E.T.Martin

Zombieland je zajímavý film. Ukazuje, jak se rozvinul zombie žánr: původně undergroundová, v rukou jeho zakladatele George Romera až anarchistická, záležitost postupně dobyla svět, a máme tady její nové variace. Rodinnou zombie komedii (Fido) nebo ironickou komedii (Zombieland) či dokonce i film, v němž sledujeme svět očima zombies (sakra, že si zrovna nevzpomenu, jak se to dílko jmenuje). Zombieland nemá nijak úchvatný scénář, ale vtípků je tu dost, aby film vydržel bavit celou dobu, tempo je tak o.k., a ta čtvrtá hvězdička patří Billu Murrayovi, protože je prostě božský. ()

cici24

Dobré dobré, po delší době dobrá černá komedie ze zombíkama. Woody byl skvělej, Eisenberg se taky dal, i když jeho postava nebyla moje gusto. Kvituji výborné vystoupení a poctu Billovi Murraymu, který ve své roli opět zářil. Krvavý, brutální, odlechčený a humorný:-))) ()

Davemix

Filmů o Zombies existuje tuny, ale jsou jenom dva, na který má cenu se podívat a to je Zombieland a Úsvit mrtvých...80% ()

david666

Slušná zombie jízda. Najde se zde i pár hodně kvalitních gagů (válel jsem se u Billa Murrayeho), plno odkazů na popkulturu a skvělý Harrelson, kterému přesně takové role sedí. No a nesmíme zapomenout na sexy Emmu Stone. Bezkonkurenční je úvod, kdy při písni od Metallicy For whom the bell tolls na pozadí jedou zpomalené záběry napadajících zombíků. ()

Insomniac

Veľmi dobre spojená komédia s hororom. Miestami (okolo stredu filmu) síce stráca dych, ale to sa dá v zápätí odpustiť za záver v zábavnom parku. Ja som sa takmer celý film bavil a to je hlavné. Najlepší bol naozaj začiatok a keby film (hlavne scenár a čierny humor) vydržal v takom tempe do konca, tak neváham a idem na plný počet. Harrelson bol skvelý a očividne si svoju rolu užíval:) ()

m3p

Film plný vtipných hlášok a kurióznych vrážd zombíkov v podaní drsňáka Woodyho Harrelsona a outsidera Jessieho Eisenberga, čo viac si môže človek priať ? Akurát si myslím že režisér sa mohol viacej zamerať na zombíkov ako na románik z rozprávky. ()

Zabuza

Dobry napad, ale myslim si, ze nie vcelku vyuzity. Ked uz sa do toho tvorcovia pustili, mohli viacej pritlacit na pilu. Tej akcie mi prislo ukrutne malo v pomere na uzvaneneho hlavneho hrdinu. Vobec by mi nevadilo, keby tam nezavadzali tie dve sestri. Ale musim zase uznat, ze Woodymu sadla rola ako rit na serbel. "My mom told me: one day you will be good at something." Ano Woody, zabijanie zombikov ti ide. ()

Proditor

Tento film získává pozitiva úvodní zpomalenou titulkovou sekvenci, Woodyho Harrelsona ,Billa Murayho a efektní likvidaci zombies. Na druhou stranu potenciál námětu není využit naplno a občasná hluchá místa (kterých naštěstí není moc) z hodnocení ubírají jednu hvězdu. Z toho nám vyplývají velmi solidní 4 hvězdy. ()

Elsinor

Zombieland je tu hodnocen výše než Shaun of the Dead a lidé na imdb jsou z toho vysloveně nadšeni a líbí se to Františku Fukovi, Cinemě, Houseru a kdekomu... a já to nechápu...:-) Vtip tahle zupácká podívaná ztrácí po prvních deseti minutách. Mírně ji oživí ještě návštěva u B.M., ale pak zase spadne, a to už do úplného septiku. Finální masakr je oproti klasikám typu Brain Dead totální zívačka, ani se nestihnu navnadit na pořádný zombie karneval a je po všem. Nápady typu "zabití týdne" jsou hezké, ale co je to platné, když jich pak tvůrci vůbec nevyužijí... Dvě hvězdy dávám jen za cool bouchače v podání Woodyho Harrelsona a těch pár světlých okamžiků zmíněných v úvodu. Mám černohumorné komedie rád, některé více či méně variace na téma zombie dokonce přímo zbožňuji (Shaun of the Dead, Brain Dead, Survive Style 5+, People Under the Stairs...), ale tento typ humoru mě bohužel úplně minul. ()

Mawete

Konečně film kde se Vás první půlku nesnaží unudit k smrti vysvětlováním všech zbytečných detailů. Ne, tady to tak nefunguje. Okamžitě jste vtáhnuti do děje a vezete se až do konce, přičemž těch pár detailů (kdo, kde, proč) jsou Vám vysvěleny za běhu. Bill Murray? Jednoznačně plus celého filmu:) Pro mě to je jedna z nejlepších komedií poslední doby. ()

Chase

Po opětovném shlédnutí musím konstatovat, že Ruben Fleischer je opravdu dobrej režisér s citem pro černočerný humor i pro onu dost obtížnou práci s přiblížením hrdinů divákovi. Byť se jedná o komedii, tak mě vážná linka Woodyho Harrelsona dost chytila a ten jeho "last stand" v kiosku... ani jsem nedejchal. Woody je vážně Badass a vytáhl pro mě film o hvězdičku výš. ()

ElFifo

Start vypadá našláple jako sound "For Whom the Bell Tolls", ale pak někdo sundá nohu z plynu a na konci už to dojiždí jak s ruční brzdou a ještě zadkem napřed. Dost škoda jelikož Woody je fakt pan mazák, ale Zombieland je zas fakt Bullshitland. ()

Dvorik

Horor? Ani náhodou! Komedie? Spíše pokus o pár vtipných hlášek. Velké zklamání, opravdu nechápu zdejší hodnocení. WH byl super, ale to je tak vše. Ve výsledku nuda. Dávám slabé 2* za můj oblíbený zombie žánr. ()

cubiczech

Skvěle jsem se bavil. Woody exceluje, pár překvapení si taky užijete, film není moc předvídatelný, což by kde kdo v rámci žánru očekával a pro mne je to překvapení roku. ()

Patr1k

Total "oddychovka" (ak odmyslíme mäsové scény), Bill Murray ma dostal a "malá vrtká dobre hraje" Witchita tiež :D ()

Groower

První půlka filmu jednoznačně za 5 hvězd druhá už jen za 3. Celkově supr zábava. Harrelson je můj oblíbený herec a tento sarkastický tón mu sedí perfektně. Doporučuji jako příjemnou oddychovku. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku