Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (360)

DonQ odpad!

všechny recenze uživatele

Není jiné cesty. Tihle dva pánové jsou již delší dobu za zenitem slušných komiků, nemají co nabídnout a typ pořadu talk show vyloženě nezvládají. Srovnání vedle Krause či Šípa by byla v podstatě urážka a to i přesto, že chápu - "to" zřejmě chtěli dělat jinak, neotřele. Zdá se to jen mně nebo jejich humor zamrzl na diváckém spektru 10-15 let ? Tato dvojice mi asociuje již jediné - trapnost. ()

Jerryy 

všechny recenze uživatele

Trapná napodobenina Uvolněte se .... , trapná dvojce pánů G a S. To je sice možná všechno pravda , ale mě ten jejich "trapnej , suchej a nevim jakej ještě" humor celkem baví. Pánové svojí show vedou , tak jak od nich každý očekával .... takže pokud jste je neměli rádi do teď , nebude je mít rádi ani teď :). Ale jen se šmejdi přiznejte kolik z vás šlo s hodnocením dolu jen kvůli té děsivé černé barvě s 23ti procenty?! Nebojte nikdo vás neukamenuje ani se nepropadnete společensky dolu. Já totiž pochybuju, že jsem tu jedinej kdo se bavil. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Duo Suchánek a Genzer svého času patřilo k mým oblíbencům, především díky začátkům Tele Tele. Jejich poněkud „zvláštní druh humoru“ jsem měl docela rád a dodnes na některé „hlody“ rád vzpomínám. Jenže když se osamostatnili, začala „kvalita“ jejich zábavy postupně upadat a mnohdy byli dost trapní. Tento pořád jsem jednu dobu sledoval (ne sice pravidelně, ale viděl jsem dost dílů) ale hlavně kvůli hostům, kteří se tu objevili. Občas byla prdel, ale většinou nuda a opět trapnost. ()

GilEstel 

všechny recenze uživatele

Novácká bezradnost v konfrontaci s úspěšným pořadem UVOLNĚTE SE, PROSÍM konkurenční televize, vedla až ke vzniku tohohle šíleného paskvilu. Aneb když se sejde někde na půli cesty dětinský humor TELE TELE se seriózní talk show, vznikne z toho přesně takovýto kočkopes. Potěší asi málokoho, zatímco hodně lidí naštve. Bezradnost a trapnost v diskuzi s hosty je vidět téměř v každém díle. Urážení Václava Kopty by se dalo přirovnat k navážení se do sporťáka Cardy Retardy. Pánové jen zapomněli, že tohle je jiný formát pořadu. Pořadu, který naprosto nezvládají kočírovat. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Tak to tady musim trochu zvednout, zatim si tady akorát každej honí triko, jak je to debilní aby byl cool, protože kritizuje, ale mě to tak špatný rozhodně nepřijde, samozřeujmě Kraus je mnohem lepší a některý rozhovory nemaj správnej spád, krom toho si myslim, že hosté nejsou úplně vždy vhodně vybraný pro ztrapňovaní, ale i tak to dvojička Genzer-Suchánek umí pěkně rozjet a jelikož se nebojí tvrdšího humoru a nedělá jim problém vystřihnout s hostem i nějakou scénku, tak je to někdy fakt brutální. Je to tak na 3*, na tele-tele to fakt nemá a je to dost nevyrovnaný, ale jelikož tomu každej dává stupidní odpad, tak to musim trochu vylepšit ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama