Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

Drirr

Tak není to zase taková hrůza, jako byl třeba Kotel. Naopak některá témata byla celkem zajímavá a diskuse měla (alespoň v některých částech) smysl. Jasně, v okamžiku, kdy si do politické debaty pustíte obyčejné lidi tak hrozí, že se to zvrhne v trapnost. Navíc Jílkovou zrovna nemusím... ()

Kaufman odpad!

"Pořad ČT "Máte slovo" posiluje úctu k demokratickým institucím. Dokazuje v přímém přenosu, že nejblbější diskuse nejsou ve sněmovně." - Miroslav kalousek ()

Emzet

Ta jedna hvězdička za nápad. Je ale vidět, že pravidla debaty a argumentace nikdo z účastníků neviděl ani z rychlíku, a proto každý díl končí masovou přeřvávačkou a ignorováním argumentů kohokoliv jiného. Takže nad jednu hvězdičku jít rozhodně nemohu. ()

RomeroIsGod

Hodně záleží na tématu, takže se nedá moc ohodnotit. Například když tam byl vysosanej JXD a mlel bludy o tom, že by se měli cikáni ozbrojovat, tak jsem se bavil jako král. Ale někdy je to zase pěkná nuda. 40% ()

Skarface

člověk se dozví jak zasranou republiku máme a jak se tu máme na hovno :) Jinak člověka celkem pobaví hádky politiků a hlavně usměrňování paní Jílkovou :) ()

Yokolobuna

Ona je to vlastně dost prdel... Jen ta Jílková je taková koza v petrželi. "Pane Lenere, prosím vás, neusmívejte se pořád tomu... té korupci." :D ()

Heero

U toho to se člověk opravdu zasměje, zvlášť jak tam každou půlku mohutně podporuje ten kotel, který se skládá z 10 lidí :D ()

Maryinka odpad!

Tento pořad bych přejmenovala "Můžete na sebe ječet". Myslím, že by to podstatu tohoto paskvilu vystihlo lépe, neboť jeho cílem není dohodnout se či diskutovat, ale spíše házet na sebe navzájem špínu a hádat se. ČT, styď se! ()

dawe787

Záleží na tématu a na lidech, když mě téma zajímá, tak se rád podívám. Jílkovou bych sice nechtěl mít doma, ale když je třeba, tak to tam ukočírovat umí. ()

RedHot

Právem je tento pořad těsně nad palcem dolů. Moderátorka Jílková toho má v hlavě poskrovnu a to, že je obecně neuvěřitelně nesympatická, jí také příliš nepomůže. Vlastně si za tím pultíkem umím spíš představit retardovaného koně nebo svého souseda, v čem by taky byl rozdíl, když se za pár minut ve studiu všichni překřikují a talkshow se nedaří nijak ukočírovat. Jen by si ten kůň chvíli připadal stejně důležitě, jako paní Jílková. ()

Jeremiah

Tento pořad říká jedno jediné - vykecejte se lidičky, mi si stejně uděláme co budeme chtít a vy s tím nic nenaděláte. Ale nemůžete říci, že jsme Vám nedali šanci ... . A stejně si to myslím, že nedali !!! ()

Snake.Charmer

Jílková je demagog jak prase, od časů kotle se toho zas tolik nezměnilo a tak je to občas docela sranda. Zábavnost jednotlivých dílů je samozřejmě ovlivněna diskutovaným tématem. Kvalitní publicistika to ale rozhodně není. ()