Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

Aelita

Lidská ZOO-I, kde se navzájem (sebe)ukazovali a (sebe)poznávali "vyvolení", TV štáb i samotní diváci. TV štáb v jeden okamžik zašel tak daleko, že nevědomky napodobil slavný Stanfordský vězeňský experiment Philipa Zimbarda, když jedné z "vyvolených" uložil za trest, aby se svlékla (http://cs.wikipedia.org/wiki/Stanfordsk%C3%BD_v%C4%9Bze%C5%88sk%C3%BD_experiment). To již bylo moc i na lačnící po šoku diváky. ___ Skvělé psychologické (sebe)studium. Jen I. řada. ()

Amroth666

Jednu hvězdu za Vlada a za pošahanou komedii, kterou občas všichni předváděli ____ Regína, Emil Zajac, Rosťa, Michael, Honza s Bradkou a spol. Bez nich by nebyla Reality-TV Vyvolení. ()

Redík

Pokud bych měl hodnotit pouze první sérii neváhal bych dát 4 hvězdy. Bohužel s každou další řadou musím hodnocení srazit o další hvezdičku. ()

pakobylka odpad!

Vida, na ČSFD je i tahle pochybná reality estráda! Možná zajímavý materiál pro úzkou skupinu profesionálů, kteří se zabývají lidskou psychikou, pokud mám ale hodnotit úroveň televizní „zábavy“, jednoznačně odpadová záležitost. Bože, jak hluboko jsme klesli !!! - MY VŠICHNI - účinkující i diváci. Televizi "Prima", která něco takového dokázala vypustit do světa, nevyjímaje. ()

Fallen_One

To samý jako každá jiná reality show co vzniká v ČR. Dívat se na to jen proto, jak jsou tam lidi blbí a naivní. Chtělo by to nahnat do vily nějakej pořádnej charakter á la House, co tam všechny zesměšní a získá si všecky diváky na svojí stranu. ()

necisty

Hodnocení pod 30%, ale hlavně, že na to každý večer hledělo 1,5 mil. lidí, co? I mě se to líbilo a nestydím se za to. Blbůstka na zpříjemnění večera. Mluvím o první řadě samozřejmě. Pak už to začali hodně kazit a proto jen 3. ()

WolfR

3 hvězdy jen díky 1. sérii, která byla povedená. Sledovat ty vygumované mozky, kteří se mocně přetvařují byla náhodou zábava. Vladko rulez. ()

sir-dave

Především za první sérii. Bylo to něco nového u čeho jsem se dobře bavil. Bohužel ostatní série jsou na 1* až odpad ()

tomeek

Ve své době fenomén. Dnes už by se nikdo nedíval. Akvárium s lidmi, kde je skupina vybrána tak, aby zaručeně došlo ke konfliktu... a hle! Ono je to zábavné! Ovšem jak pro koho. První série byla něco nového. Zbytek už vyšuměl. ()

URBAN

Ze začátku pro mě velká neznámá a taky zajímavá Reality Show , ale postupem času to začíná být trapné ve vile zůstávají ty největší kravky , všude samé rozpory , nenávisti a hraní jakýsich her na homosexuální /lesbické Vladkovy ovečky . A po odchodu Martina kterému jsem fandil snad ze všech nejvíc protože jsem se v něm viděl to je čím dál tím horší . Ted se to tam budou ovládat Vladkovy ovečky a humor půjde do hajzlu pokud nepočítám trapný humor který zprostředkovává blondatá za nos vytahaná Eva která si ani nevím co o sobě myslí . No nevím jestli má vůbec se na tuhle online show má vůbec cenu koukat když vítěz je dle mého už vybrán a " postavy " budou kolem Vladka kroužit a dělat mu dobře . BTW : Proč mají toho Vladka lidi tak rádi ? ()

Radiq odpad!

Dycky se těšim, až to z TV konečně zmizne a přestanou nás otravovat trapnejma lidma, situacema, kecama a Pergnerovou. Nejhorši je, že spíš než soutěžící, to kurví ten štáb, kterej jim vymejšlí naprosto dětinsky nebo dementní ukoly. A lidi jim to asi žerou, protože dycky vykopnou ty normální lidi a vyhraje nějakej kokotus nebo pipiča... ()