Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

johny.duch odpad!

Jak už zde mnozí říkají. Uvolněte se prosím nemá na světové talk show, ale má na naši zemi úrověň. Tohle to je trapná kopie, která svým humorem a inteligencí se ocitá někde blízko hodnoty jakou má sklenička vody. ()

Thorian

Jestliže jsem hodnotil naprosto zoufalou MAMBA SHOW Haliny Pawlowské odpadem, tak tady musím jít alespoň o stupeň výš, protože Genzer se Suchánkem jsou sice hluboko pod Krausem, ale nad Pawlowskou ční jako Mount Everest nad českým Řípem. Jejich snažení sice není žádnou výhrou, ale sledovat se dá, což je na poměry TV NOVA docela ucházející hodnocení. ()

JohnyBlaxx

Smích, smání se nesmyslům a někdy až šíleně trapné otázky, ovšem abych jim nekřivdil tak se v této talk show najdou i dobré fóry. ()

myst3ry odpad!

Michal Suchánek a Richard Genzer alias"wannabe" Jan Kraus. Smutné je, že ačkoliv jsou dva, Krausovi nesahají ani po kotníky. ()

burg odpad!

Bože ten Genzer - to je takovej ***!! Jak to asi může dopadnout, když se moderátor prochláme polovinou svého pořadu nad fórkama, který vymyslí on sám a jeho tzv. "spolumoderátor" Suchánek? ()

Ospalek

No řekl bych, že Jan Kraus (u mě sice moc neoblíbený, výjimkou je Dívka na koštěti) je lepší ve svém Uvolněte se, prosím a srší vtipem lépe než dvojice MR. GS. ()

GRl3V

Občas pobavilo, většinou ne, ale když to mám srovnat s jinýma parodiema, komediema a dalšíma výtvorama balancujícíma na hranici "odpadu" tak aspoň ty dvě hvězdy si snad Mr. GS zaslouží. ()

Dzejar odpad!

DĚKUJEME ODEJDĚTE ! ! ! DVA HLUPÁCI CO SE POKOUŠÍ BÝT VTIPNÍ . . . ODKOPLI JE Z NOVY - NA PRIMĚ TAKY STOJÍ ZA HOVNO . . . TEĎ ZBÝVÁ POUZE BARANDOV KDE BY MOHLI ALESPOŇ POŘÁDNĚ OŽIVIT RETRO GAY PÁRTY ALEŠKA CIBULKY : " SEJDEME SE NA CIBULCE " ALEŠKOVI BY PŘIBYL DO SBÍRKY " PÁR VYČPĚLÝCH CELEBRIT " BYLA BY TO SUPER TROJKA ! ! ! ALEŠEK BY BYL " UPROSTŘED " PROTOŽE BUDE MÍT NAROZENINY ! ! ! ()

clubland

Neviem preco, ale Suchanek a Genzer cim su starsi, tym su viac namysleni a arogantni. Genzer sa este ako tak drzal, ale musel sa prisposobit coraz vacsej samolubosti Suchanka... To zo vsetkych skrachovanych celebrit sa casom stanu namyslenci? ()