Zapálený policista Mike (John Cusack) je na stopě vraha řádícího v ulicích Buffala. Po té co Mikovi zmizí dcera, se tento případ stává osobním. Mike je ochoten udělat vše pro nalezení své dcery a ví, že pokud svou dceru nenajde do 48 hodin, tak už ji pravděpodobně nikdy neuvidí. (Intersonic)

KolarikKing

Vcelku hodně průměrný thriller. Závěrečný zvrat to zvedl o hvězdičku nahoru, protože já miluju tyhle twisty (zvlášť když je neodhadnu). 6/10 ()

mirushbiatch

Nedavno hral perverta John,teraz si role vymenil.Troska trapne rozuzlenie pribehu mi vsak nepokazilo zimnu atmosferu,i ked ide o tuctovu zalezitost. ()

Unrealik

Hlavní padouch je ok, ale ostatní postavy jsou nesympatické, což hodně sráží dojem z filmu. Nebýt toho, tak by to bylo lepší (obzvláště závěr si říká o vyšší hodnocení). ()

camomilla

Unos stoji za podivani, ale ma sve velke nedostatky. Atmosfera by mohla byt ponurejsi a dceruska byla tak nesympaticka, az jsem se divila, ze ji vubec nekdo hleda. K tomu vsemu mi dojem kazil otresny cesky dabing (proti kteremu zpravidla zadne vytky nemivam). ()

gael83

Thriller jako prase, to fakt ne..., policajt jeho dcera kontra maniakální sociopat se sadistickými sklony, mohlo to být minimálně o řád lepší kdyby tam nebyl Cusack, mě osobně je tak nesympatický a ten jeho výrazu neschopný, na chlapa přeslazený ksicht mi prostě do tohohle žánru nesedí, sklepní scény jsou minimálně odfláknuté, chtělo to atmosféru víc atmosféry, ty holky si to v podstatě užívaj. Za mě fakt NE! ()

zekon

Slušná detektivka se zajímavým zvratem, nicméně plná nesympatickch lidí a lehce natvrdlých a zmatených policajtů. Ovšem ten konec........ ()

fabregas1

V poslední době filmy s Johnem Kousakem stojí za prd, ale zde nastala výjimka. Film v pošmůrném prostředí funguje a nebýt celkem nijaké zápletky, tak dám hvězdu navíc....víc brutality bych prosil :) ()

Major776

Perverzní, úchylácká a pokrytecká zvrhlost JůEsEj nemá evidentně žádné hranice. Zařadit tento snímek mezi mysteriózní filmy je stejné jako tvrdit o slonovi, že žije v mraveništi. Čisté bláznovství a zvrhlé psycho, ve kterém se může vyžívat snad jen stejně postižený divák. ()

dogzila

A prečo nie! Niekedy viac poteší jednoduchý thriller bez pripečených pohnútok a umelých ciťákov. Osobne mám slabosť pre Cusacka, ktorému výborne sekundovala "Deb Morgan" alias Carpenter. Premrznuté prostredie, prostitútky a južanský úchylák je síce trochu klišeovité , ale 7/10 to dá!!! ()

Lodovico

Niekedy po hodine filmu som sa bál, aby to nebolo len variovanie motívov Mlčania jahniat a Zberateľa bozkov, ale záver tomu nasadil korunu. Ako jednohubka veľmi dobré. ()

Terrific

Tenhle žánr mám rád, kde uchylnej psychouš hraje na nervy místní policii a plodí děti jak na běžícím pásu .. Na jedno zkouknutí je to příjemné, Cusack jede standard a Jenny Carpenter mně baví čím dál více. Film plyne slušným tempem a závěrečnej twist je celkem nečitelnej, beru to s rezervou, ale cení se to.. ()

zatiad

Podle hereckého obsazení to vypadá na film, který měl přilákat davy, ale dějem je to nemastný, neslaný kousek, co by měl úspěch leda jako díl nějakého televizního seriálu. Je pravda, že závěrečný zvrat je opravdu nečekaný, ale zpětně si říkáte, že to mohlo být hnedka jasné podle hromady indicií, které vás vůbec nenapadlo spojit si dohromady. ()

Montmorency

Docela solidní pátračka po jednom úchylákovi, bohužel se stupidním koncem.....(Ale že maj v tom Buffalu setsakramentskou zimu:-) ()

eoj

Slušný scénář podkopávaný většinu času nepříliš napaditou režií a chvílemi i slabsimi výkony herců, ale dávám plusovou hvězdu za ... no ten konec. ()

mmiri

čekala jsem slabý průměr, ale musím říct, že to byl slušný thriller, takový ten co sledujete a nemůže oči odtrhnout. John Ruksak překvapil a bod navíc za zajímavý a nepředvídatelný konec. ()

majorzeman13

Solidní,slušný průměrný,celkem dobrýý krimi- thriller !!!!!!!!!!!!!! Zkrátit na stopáž 90.minut a přidat akci a třeba možná by byla i ta čtvrtá hvězda?? ()