Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

ghatos

Jílková ohromně přehrává. Její hnusný hlas, bizarní zjev a humpolácké gesta jsou jak ze špatné moderátorské parodie. Vedení diskuze a řešení problému je vedeno nahodile, živelně...28%. ()

Henk123

Jeden z těch zajímavých politických pořadů, kde cenzura není na takové úrovni jak jinde. Bohužel témata jsou kolikrát stupidní a závažné věci nedostávají prostor a když dostanou, tak většinou 60 minut je krátká doma pro 6 lidí a publikum. Jílková se snaží být profesionálkou a držet si neutralitu, ale né teda vždy se jí to podaří a o kritice ČT raději mluvit nebudu. Kdyby dali prostor více zahraniční politice, politicko-ekonomickému dění a další důležitým témám a dali jim i více než jeden díl, informační hodnota a kvalita by vysoce stoupla. Další bohužel je, že jakmile se rozebírají citlivá témata, tak je z toho chaos, chtělo by to přehodnotit systém, kterým to funguje. Někdy i vybírání hostů není uplně košér, ale rozhodně je to jeden z mála koukatelných pořadů. Takže prostě kdybych to měl na starost já, tak by to bylo lepší kurvafix. ()

KASUGI odpad!

Léta znám tento pořad i jeho neduhy (neobjektivní moderátorka, skákání do řeči, hodspodská diskuze), ale nikdy jsem neměl potřebu kopat do mrtvoly s 32%. Po posledním dílu už ten apetit mám. Zmizeli diváci - hlas prostého lidu a ta hlavní pointa pořadu - pozvat si tři diskutéry s jedním názorem a jejich tři oponenty s opačným názorem, se přetavila na - pojďme si všichni společně kopnout do Zemana. Mně je úplně šumák, co prezident udělal, či neudělal špatně a jestli osvobodil grázla, podstatné je, že z klasické výměny názorů, na kterých pořad stavěl, zbylo pouze poplácávání se po ramenou a společné přitákávání, jak se toho hrozného prezidenta zbavit. Ten jeden kokot už byl solidně za hranou. Ultražumpa par excellence. ()

blixadovan

On by ten pořad rozhodně nebyl špatný nebýt moderátorky paní Jílkové, která se bohužel stylizuje do své "kotelovské" role přísné vždyzadivákamastojící ochránkyně těch, kterým je, dle paní Jílkové, ubližováno. Nemyslím si, že by taková byla ve skutečnosti, je to jistě její stylizace na objednávku ČT, ale nepůsobí to dobře. Ten její přezíravý pohled je opravdu děsnej. Hosté jsou vybíráni dobře, jen ti náhodně přicházející či kolemjdoucí jsou zpravidla zoufalí. Pořad ano, ale s jiným moderátorem. ()

giovanni3

Tento diskuzní pořad mohl být jedním z těch lepších skrze to, že to není pouze ,,diskuze,, politiků, ale jsou v ní i obyčejní lidé. Potíž je, že Michaela Jílková tuto diskuzi totálně likviduje svým projevem i těmi blafy co jí jdou z úst a nějak usměrňovat diskuzi ani neumí. = 45 minut tam mluví jeden přez druhého a když už je klid, tak do toho vletí Jílková a celou diskuzi roztrhá na kousky. = Nápad zajímavý, ale realizace mizerná a za ten nápad dávám 1z5 . ()

Krasus

Výrazně serióznější verze Kotle, ale Jílková je stále stejně bezcharakterní a odporně exaltovaná figura, díky níž to do konce nevydržíte, ačkoli je téma sebe víc zajímavé. ()

Maynard. odpad!

Není mi vůbec jasné, jak může ČT zaměstnávat a ještě navíc vysílat Jilkovou. Snad se nedočkáme časů, kdy bude podobný "politický" pořad uvádět Žilková nebo někdo takový. Už se sice opakuji, ale nedá mi to, Jilková nikdy nerozumněla a rozumnět politice nebude. Je to jen povrchní kráva, která diváky zásobuje takovým množstvím blábolů, že by se z toho jeden pos... ()

Kejdlo

Význam tohohle politického pořadu mi pořád uniká. Nebo on si z toho snad někdy někdo odnesl? K tomu ta uřvaná nesympatická Jílková. No fůj. ()

DonQ

Kotel býval alespoň někdy prdel. Díky značně afektované Jílkové nelze více než za dvě. Apropos - přijde mi, že neumí zachovat neutrální postoj vůči diskutujícím. ()

Kuny27

tlachání, tlachání a zase tlachání, ale jedno se musí nechat. Ta Jílková má vyřídilku, a umí kočírovat. ()

Paity

Formát pořadu je naprosto strašný. V podstatě zvykem se stalo, že se hosté překřikují jeden přes druhého a přes ně ještě čtvrtý a třetí. Jinak nemohu vytknout Jílkové to, že by se nesnažila a některá témata se neprobírají tolik politicky, jako spíše společensky. Ale díky zmíněnému, to prostě nemůže šlapat nikdy lépe. ()

Greenpeacak

Záleží na tom, čo si všímate...vzaté zo psychologického hľadiska táto relácia ignoruje všetky zaužívané konvencie, vyvracia všetky poučky v štruktúre a v stratégii klasického rozhovoru, ktoré by mali navodiť atmosféru pohody, uvoľnenia a dôvery...ale pani Jílková tomu dáva maximálne utrum! ()

Carlinhos

Veřejnoprávní verze Kotle se všemi negativy včetně otravné paní moderátorky, což je škoda, protože témata sama o sobě jsou vybírána zajímavá. Každopádně se člověk u sledování často velmi pobaví, to ale bohužel účel podobných pořadů nemá být. ()

Burdock odpad!

Názorová a rétorická stoka. Něco takového by nemělo být v televizi. Přijde mi to podobné, jako kdyby existoval v TV pořad o zvířátkách v zoo, jak se jim vede a tak.. ale v něm by v přímém přenosu návštěvníci bodali slony a podřezávali opičky, přímo před kamerou. V "Máte slovo" se totiž v přímém přenosu bodá demokracie a podřezává diskuze. ()

XdanteX odpad!

Nejvíc toxický odpad který je dnes v České kotlině k vidění na obrazovce. V podstatě se jedná o zhmotnění Twitteru či internetu jako takového. Experti na téma večera jsou vhozeni do arény s extremisty, konspiračními teoretiky a rozvášněnými lopatami ze strany sedláků. Pořad se nikam nehýbe jen čeří toxické vody rozdělené společnosti a vyhrocuje situaci ve studiu. Není nic horšího pro moderní společnost než dávat zmíněným skupinám pocit jednoty a že jejich názor má stejnou hodnotu jako názor expertů na dané téma. Nebezpečný pořád který bych čekal spíš na Barandově než na ČT... ()