Série(3) / Epizody(18)

"V podstate si chcú len vrznúť."... Po tom, čo Willa a jeho matku opustil otec, odchádza Will kvôli finančným problémov zo súkromnej školy a nastupuje na klasickú strednú. Tu sa snaží začleniť medzi ostatných, ale hneď v prvý deň si znepriatelí celú školu; nakoniec sa mu ale predsa len podarí spriateliť sa aspoň s niekým - s trojicou "Inbetweenerov", t.j. ľudí, ktorí nepatria ani medzi školskú elitu, ani medzi úplných šprtov; ľudí stojacich uprostred spoločenského rebríčka. (lakikaki)

Recenze uživatele JohnCZ k tomuto seriálu (1)

The Inbetweeners (2008)

--- PRVNÍ SÉRIE --- Tak mám první šestici 20 minutových epizod za sebou a dojmy jsou značně rozporuplné. Na jednu stranu mě fakt baví nekorektní a hodně přisprostlý humor, ale na druhou stranu mi vadí sitcomovské pojetí (naštěstí bez umělého smíchu) a tudíž hodně přestřelené zápletky. Je to škoda, protože mám tyhle šílené seriály o teenagerech rád a Prcičky, ke kterým je tenhle seriál mnohými (a trochu nepochopitelně) přirovnáván, tak zůstávají nepokořeny. Možná taky proto, že bych radši, aby takový seriál hrál i na trochu vážnější strunu. Uvidíme, jak na tom bude druhá série. Hodnocení série: 3/5 --- DRUHÁ SÉRIE --- Druhá série si nečekaně polepšila a právě tom, co jsem ji vytýkal. Zápletky jsou tentokrát uvěřitelnější a reakce postav reálnější. Vtipy jsou tak mnohem údernější a i když opět staví na absolutně pubertálním a často i dost nechutném humoru, mě to prostě baví. Zejména to neustálé pošťuchování mezi kámošema a často i dost brutálně podané nadávky. Kadence (nejen) slovíčka "fuck" je opravdu vysoká a výbuchů smíchu též narůstá - některé dialogy a hlášky jsou fakt smrtící. Hodnocení série: 4/5 --- TŘETÍ SÉRIE --- Třetí řada zase skočila o malý krůček zpátky, zejména v posledních dvou dílech sklouzla do přehnané a často i docela trapné šablony po vzoru první série. Naopak první čtyři díly byly naprosto vynikající. Ve výsledku mě seriál bavil, leč sitcomové ladění a absence příběhu mě trochu zklamalo. Hodnocení série: 3/5 ()