Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

SaNcHeZ_cz

Jackass to potřetí a navíc ve 3D nesmírně sluší. Stále se sice jedná o potrhlou sbírku vylomenin, hovadin a nechutností, nicméně v nakažlivě zábavném podání s výborným využitím 3D prvků. ()

Paxxx.cz

Třetí díl je podle mě nejfekálnější ze všech a taky dost možná nejzábavnější. Nepatřím mezi vyložené fanoušky Knoxville bandy, ale tenhle film mě skutečně chvílema docela pobavil a místy mě natahovalo podobně jako chudáka pana kamermana 6/10. ()

JJ.Gibson

Po delší odmlce se vrátila Knoxvillova banda!!! A ikdyž na nich zub času malinko zapracoval, neztratili nic ze své šílenosti a nechutnosti :D Dokonce pro mě, se Jackass 3D povedl mhohem víc než bych čekal. Přišlo mi to celé takové hodně nápadité a propracovanější. Kluci stále dokáží vymýšlet nové kousky a nové kousky a to se cenní! Já jsem se výborně bavil... ()

Macejko

Zrejme je vo mne niečo z amerického burana, pretože toto je jednoznačne jeden z najvtipnejších filmov roka 2010. Neuveriteľne debilné, ale zároveň vyvolávajúce silné prúdy rehotu. Nechápem, ako "jackassácka" partia stále dokáže vymýšľať takéto originálne hovadiny, ktoré by normálneho človeka v živote nenapadli. Samozrejme, slabým žalúdkom vstup prísne zakázaný. ()

gogos

Klasický Jackass. Řízný soundtrack, občas hodně slušná zábava. Bohužel už to tady několikrát bylo, není přineseno nic nového a jedeme klasický vylízano - fekální styl... ()

SarumanKo odpad!

Pred rokmi som zachytil niečo z pôvodného seriálu Jackass, kde si banda mentálne retardovaných amerických hovád ubližovala a síce sa mi to moc nepáčilo, považoval som to za znesiteľnú zábavu pre vypatlaných Američanov s vymytými mozgami. A dobré referencie ma primäli pozrieť si jedno z "filmových" "diel" tejto partičky. A som mimoriadne znechutený. Celé Jackass vlastne nenávidím už od svojej podstaty a opovrhujem celou jeho koncepciou, je to totiž mimoriadne zvrátene dielo chorých mozgov, ktoré sa smejú vážnemu cudziemu utrpeniu a hlavne fekálnemu humusu najťažšieho kalibra a ubližujú základnej ľudskej dôstojnosti. Na filmovom plátne znesiem akékoľvek fyzické násilie a nejaké to hovno alebo grcka ma nerozhádžu, ale toto je vážne nezmyselne nechutné. Nezmyselne preto, lebo ani napriek odpornému smiechu členov Jackassu, mi celé toto opľutia hodné a trápne freak-show neprišlo vtipné. Miestami, fakt asi 3 alebo 4-krát som sa zasmial, ale skôr preto, lebo mi niektoré "vtipy" prišli absurdne originálne a šialené. O remeselných kvalitách je škoda hovoriť, pretože to pripomína skôr zostrih "smiešnych úrazov" z Youtubu než plnohodnotný film. Myslím, že Jackass sa nedá jednoducho mať rád. Vy ho buď zbožňujete alebo nenávidíte. Ja jednoznačne patrím do tej druhej skupiny. (10%) ()

movieband

Šílené, vtipné, kulervoucí, nechutné, perverzní a ujeté. Tak takový je Jackass 3. Předchozí díly jsem neviděl, ale asi ani nebudu mít zapotřebí se na ně podívat. Možná časem. Některé kousky jsou vážně povedené až se člověk svíjí v křečích. Jiné sou nechutné a to se člověk taky svíjí v křečích, aby náhodou neohodil kámoše co sedí vede něho a na tuhle šílenost se dívá s ním. Nevím a nechápu jak takový magoři vubec možu natočit něco tak šíleně zábavného a zároveň nechutného. 3* a 50% ()

Derek

v podstate to iste co jednotka (druhu cast som nevidel) kde sa striedaju kusky genialne s poslabsimi (ktore dostavaju najviac casu)... pre fanusikov povinnost, pre ostatnych zalezi od vkusu... ()

JohnMiller

Opäť paráda Johnny Knoxville, a jeho banda nenormálnych psychopatov nesklamala, ale to predsa nikdy !!! ani vo video častiach ako 2,5 či 3,5. Trojka sa vydala viac cestou bolestivých a krkolomných kaskadérskych kúskov. Som za každú srandu , ale niektoré by som teda osobne sám na svojej koži nechcel zažiť. Bolo tu menej zvrátených vecí čo mi nevadí aspoň sa neopakovali a ukázali že v nich prah bolesti ešte stále nie je na úrovni Tibetských mníchov. vyšla s toho pekelná ako as hovorí "podívaná" RIP Ryan Dunn ()

grogodil

Občas absolútna (doslova) žumpa dráždiaca dáviaci reflex, občas neodolateľne masochystická, stupídna, infantilná zábava bez akýchkoľvek morálnych zábran... Ak ich človek miluje, nie je čo riešiť. Slabšie ako jednotka, no menej zvrhlé a tým pádom zábavnejšie než všetký ostatné celovečerné pokusy... ()

Dubro

Džony Noxwil je typický úchyl, Stíví Ou jednoznačný koprofil a každý z tej bandy jasný urinofil. Z hektolitrov telesných tekutín príde zle aj väčšiemu prasaťu ako som ja. Dve hviezdy za dve vydarené scénky, ktoré napodiv nezaváňajú výkalmi, lepšie povedané priamo hovnom. ()

KoRniky

Možná musí být člověk i trochu zvrhlík, aby se mu tenhle ulítlý humor chlapíků kolem Johnnyho Knoxvilla zalíbíl, no mě se líbí už léta a vítám s radostí každý nový film. Plný počet dám, až seberu odvahu, a dokoukám do konce 2 scény, které jsem dnes u oběda jaksi nezvládla. ()

Chen

Kdybych řekl, že jsem se nebavil, tak bych byl pokrytec. Smál jsem se v podstatě neustále. A jednou jsem se málem pozvracel. Je to možná přízemní, šílená, nevkusná zábava, ale pořád zábava a to pořádná. ()

M.i.k.e

klasický jackass movie se vším všudy.Některé fórky geniální,některé nechutné a některé prostě jen blbé.Po předchozích dílech žádná zásadní změna...60% ()

SallyZen

Tak tento film mě mile překvapil a ještě více mě překvapilo hodnocení na této stránce. 75% je dost dobré(pro mě akorát), na to, jaká to je pitomost. Tyhle týpky docela obdivuju, že se do některých věcí nebojí jít a ještě se do toho občas vrhají po hlavě. Některé scény, ale bolí. A to stačí na ně koukat. Tento film byl takovou odpočinkovou komedií r. 2010. Každý fanoušek extrému by si to neměl nechat ujít. 75% ()

Jango_Fett

Myslím že trojka je něco mezi prvním a druhým dílem, v prvním bylo hodně zajímavých nápadů a volovin a ve druhém pak hromada nechuťáren, tady je od každého trochu. Celkem překvapující že se kluci dali po tolika letech ještě dohromady a jsou schopný dělat takové voloviny - už jim přeci jen není 20 :). Už jen to si zaslouží hvězdičku navíc. ()