Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Michaela Jílková – mám ji spjatou hlavně s Kotlem, kdy člověk nevěděl, jestli je to o odpovědích a zpovídaní politiků, nebo o hysterčení samotné moderátorky, která všechny a všechno přeřvávala. A tenhle pořad je obdobný případ. Máme tu několik politiků, expertů a proti nim někoho z lidu. Člověk by se rád dozvěděl i něco zajímavého, místo toho poslouchá jen samé nadávky, urážení a řvaní. A ve finále zjistí, že 2/3 času kecala právě Jílková místo hostů… ()

Kimon

Tento pořad považuji za zbytečný. Ukazování prstem na problémy ve společnosti je sice pěkná věc, ale dávat tímto způsobem příležitost emocím věčných nespokojenců z řad diváků mi nepřipadá nejvhodnější. Je to takový neúčinný výkřik do prázdna. Stejně jako manželé, kteří se nemohou dohodnout, hádají se a nakonec stejně nic nevyřeší. Jen odpustí "přebytečnou páru". Paní M. Jílková, angažujte se prosím v něčem užitečnějším a neplýtvejte penězi z rozpočtu ČT. ()

Coleator

Pomineme-li zmatek, ve kterém diskuze většinou probíhá a absolutní neschopnost moderátorky, která se v některých probíraných tématech vůbec neorientuje, je to fajn pořad... :D ()

Handle

Pokračování pořadu Kotel? Asi jo, ale Jílková mě pro tyto pořady prostě příjde výborná a někdy mě to vážně baví. Záleží o čem se diskutuje - je pravda, že někdy to pro mě až tak záživné není... ()

Caszidy

Kultivovanější kotel. Což tedy samozřejmě není žádná sláva. Při jednom náhodném sledování(jedním z hostů byl tehdy čerstvý "v podstatě vítěz voleb" Miroslav Kalousek) mne však pobavil jeden z volajících radou:"V tomhle státě je nejlepší bejt permanentně vožralej". Přičemž pan Kalousek pouze uznale pokyvoval... ()

Tommassi3 odpad!

Krásný příklad, bohužel jen další v řadě, kudy by se na Kavkách rozhodně vydávat neměli, a zejména jakým způsobem by diváci být zapojováni rozhodně neměli.. Bagatelizace, nevkus, bulvár.. ()

Marek1991

Prejav moderátorky a aj celé vedenie je niečo príšerné. Hostia sú tiež podľa mňa často zle zvolení na jednotlivé témy, skoro nikdy sa tam nič poriadneho nedozviem a celé je to pre mňa len taký prekrikovací chaos, ale za snahu o objektivitu a viac strán aspoň to neskopem takzvane pod čiernu zem. ()

Hem.m odpad!

Michaela Jílková je opravdu hrozná moderátorka.. A tento pořad má stejné kvality jako její řečnictví.. ()

Una111

Po shlédnutí pořadu 5. 11. 2020 o pandemii jsem přidala 1*. Jílková neuvěřitelně kultivovaná, názory diskutujících umírněné, rozumné, žádný uměle vyvolaný skandál. Jsem příjemně překvapena. Nebo je to jen proto, že jsem Jílkovou viděla v horších dílech, resp. jsem ji už hodně dlouho neviděla? ()

Krt.Ek

Nepovedený pokus o diskuzní pořad. Moderátorka Jílková absolutně nedokáže vést diskuzi a bohužel se o to ani moc nesnaží. Zdá se mi, že hosty akorát nabádá k slovní agresivitě. Jako by si myslela, že problémy dokáže vyřešit silnými slovy. Hosté se poté začnou překřikovat, urážet a divák se vlastně nic zajímavého nedozví, jelikož kultivovaná diskuze prostě chybí. Informační hodnota, kterou nám má tento pořad přinést je prostě mála. 40% ()

NinonL odpad!

Způsob, jak ukojit voliče a vnutit jim myšlenku, že se o ně v průběhu volebního období kdokoli (z politiků nebo veřejnoprávního TV spolku) zajímá. Divím se koncesionářům, že jim tuto ohlodanou kost baští a dokonce se jí ještě účastní. ()

TomX2 odpad!

S inou moderátorkou, ktorá by bola schopná kultivovane viesť diskusiu, by to aj mohlo byť v čomsi podnetné, ale s tým, ako sa tam každý prekrikuje a sype na seba jeden argumentačný faul za druhým (čo nie je ani tak chyba účastníkov, ako skôr moderátorky, ktorá nevie dať jasnú STOP-ku a zbytočne zasahuje do konverzácie, a očividne sa to za tých 15 rokov nezmenilo), je to chaotické, rušivé až neznesiteľné. Koncept je ok, Jílková do piče choď. Tento komentár celú túto frašku vystihuje veľmi trefne. ()

ivishka

Ano jsme národ, který spíše než jedná tak debatuje, komentuje a stěžuje si. Je to tak i já jsem taková ale snažím se s tím něco dělat. Těžko říct zda změníte velikost díry státního rozpočtu tím, že si koupíte rohlík na kterém také platíte státu daně a není to jenom rohlík je to všechno. Často propíraná zpackaná státní maturita které jsem byla taktéž součástí - mě tato diskuze naprosto pobavila. Kauza s prohibicí a metylem v chlastu je také další debata co mě baví a smíchy se potrhám u výroku : " Otrava metylalkoholem je něco jako přírodní katastrofa...." h**vno pánové jedná se o systematické otravování národu. Co přijde dalšího kromě otráveného tvrdého a posypové soli na chipsech opravdu netuším....ale paní Jílkovou si pouštím pouze v krizi - to znamená pokud není nic jiného v televizi. ()

UncleG odpad!

„Pane ministře školství! Žáku Martinu Kropáčkovi, z první Zet Eš Jiřetín se ze školní brašny ztratila svačina. A já se ptám… KDO je za tohle zodpovědný?!“ Nezlobte se na mě, ale … Formát tohoto pořadu spočívá v tom, že se do studia pozvou dva lidé, kteří (po vzoru inkvizičních procesů) nesou vinu „za všechno“ ... a zahnáni do kouta přebírají automaticky obrannou pozici proti agresivní a zcela nekompetentní moderátorce a dalším diskutérům. Cílem pochopitelně není dobrat se čehokoli, cílem je seřvat hosty v roli obžalovaných. Styl je dokonce tak otřesný, že moderátorka nenechá absolutně nikoho dokončit myšlenku. Neustále přerušuje a odbíhá od tématu a ve finále z toho vzniká jakási veletrapná překřikovaná, v níž nikdo neposlouchá nikoho. Příšernost! (P.S. – Všimněte si znělky – ze sekvence markantních písmen dostanete podprahovou složeninu T-R-E-S-T!) ()

Laxik

Slovo nemáte, Jílková vás k němu nepustí... leda byste mleli ty samý pindy, jako ona. Ono jsou teda beztak většinou nekompetentní lidi na obou stranách. ()

Orlau32

Kdepak, to už není slavný " kotel" vedený paní Jílkovou ! Je to směs názorů právě pozvaných přítomných, kteří nemají mnohdy čas a prostor, aby se kvalifikovaně k problému vyjádřili. A pak ty "kecy" některých pozvaných profesionálů, to není k vydržení. A paní Jílková už není tak vtipná a ostrá jak byla v kotli ! (Což je na škodu věci !) ()