Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Guzo

První (a myslím, že poslední) film od Jackass, co jsem viděl - do té doby vždy jen sem tam nějaké více či méně zdařilé video. Celovečerák je jen jejich slepencem bez hlavy a paty.. A i když musim přiznat, že občas se objevilo něco trochu originálního, většinou to bylo jen vykrádání sama sebe, navíc dost často mi přišel smích všech aktérů strojený :-( ()

AngelusCZ

Skvělá ulítlá komedie, které velice svědčí že je točená amatérskou kamerou. Obdivuju herce že se sebou takhle nechali zajebávat. Skvěle vymyšlené,fantastické a navíc je to podpořeno skvělou hudbou. ()

Kosmik 1

Tady musím hodnocení trochu zvýšit, jelikož ubylo prasáren a některé kousky jsou vážně dobré a odvážné. Jedna hvězda za tryskáč, jedna za bungee toiku a jedna za Seana Williama Scotta. Poprvé, kdy jsem se u těch úchyláků celkem bavil. 60% ()

tommmy89

Fakt bolo vidieť, že filmu už niečo chýba a chalanom dochádzajú nápady. Preto za 3*, inak to bolo celkom dobré miestami nechutné ()

Hanzisko

Vím, že většina lidí Jackass odsuzuje, ale tohle je vážně neskutečný. Musíte rozumět zvrácenýmu humoru, jinak jste bez šance. Jediná věc, kterou já osobně nechápu, je to neuvěřitelný množství šílených nápadů. Vážně mě zajímá, co bude ta poslední k(l)apka. Rozhodně nejlepší díl ze všech Jackass. Jen tak dál !! :D ()

DeathTheKid

Ujetá, retardovaná a logiku postrádající brainfucker zábava rovnou ve třech dimenzích. Velmi stroze popsáno, přesto velmi výstižně...hovna a grcky everywhere! ()

Soweek

Když už jsi myslíte, že je to trapné, tak se vlastně přistihnete, že se tlemíte na plné kolo a třískáte do kolen. Jackass prostě nepřestane bavit. Hi, I am Johny Knoxville and this is ..... AWESOME ()

Cejny

Blázni, blázniví a znovu nepoučitelní. Některý hovadiny fakt parádně rozesmějou a pobavěj, ale s těma odpornejma, nechutnejma, hnusnokrutobrutopýrskejma fekálnostmama to občas přeháněj. 50 % ()

Firebug

Tentokrát mě to tak nesmetlo. Nevím jestli jsem se změnil já, nebo partička okolo Johnnyho Knoxvilla, ale tohle dílko na parádní Jackass 2 prostě nemá. Viděl jsem to asi před týdnem a kromě scének z traileru si vzpomínám jenom na kousek se stíhačkou, na Rockyho I-IV (hlavně díky parádní hudbě) no a pak už jenom na řadu nechutností, ne které bych raději zapomněl... mírné zklamání ()

FIBO

Johnny Knoxville a jeho banda se angažuje na dalším celovečerním projektu, který sice nemá v záměru vyhledat nové diváky ale přinejmenším potěšit ty stávající, což si myslím, se mu podařilo. Hodnocení tohoto typu závisí nejspíš na tom, zda Jackass znáte a podle toho Vás buď pobaví, anebo ve Vás vzbudí odpor. Za mě osobně plné hodnocení, byť jsem z toho nic neočekával, překvapili mě novými a novými nápady, které mají zaujmout, pobouřit a ukázat něco, co se nikdo jiný neodváží a to se jim podařilo. Najdou se samozřejmě slabší momenty, nicméně ve výsledku jsem byl nadšenej. ()

Angus

Skvělé kasdaderské kousky ale všechny tyhle zábavné "stunty" skazí velmi nechutné a odporné scény takže 3* ale kdybych měl hodnotit jenom kaskadéry tak dám 5* ()

Spike23

Jackass se jinak než plným počtem ohodnotit nedá. Už jenom doba, kdy Jackass byl pouhým seriálem na MTV, mi zanechala skvělé a nezapomenutelné vzpomínky. Od nového dílu jsem však už nečekal takové originality, měl jsem pocit, že za dobu co jsou spolu už dosáhli určitého limitu a všechno už vyzkoušeli. Ale opak je pravdou, i po tolika letech si další z Jackass filmů drží vynikající úroveň a stále obsahuje samé nechutně dokonalé a dokonale nechutné nápady, kterých nikdy nemám dost. Zřejmě nejlepší film od těchto bláznů a povinnost pro každého dlouhodobého fanouška s naprosto úžasnými záběry vysokorychlostní kamery, která zde mimochodem byla naplno využita. Už teď se nemohu dočkat, až vyjde další díl a až na někoho vyzkouším Rockyho :-) ()

Wally

Takové někdy americké 'Neváhej a toč' akorát bez Édy Hrubeše, který by tuhle americkou partičku ještě povznesl na vyšší úroveň. Některé blbiny jsou opravdu vtipné....škoda těch nechuťáren plnejch nejrůznějších fekálií, které v mých očích tuto 'zábavu' shazují. Ale zasmějete se určitě... ()

WDY

Už to není tak dobrý jak ty první díly. Ale dejme ještě šanci při sledování se smějícími se přáteli. ()