Robbie a Krissy si v noci vyjedou na loďce na jezero a napadne je jakási chobotnice, která člun potopí. Krissyin bratr Will, který se o sestru stará, jde za Katrinou Tomasovou, zástupkyní šerifa na ostrově Fells Island, a požádá ji o pomoc při hledání. Připojí se doktor Dan Leland z agentury NORA pro výzkum oceánů. Má zde provádět nezávislý průzkum, chce zjistit, proč v okolí ostrova výrazně pokleslo množství rybářských úlovků. Někteří rybáři si myslí, že za to mohou indiáni, kteří mohou lovit bez kvót. Na jezero vědce doprovází Gunnar Thorson, jeden z nejlepších rybářů. Není nadšený, ale musí se s tím smířit. V noci najdou trosky Robbieho člunu i samotného Robbieho. Je sice naživu, ale podchlazený a vysílený. Řekne jim, že na ně u severního mysu zaútočilo monstrum, které sežralo Krissy. Poté zemře. Gunnar a jeho pomocníci Spider a Jordy dělají jakoby nic. Robbieho slova nekomentují, myslí si, že to bylo jen blábolení v důsledku podchlazení. Druhý den Dan zajde za Kat a jdou spolu na obchůzku východního břehu, kde se měl ztratit turista. Zanedlouho objeví jeho tělo... (TV Prima)

bobstock

Příliš děsivě ohavný film o jezerní příšeře zachraňuje převážná část hraní na tajemno ala Loch Ness a o číslo menší košile pohledné policistky. Ze samotné Architeuthis uvidíte pár uříznutých chapadel a jedno malé očičko, protože to nějakej kretén napsal na titulní obrázek. A když v tom navíc hraje James Beek, jak to asi skončí..rozplizlou romancí? :) 20% ()

Blue.Shark

Neobvykle zábavné béčko! Začínám přicházet na chuť nočnímu přepínání mezi stanicemi, protože někdy narazím na opravdový poklad :) Přestože Vražedná chapadla nejsou ničím vyjímečným, nevynikají po trikové stránce a už vůbec ne po stránce příběhové, je to film, u kterého se přes jeho nedokonalost lze královsky zabavit. Od začátku je jasné, jak to všechno skončí, ale to vůbec nevadí. Díky sympatickým hercům a občasným vtípkům je to prostě sranda. Jeden příklad za všechny: "Jeden z důvodů, proč je rybaření lepší než sex? Když člověk rybaří sám a někdo ho u toho vidí, nemusí se cítit trapně" :))) ()

molcan2 odpad!

Povedal by som, že tento film ma niekoľko dejov. Film môže nadväzovať na divadelnú hru Nepriateľ ľudu kvôli téme "outsideri kazia miestne hospodárstvo. Je tu samozrejme aj odvar z čeľustí, akurát tu sú miesto turistov odfajčený rybári. Ako správny kanadský film musí mať aj vedľajší dej s nenavisťou k indiánom. A na záver úplne novinka v tomto filme: vedec sa vykašle na nadriadených a postaví sa zoči voči príšerke. Silný odpad! ()

drankeryth

Dalsi podareny obal na dvd, ktory je radost pozerat, len ci aj tento horor bude taky dobry ako obal dvd. Na zaciatku filmu uz naznacili, kto bude mat na svedomi nehumanne vycinanie a zbytocne plytvanie ludskymi zivotmi v jazere. Po par minutach filmu ukazali zalubeny parik v lodke, ktoru za okamih rozdrvili chapadla obrovskej velkosti na male triesky. Ano bola to chobotnica, ved uz aj samotny obal to prezradza. Som zvedavy co napacha ako dalsie. Prva polhodina filmu sa nic nedeje. Obcas nejake nezhody medzi indianmi a bielymi obyvatelmi. Po vyse hodine plynutia filmu sa stale nic nedeje ohladom chobotnice, tak to ma uz fakt pekne serie. Aby som neklamal sem tam pocas filmu aj ukazali chapadlo chobotnice, ktore smatralo po obeti, ale tak nudne a odpudzujuco, ze by si ta chobotnica zasluzila kopanec do zadku, aby sa prebrala. No konecne som sa az skoro na konci filmu aj dockal v plnej krase ako vyzera chobotnica a to len na par sekund. Uz som si myslel, ze tu chobotnicu len uvidim na obale dvd. A to bola velka skoda, ze ju ukazali, pretoze bolo by lepsie keby ju vobec neukazali. Spracovanie chobotnice bolo na ubohej urovni a bola to len nepodarena babka na spagatikoch. Takto by som si aspon nepokazil zly dojem z nej, ako aj z celeho akoze hororu. Totalne nudny film, ktoremu davam len jednu hviezdicku a to len za ten pekny obal a za odtrhnutu ruku jedneho typka na lodi pri konci filmu, ked mile chapadielko neviniatka chobotnice sa takto odvdacila jednemu z nich, ktory urcite nemal v umysle s nou vyjednavat po dobrom:) ()

alambert

Zajímavý na tomhle filmu je, že to paradoxně není taková kravina, jak to vypadá. Když slyšíte, že ta obluda, hlavonožec, má tři srdce, zobák ostrej jako břitva, 13 metrů dlouhá chapadla, říkáte si...to je ale kravina. Jenže pak začnete prohánět Google a zjistíte, že je to PRAVDA!!! Čili po téhle stránce je film vlastně v pořádku, rozhodně na mnohem vyšší úrovni, než kousky o zmutovaných krokodýlech, hadech apod. Další věc, která se povedla, je kamera většiny záběrů - všech kromě těch akčních. Někdy opravdu krásné záběry! Co se ale nepovedlo je ta akční stránka filmu - strašné animace, hloupé akční scény a ohraná zápletka. No a nepříliš kvalitní herecké výkony to završují. ()

Laca1313 odpad!

Z mého pohledu opravdu slabý a nudný film. Samotného mě udivuje,že jsem to dokázal dokoukat až do konce, ikdyž to dávali pozdě večér a ja býl unavenej ze školy :D :D Ale abych se vrátil k samotnému filmu, tak kromě na první pohled silně gumových chapadel a nesympatických herců, hlavně vadila jedna věc. A to,že se většinu filmu jen kecalo a kecalo, a to navíc o úplných blbostech,které s dějem filmu vůbec nesouvisely. Kdyby místo toho kecání ,,chobotnice,, (i když to spíš vypadalo na nějaký druh krakatice) ještě párkrát zaútočila (a ty útoky byly líp udělaný a krvavější),tak bych tu jednu hvězdičku dal. Tahle je to jasnej a čistej odpad. ()

Acrobat odpad!

Z rodu deviantov pochadzajuci Gary a NeMooreova chobotnicka v dalsom pokuse o oblbovanie ludi a prispievanie k vlastnej potupy. Povinne nefungujuci film vo vsetkych ohladoch, vhodny na uspatie prakticky kohokolvek. ( videne 10.7.2020, prima max) ()

rublik05 odpad!

Že ti Kanaďani mají tak v oblibě tyhle katastrofické horory, ve kterých se buď ničí svět, nebo se objeví nějaká lidožravá příšera. V případě Vražedných chapadel, jak už název napovídá, se jedná o vraždící chobotnici, a tak jsem byl velmi zvědavý, jak se tvůrcům povede ji naaranžovat, resp. digitálně vytvořit. Hodnocení napoví, že se jedná o strašný hnůj, který není dobrý ani jako parodie. Efekty tristní, herci příšerní, příběh absolutně o ničem. Přežít to až do konce byl čistý hazard se zdravím. Víckrát už fakt ne. 0/10. ()

jprmusic odpad!

Zabití mořského netvora prostřednictvím elektrického proudu z baterie - dalo se to dokoukat jen s největší dávkou sebezapření. ()

sidcom

Dawson z Dawsonova světa řeší případ lidožravé olihně, proti ostatním béčkům to není tak vtipné ale koukat se na to dalo ()

djbarrel

Rozhodně to nebylo tak zlé jak jsem čekal. Zdá se mi, že to kopíruje podařenou Krakatici a to až hodně. Ale jako většina kopií je i tohle o dost horší. Příběh je jen vata, herecké výkony poněkud mdlé a z netvora taky nebylo moc vidět, tedy krom chapadel, které v druhé půlce filmu kdekdo zdatně odřezával. Ne že by tomu v Krakatici bylo jinak, ale tam byla atmosféra a to je věc o které se tomuhle filmu může nechat jen zdát. Slabá atmosféra a žádné napětí, to je velká chyba když už si někdo dal práci a film označil jako horor. Tohle byl spíš dobrodružný film na nedělní odpoledne. Já se koukal v úterý odpoledne, tak to celkem šlo. Jo a abych nezapomněl, když se na konci ta potvora na pár vteřin vynořila, tak jsem byl překvapen, protože vypadala celkem obstojně. A to oko měla fakt skvělý :) 30 % ()

Phex

Než film začal vsadili jsme se nad čipsy a pivem o to co se bude ve filmu vyskytovat či ne (tip/skutečnost): ve filmu bude postava biologa (ano/ano), bude i postava šerifa (ano/ano), zazní slovo legenda (ano/ano), bude se pít pivo (ano/ano), ve filmu bude postava právníka (ne/ne), bude se pít víno (ne/ne), vyskytne se postava chlapce rozvážejícího novin (ne/ne), ve filmu bude cukrárna (ne/ne). ()

nudlis odpad!

Viděl jsem jen poslední čtvrthodinu - moje smůla. A i tak to byla fakt síla. Celý bych to asi nedal ani totálně zhulenej.  Ale musím fakt uznat, že Dawson van der Beekekeke umí ukázkově "dramaticky zírat". ()