Osobně si myslím,že film je lepší,než jednička,opravdová non-stop akce.(10.9.2009)

Pokračovanie je vydarené. Okrsok sa charakterovo rozrástol čo je ukázane hneď na začiatku a to sa mi páči. Nasadenie gangov tomu dalo ešte väčší šmrnc. Hlavne ten šikmookých s ich šéfkou, ktorá so svojím vrkočom robí divy. Hlavní hrdinovia sú fajn, príbeh je blbý, ale je ... fajn haha. 75%(11.9.2009)

Hladať tam nejaký zaujímavý dej je asi zbytočné ale do úvahy treba brať tie úžasné kúsky parkouristov a spôsob ako sú natočené. Jednoducho všetky akčné scény sú na jednotku!!!(26.10.2009)

Ach jo. Jednička byla celkem nadupaná akční jízda, ale tady to šlo všechno do kelu. Všechno podstatný uvidíte v traileru, jinak tam nic není.(13.4.2010)

Průměrný akčňák s tupým příběhem, nudit vás ale nebude. Parkourové vsuvky, přestřelky a souboje vás zabaví po celou stopáž filmu. 60 %(11.9.2012)

Jednoduchá rovnice, Kurýr + Doomsday + B13 = B13 Ultimatum. Je nutný pominout několik do nebe volajících stupidností, kterých by si všimnul snad i G. Bush (ůdajně IQ 90). Na začátek převlek za děvku, pak likvidace bomby pomocí "hrnce", jízda autem (Kurýr jak vyšitej). Srát na to, Belle by snad proskočil i krabičkou sirek a vyšplhal na cokoliv co stojí (i se hýbe) a Raffaelli by vymlátil přiznání i z pytle pšenice, už když nakopával řit Jet Limu bylo jasný že je to neskutečná mlátička a v B13 si to zopakoval a v B13-U to jednoznačně potvrdil. V tomhle druhu filmu je zapotřebí vypnout mozek a sledovat jen akci, logiku opravdu ne.(12.8.2009)

V pokračování už divák přesně ví co očekávat a spíše jen čeká na nějakou tu novinku, která by se tam občas mohla mihnout. Nicméně v tomto případě vše zůstalo u staré dobré jedničky. Ale i tak to je zkátka zábavná podívaná u které se člověk rozhodně nenudí a o to jde! Dobrý ***(13.8.2009)

• Loki81

Po relativne originalni parkourove jednicce prichazi pokracovani psane pres kopirak. Stejne slabomyslna zapletka, stejne radoby drsny prubeh, stejny konec, ktery oceni snad jen divaci po dvou mrtvicich... Komplexne, ostatne stejne jako prvni dil, jen velmi tezko uveritelne. Chrante nas pred tretim dilem...!!!(12.8.2009)

Upřímně jsem čekal, že se pánové předvedou více. Souboje jsou fajn, ale mám dojem, že na parkouru ubylo a to je škoda, protože David Belle je jeden z nej v oboru. Navíc, prvních pár desítek minut to s akcí zrovna nepřehání. Elodie Yung je pěkná třešnika na dortu, ale ani tak nemůžu jen chválit. Hodně slušný film, ale jednička mě oslovila o něco více.(12.8.2009)

Čekal jsem opět nějaký parkourový nářez a nic moc se nekonalo (Leito jednou utíkal před DISS, ale to nepokryje celý film). Akční souboje byli zaměřeny hlavně Damiena a Leito jen přihlížel. Děj je v porovnání s předchůdcem opravdu slabý a hlavní záporné postavy jsou velmi směšné. Konec byl pro mě velkým sklamáním.(13.8.2009)

• MrPierc

Zajímavý začátek s kamerou a proplétání se mezi částmi v okrsku 13, kde v každá rasa má své území. Film se drží ve stále slušném tempu až do konce, kde jsem si myslel, že scénárista musel být pod vlivem nějaké drogy, protože konec degraduje film na pohádku. Spojí se cikáni, asiati, skinheadi, arabové a černoši a všichni táhnou za jeden provaz a na konci se vlastně nepřímo dozvíte, že oni jsou hodní a jen si semtam překupují drogy, zabíjejí se a tak, ale jinak jsou strašně hodní a jsou vlastně jako my a je to prostě fajn parta. Ovšem nejlepší je vůdkyně asiatů, která svým copem rozsekne i dubové polínko a je prostě cool holka, která je pro rodinu. Prostě hrůza.(13.8.2009)

Ne tak kvalitni jako prvni dil, ale porad dobre. Rozdil mezi prvnim a druhym dilem je asi takovy jako mezi prvnim a druhym Kuryrem. Vymazlenejsi akce je jedine plus. Klika ze hodne lidi jeste porad bavi koukat se na tyhle parkourove kousky, porad to jeste vypada cool a Belle s Raffaelli se proste umi hybat, takze pohodova trojka.(21.9.2009)

Nečakane svižné pokračovanie Okrsku 13 s mizernou reklamnou kampaňou. Návrat obidvoch hlavných postáv je chválihodný a filmu prospel. Dej nie je zrovna najlepší, ale potešili a postačili akčné scény, ktoré film ako tak zachraňovali. Navyše tu bolo zopár skvelých kamerových záberov. Ak by tvorcovia prípadnej trojky zobrali tému vážne tak ako tu, budem sa rozhodne tešiť. 60%(7.11.2009)

Perfekný akčný fim s množstvom akcie(19.8.2009)

• Radiq

Oproti jedničce nic novýho. Sem tam jsem si všiml, že to měli divně sestříhaný, aspoň se mi to zdálo. Ale nebavilo mě to tak jak první díl. A hlavně mi furt lezlo do hlavy, proč po nich nikdo nejde zbraněma, to bylo nejtrapnější, Kdysi jsem si říkal, že na jedničku bych se někdy třeba zase koukl, ale když už jsem viděl tohle, tak nemusím. Je to dobrý tak akorát na odpočinek, třeba po nějaké chlastačce.(26.9.2009)

• 3n3my

Ale nie, tentokrát to nie je ani na 3*. A to sa mi jednotka ešte celkom pozdávala! Toto už je len akčná francúzska kravinka, dokonale inšpirovaná za morom, ktorú som mal problém dopozerať. A to aj napriek pár dobrých akčných sekvencií. Zbytok slabota, tvorcovia sa sami pritlačili k múru a vytvorili film pre veľmi nenáročných divákov.(16.10.2009)

Nejsem fanda parkuru ani tý elektronický a techno hudby, nebo co to tam všechno je, ale výborně jsem se bavil. Akce je parádní a dá vzpomenout na filmy s Jackie Chanem nebo první díl Kurýra. Hlavně co se týče kaskaderů si film zaslouží hodně hlubokou poklonu. Děj je sice reálný asi jako maxipes Fík, ale určité zajímavé nápady s hlubšími základy se mu také nedají upřít. Hodnotil bych ještě líp, nebýt toho přehnaného konce a těch strašně škatulkovaných postav. O vtipu už radši mlčet úplně.(25.1.2010)

Skoky, bitky, střelba na cíl. Francouzi spojili parkour a debilní přízvuk. Nakonec se jim to povedlo(4.9.2014)

Nic víc....spíš míň. Je to o malinko horší, než jednička. Pokud se nebudu pozastavovat nad tím, jak nemastný a neslaný děj má tento film, tak akční scény a rvačky jsou opravdu perfektní. Davidův utěk z jeho bytu byl jedinečný a nezapomenutelný. Ten chlap nemá snad pud sebezáchovy, je to prostě frajer. Obě 13tky jsou ve stylu....přelez, přeskoč, klidně i podlez, hlavně ale pekelně rychle a tou nejmenší dírou :-D(2.9.2009)

zkrátka musim dát pět...nehorázně mě baví ta přehnaná přehnanost a nemalou ostrostí a hustotou nabytá atmoška :)(20.9.2009)

Slabší než první díl, ale i tak dobrá přehlídka Parkouru a akčních scén, které s přehledem vynahradí horší příběh.(21.12.2011)