Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

KoRner

Úplné dno televíznej zábavy, nechutnosti, ktoré sa snáď nedajú pozrieť v kuse - Jackass je proste banda kokotov, ktorí si nevážia ani to najcennejšie - ľudské zdravie. No ale nie je moje takže ja sa môžem zabávať na hromade debilít a absurdít týchto bláznov. :-D Najlepšie sú spomalené zábery a tiež trochu drsnejšia skrytá kamera. (Bitka v bare rulez!) ()

Mistickzz

Voľakedy, keď som mal 16 som sa na Jackass dobre bavil, ale teraz mi niektoré tie ich kvázi vtipy prišli úbohé a na úrovni iq húpacieho koňa. Občas som sa zasmial, občas som bol znechutený a občas mi bolo zle. 55% ()

Lukoboss

Sebranka kolem Johnnyho Knoxvilla je zpátky... zahojily se jim rány z minula, dali si trochu koksu, aby to tolik nebolelo, a přitom měli úsměv na rtech, a už to zase lítá. Komu se Jackass nikdy nelíbili, nebude se mu líbit ani tohle. Každopádně je to mnohem zábavnější než minulej díl. A že jsou to šílenci?! Tak to už víme pěknou řádku let... :) ()

iXtr3m3

Partička "samovrahov", "úchylákov" a "nechuťákov" v treťom rozmere. Uvítal by som menej tých nechutných vecí a radšej tie šialené a odvážne. ()

Pitrson_CZ

Awsome!!! este ty kostymy, kulisy a jak je to cele natocene ve full HD no nadhera...starym napadum dali novy kabat a z novych napadu me uzemnilo odfoukavani turbinou od letadla nebo zaverecna shit budka se Stevem O ....chceste se pobavit a este ve 3D tohle je jeasna volba!! ale nazval bych to Jackass 2.5 nejedna se o uplne prevratny zlom v seriji...ale uz asi neni fakt co vymislet... 95% ()

Roman.Caesar

Knoxville a crew sice trošku zestárli, ale pořád nabízí řadu situací k potrhání smíchy a taky řadu hodně úchylných, nechutných, ale přesto vtipných šotů. ()

AngiS

Hovada :-D Jackass člověk nemůže dělat nic.. ani pít, natož jíst :D prostě jen "přetrpět" hodinu a půl neuvěřitelných ptákovin. ()

Very_kuul

Hmm.. zvláštne pocity ma zachvátili pri sledovaní scén kde po sebe štia 30-40tnici, obzvlášť ak sa nejedná o piss porno. 10 rokov dozadu fajn, sranda. Teraz sa už moc nezasmejem asi starnem. ()

showxman

Šílenci z Jackass nezahálejí a servírují nám další porci zábavy a zvráceností přesně v tom stylu, jak jsme od nich zvyklý. Kdo má tyhle otrlé chlapíky rád, zajisté si přijde na své:) Jejich nejnovější film, jak již název napovídá, je částečně natočen 3D technologií, jak je dnes velmi moderní. Škoda jen, že u nás se film do kin nedostal. Největší pecky tohoto dílu jsou zajisté: Preston Lacy vs prase a jackass se stíhačkou. ()

divak84

chapu že USA tenhle styl berou. já osobně jsem měl jackass strašně moc rád v jeho začatcích, dokonce i chápu snahu pořad jít dal za hranice, protože obecenstvo si to žádá. ovšem hranice nevkusu se nemusí bezpodmínečně porušovat kvůli vidině zisku. ubral bych pár tun hoven, přidal bych včely a sešívačky.... takhle je to na škodu, protože spousta diváků čas od času uhne zrakem raději pryč a to nemluvím o tom, že jídlo 2 hod. před a po shlednutí neservírujte vůbec ! ()

VIPerson

Přiznám se,že se tak trochu stydím za to,že se mi Jackass svým debilním způsobem líbí a naprosto chápu proč spousta lidí nedokáže skousnout tento typ humoru.Je to hnusný,sprostý,ubohý a debilní humor.Bohužel(bohudík) jsem ale já otevřený téměř každému druhu humoru od RED MEAT po Black Books od Donutila po vtipy od Andyho Kaufmana.PS:nesměju se Petru Novotnému a scénkám,které jsou podobné prdění a krkání v Zamilovaném profesoru......Komentář je spíš jakási obhajoba no ()

AdamesWWE

[9/10] Určite najbláznivejší, najuletenšjí a najlepší Jackass. Títo chlapi sú fakt blázni, majú môj rešpekt zato aké hovadiny dokázali divákom ukázať, zábava, aj ked´ drsná zábava. ()

Paity odpad!

Kdy už půjde Johnny Knoxville do nějaké díry a zůstane tam. Marně vyhlížím tento den. Do té doby bude svět zásobit takovými a velmi podobnými blbostmi. ()

Rendiss

Neskutečná palba, hodinu a půl jsem se tlemil jako malý dítě. Pravda, těch nechuťáren tam bylo moc, mohli do toho dát víc vzždících věcí.. Teď nezbývá nic jinýho, než si počkat na 4 a doufat, že se povede o trošku líp, než 3D. 85% ()

iampatrik

Tady je mi doopravdy jedno, že se v podstatě jedná o humor "zaostalých, neinteligentních" lidí. Narozdíl od ostatních, co se třeba snaží dělat civilizovaný humor na tom také dokaží vydělat pěkné peníze, pobavit se, ale taky přetrpět bolest a přenést se přes určité nechutnosti (které jim, ale asi nedělají nejmenší problém). Jackass je vždy pro mě jistotou, že se budu smát od začátku do konce, což jinde snad říct ani nemůžu. ()