• RadimFišer

Dávám jednu hvězdičku pro respekt k těm dvěma, které jsem měl rád zamlada. Příjemně mě překvapilo, že to trvá jen půl hodina. Je to zábava opravdu jenom pro pokleslá národ, který nemá co dělat. Dokázal bych vyjmenovat tisíc lepších věcí co dělat než se dívat na tohle. Ano, zaujali mě zajímaví hosté, kteří ze sebe dělali strašáky a ztrácí svoji úroveň. Třeba psychiatr na stejné úrovni léčebny, nebo paní kněžka, která tam ležela jak v posteli. Bylo to zajímavé, ale částečně mě to znechutilo. Mr. GS, prostě není volba vzdělaného filmového kritika.(19.10.2008)

• Maxmilian

Nechápu, proč se snaží napodobovat jiné. Možná proto, že Uvolněte se, prosím je hodně, ale hodně dobré. Bohužel, v podání dua Genzer, Suchánek je to trapná parodie. Možná kdyby přesně kopírovala pořad na ČT, tak by to dostalo 1 - 2*, ale to, že za 30 minut, stihnout předvést 3 své scénky a pak debatovat mezi sebou, to je až moc.(17.7.2008)

• igi B.

Mr.dky Guvna Scance... Tak! A teď jsem ffftipnější jak Džendr s Mokránkem... Ale jinak nelze než uznat, že na N@vu tyhle zhovadilosti patří. O ty hosty vpodstatě vůbec nejde a vlastně je to někdy i >zábavné< , že... Nakonec takoví Eva a Vašek nebo milenci Turbulenci taky v klidu patří lidu... Tak jo klucí, ať vám to dlouho vydrží a ať se najde dost blbek, co vám do té vaší pšššou lezou... %-( . . . Howgh. - - - - - (Nahlédnuto sem tam při přepínání - před přepíráním - v novoidních /k/análech, hodnocení po resetu 3145., komentář zde jako bezvýznamně v bažinách mnohý - 28.3.2010)(28.3.2010)

• Marek1991

Robiť humoristickú reláciu nie je podľa mňa jednoduché a Genzer so Suchánkom mi to celkom potvrdzujú. Ich humor občas pobaví, no inak ma to nebaví a neviem si to užiť. Mohol by som to porovnávať, no je to tak slabé, že to nemá veľmi zmysel. Ono je to formát, ktorý stojí na nich a na hosťovi, na vedení rozhovoru. Možno nie je takáto odnož českého humoru vhodná pre mňa, ale pre mňa to je rozpačité a nudné.(24.9.2013)

• Blue.Shark

Desetinásobný odpad. Genzer se Suchánkem jsou neuvěřitelně trapní a vtip, který by byl alespoň trochu inteligentní se jim povede asi tak jednou do deseti let. Hosté, kteří přijdou, a mohli by být velice zajímaví, jsou pravidelně zesměšňováni moderátory a když už se blíží něco zajímavého z úst hosta, Genzer nebo Suchánek do toho skočí a udělají nějakou kravinu. Host pak kolikrát ani nic neřekne a pořad prostě postrádá význam. Kopta, ze kterého byl v tomto pořadu udělán naprostý vůl je však velmi dobrým hudebníkem a pro tento exkrement je ho velká škoda.(4.10.2010)