Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

filmmovier

Vladimír Čech to dovedl k absolutní,bezchybné dokonalosti. Za jeho éry to bylo něco naprosto úžasného a geniálního. Pak už to nestojí za nic, i když Preiss nebyl vůbec špatný, ale nedá mi to, abych nedal plný počet. ()

wafc

Neni pravda, že díly bez Čecha stály za starou Blažkovou. Díly s Martinem Preissem byly taky na vysoké úrovni a i přesto, že jeho otce bych prdelí napíchl na kůl a mačetou mu vyřízl intestinum crassum, tak je musím hodnotit jako koukatelné. ()

kinghome

Jak tu píše většina. S Čechem to bylo skvělý a fakt jsem to měl rád. Bavilo mě to. Někdy jsem si řikal, jak jsou ty lidi blbý a někdy zas, jak jsem blbej já, že zrovna tohle nevim. Tenhle soutěžní pořad jsem sledoval dlouhou dobu a rád na něj vzpomínám. R.I.P. Vladimír Čech x( ()

Lachtaan

Česká verze světového fenoménu mezi soutěžními pořady o opravdu tučné ceny. Hru na stejné bázi mi bavilo hrát i na mobilu a spoustu dneska už kultovních memes s Vladimírem Čechem či z americké verze naprosto miluju. ()

swe

Vcelku inteligentní soutěž, ale tak šíleně natahovaná, že se za těch 45 minut dočkáme tak pěti otázek. ()

Krustyburg

Charismaticky pan Cech a Nova, ktera "prisla" se soutezi, kam se kdokoliv mohl prihlasit a pokusit se vyhrat velke penize. Kazdy z nas urcite znal nekoho, kdo mel pribuzneho nebo aspon kamarada ci znameho, ktery se hry zucastnil... Stalo by to tak za 3 hvezdicky. Pak se to ale tak nejak ohralo a neozivila to ani zmena moderatora a stejne to dal byla nuda nuda, sed sed, odpad odpad... ()

fabecc1222

Další z řady těch klasických soutěží, hlavně při moderování V. Čecha, který dokázal mistrovsky znejistit soutěžícího. Co si pamatuju, tak na těch astronomických deset milionu nikdo nedosáhl, ale i tak se tam dali získat velmi solidní cifry. Dneska už se o takových cenách může soutěžícím jinde jen zdát. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů