale já na to tak nějak nemám postavu. Není to sice nijak ohromující zábava, ale pár povedených vtípků výrazně překročilo hranici očekávaného rodinného blábolu.(7.1.2012)

• Skejpr

Naprosto průměrná nezávadná rodinná hloupůstka, v níž potěší kromě standardně charismatického Johnsona především fajn triky, celkově příjemná nálada a několik málo vtipů, které překročí jakousi jinak konstantně udržovanou úroveň. Nebýt jich (v čele s Billy Crystalem), nedokázala by ale Víla vyvolat nic jiného, než neustálý blbý příškleb a občasný pohled vzhůru nad obligátním trapným patosem (a nebo jenom trapností). Přesně na pomezí dvou a tří hvězd..(14.8.2010)

Guilty Pleasure roku? Dwayne Johnson sice je považován za akčního hrdinu (i když v nich skoro vůbec nehraje) a stejně jako největší akční hrdinové let osmdesátých má rád účinkování v nenáročných komediích. Na rozdíl od svých předchůdců (Junior, Dvojčata, Stůj nebo maminka vystřelí) se mu v nich daří, a to hlavně díky výbornému ovládání mimiky tváře a docela obstojným komediálním talentem. Komedie s ním jsou tedy kravinami téměř nejnižší kategorie, ale The Rock z nich dělá něco, na co výše zmíněné filmy nikdy nedosáhly. V roce 2007 se mým GP stal Plán hry, letos to nejspíš bude Tooth Fairy a oba filmy tomu vděčí právě Dwayneovi. Já se bavil skoro celou dobu a rozhodně doporučuji ke shlédnutí k alkoholovému dýchánku s kamarády.(7.4.2010)

• genetique

Čo len bude z tejto generácie, keď budú vyrastať na takýchto filmoch. Rock je síce fajn, ale je to len ďalší zbytočný produkt, ktorý vymieľa deckám hlavy. Párkrát som sa zasmial, ale dalo sa s tým spraviť podstatne viac. 40%.(25.12.2011)

• bestlama

Slabá komedie, hodně slabá .. ani Dwayne to nezachránil ..(15.3.2010)

Co to letí na obloze? Je to pták? Je to letadlo? Je to Superman? Ne, je to Víla zubnička. :D The Rock je frajer, když dokáže vzít roli v takovémhle filmu a ještě si ji tak nádherně užít. Příběh ZUBNIČKY je stará dobrá americká klasika, kterou jsme viděli tisíckrát. Jen ty specialitky jsou nové a důležité je, že stojí za to. Zmenšovací pasta, zapomínací prášek, deodorant neviditelnosti. To je prostě paráda. P.S: Úvodní instruktáž v růžových šatičkách nemá chybu. Jde o zuby, jenom o zuby.(4.4.2010)

• lesumir

Proč ze sebe dělá Rock takovou píču?(9.8.2010)

• sheen

Dwayne, Dwayne, k čemu se to v posledních letech upisuješ xD Příjemná rodinná komedie s rambem v hlavní roli.(3.4.2010)

Nikdy bych nečekal, že herec jako je Dwayne Johnson přistoupí na nabídku hrát v takovýmhle filmu pro děti. Ze začátku i tak trochu působil, že mu role nesedla. Byl jsem na pochybách, jestli se na to vůbec dá koukat a nakonec mě film mile překvapil, i když závěr byl předvídatelnej.(3.6.2013)

• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

• teutates

Čo k tomu napísať... vážne neviem... no fakt nemam slov, čakam len čomu všetkému sa ešte Dwayne upíše... 4/10 za to "čaro" a Tooth Fairy v hokejovom výstroji... omg. Inak myšlienku som postrehol a bola fajn...(19.3.2010)

Vidieť Dwayna v elasťákoch a ružovej sukienke je fakt zážitok :). Odhliadnuc od tejto bizarnosti, ide o pohodovú rodinnú komédiu pre malých aj veľkých, kde niektoré scénky dokážu vyčariť úsmev na perách. Príbeh nenudí, pekne to odsýpa a z toho dôvodu na záver ani tak moc nevadí to stereotypné romantické klišé. 60/100(16.1.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12