Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

dyfur

....dnes už to hádam nebude pchanie sa to zadku p.Železnému -keďže je už mimo tv.stanicu NOVA a ani neviem ako to skončilo s ním....ale mne sa ten program celkom páčil a bez Železného stanica NOVA rýchlo nabrala kurz Titaniku.... ()

SallyZen odpad!

Nejvtipnější momenty, kdy lidi "volali" jestli budou dávat tohle a tohle, když ten film vysílali ten večer. Je to tragédie.. tyhle zbytečné pořady. Nechápu co na tý všivácký Nově dělali a pořád dělaj. Ještě mi přijde, že to je čím dál tím horší. 0% ()

cariada

Na tenhle pořad jsem se docela rád díval. Jelikož kdy jindy se měl člověk dozvědět co kdy bude v tv a pod. To že si z toho pan ředitel udělal spíš pořad pro vlastní zviditelnění a někdy se docela dost rozkecal o kravinach. Po čase se z toho stávala fraška a na klasické tv dotazy už moc nebylo času. ()

Rocky88 odpad!

Manipulace. Navíc pochybuji o mentalitě tvůrců některých dotazů...Manželka mi tvrdí, že Ošklivku Betty ve skutečnosti hraje Julia Roberts. V titulkách je prý pod pseudonymem a poznáme ji teprve až zkrásní. Je to pravda? Pokud ano, musím pochválit práci maskérů. S pozdravem Alexander Guma. ()

MarekT

Dadaistický televizní pořad, na který se dá dívat z nemála úhlů pohledu. Z jednoho úhlu si one-man show současného europoslance Vladimíra Železného zaslouží pět hvězd, a to za umění tohoto pořadu bavit demagogií samotného uvaděče (nejvíce odstrašujícím příkladem budiž díly z ledna 2001, téma stávka v ČT) a některých diváckých dotazů. Na druhou stranu si Volejte řediteli zaslouží odpad hlavně za nebývalé Železného umění manipulovat zvláště s průměrnými diváky mající modlu v TV Nova. Takže nakonec kompromisně za tři hvězdy. Na závěr dvě věci - za prvé, Zdeněk Izer dokázal v Šanci celý tento pořad vystihnout skvěle (aby také ne, když to parodovaného dost naštvalo). A nakonec - pokud si špatně na tento pořad vzpomínáte, doporučuji tento odkaz: http://antinova.cz/volejte.htm. Zde si určitě uděláte obrázek, nicméně zde ztrácíte neopakovatelnou atmosféru samotného pořadu. ()

ic

Mě by i zajímalo co se dopředu bude vysílat, ale zase při tom nechci sledovat Vláďu a i ta délka je celkem neúnosná. Naštěstí už je od toho pokoj. ()

messiah odpad!

Vřele doporučuji "Volejte do ředitelny" od Zdeňka Izera!!! A tohle? No to je snad raději bez komentáře... ()

Šimpy

Přiznávám, že jsem ve své době nerozuměl úplně všemu, ale leccos jsem postupně začal chápat a zlobte se nebo ne, Vladimír Železný byl člověk, který měl úroveň, dodržoval sliby, běhěm rozchodu s panem Vávrou měl mé plné sympatie a přivedl do naših luhů a hájů díky televizi Nova skvosty zahraniční produkce, které (a to se vsadím) by nám doteďka unikaly...namátkou....Černá zmije, Agent Smart, Herkules, Buffy a mnoho a mnoho jiných.... ()

tom88

Rád som pozeral podobné relácie, aspon som sa dozvedel čo TV plánuje zaradiť do vysielania alebo aký megafilm na nás chystá. Škoda, že telefonujúcim ľuďom nie je takmer vôbec rozumieť. ()

Sharlay odpad!

Totální sranec!!! A Volejte Novu, následovník, ještě větší sranec!!! Celkově je to nesmírně hutná sračka, která nemá v televizi co dělat. ()

MJMilan odpad!

Někdy to byla jako fakt hodně povedená komedie, čím Vladimír Železný chtěl oblbnout své ovečky, pardon, své televizní diváky! Můj názor skvěle vytvořil Zdeněk Izer ve své parodické scénce. ()

sir-dave

Kdysi jako malý jsem to rád sledoval. Bez internetu neměl člověk možnost si stáhnout cokoliv a byl jsem rád když mi pan Železný řekl kdy budou dávat novou řadu Hvězdné brány :) ()