Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Dado

Týchto bláznov môžete buď milovať alebo nenávidieť. Ja patrím do prvej skupiny a preto je moje hodnotenie jasné. (90%) ()

st.jim

Ano, je to debilita největšího kalibru a tady platí pravidlo, že se smějme cizímu neštěstí. Dobré jeto, že mají kluci nápad a smysl pro humor, což je mi blízké. To, že jsou situace, kdy jsou nechutní........no a co, všichni nejsme ze stejného těsta. Musím přiznat, že abych se nepoblil, tak jsem se musel párkrát otočit. V globálu jsem se ale dobře pobavil. ()

Mrkvič

Ne tak dobré jako dvojka, ale zasmál jsem se hodně. Hlavně videoklip se starým dědou, žraní prasete a pinkání si včelím úlem jsou sakra výborný. To pochcávání a mlácení by si ale mohli odpustit. ()

Ryuuhei

Prostě ne. Jackass mi už v druhém dílu přišli slabí, ale tady to už podle mě nemělo vůbec tu správnou šťávu. Skeče většinou nenápadité, převládaly hrátky s prdy a exkrementy, které nejsou zlé, pokud na nich není vystavena většina filmu. U scény s potem jsem se bez nadsázky málem pozvracel a díkybohu, že to bylo chvíli před plánovaným jídlem. Nezasmál jsem se, nebavil jsem se. Co mohu vyzdvihnout, je zpracování, které díl od dílu získává na propracovanosti díky stále vyššímu rozpočtu. Ale k čemu to je, když výsledek za moc nestojí? Jednička to zkrátka vyhrála. /// Viděno na Paramount Network s českým dabingem. ()

Javad

Znova množstvo zvratkov, hovien, moču, zhovadilostí, kaskadérskych kúskov, strieľania si z nevinných ľudí a zo seba, po prvý krát v HD kvalite alebo 3D a za využitia spomalovačiek (aby ste si mohli naplno vychutnať vytryskujúce hovno z riti Dave Englanda). Reči, že tejto bande dochádzajú nápady sú somarina, viď super scénu so stíhačkou L-39 Albatros :) a ďalšie vydarené srandičky. ()

Playman

Se slzou v oku jsem sledoval závěrečné titulky Jackass 3D, které podkreslovala píseň Memories od skupiny Weezer. Prostě to, že kluci ještě točí tyhle kraviny, a že je to neuvěřitelně zábavný - stále nářez, znamená je jedno, že svět ještě stále nezešílel a že vše funguje jak má! Jackass 3D je navíc opravdu perfektně natočený a přijde mi že je to opravdu zatím to nejlepší, co kdy tahle parta natočila, a proto je pravděpodobně tento film poslední. Proto to ohlédnutí za historií těhle fajnovejch magorů na konci titulků. Každý, opravdu každý kdo se pokouší natáčet podobné kraviny sklidí tak maximálně posměch, Jackass je jiný. Tihle kluci ty šílenosti, nechutnosti, zvrácenosti, ztřeštěnosti dělají od srdce a umí to dělat ze všech lidí na světě nejlépe a proto nikomu jinýmu bych za to nedal 5*, jen jim. A zaslouží si to. Zkuste najít něco podobného, a když už najde to, vyrovná se to pohodový atmosféře kterou dokážou vytvořit tyhle legendy ? :) ()

KitFisto

Pár dobrých věcí jinak samý sračky a to nezmění ani to, že tuhle partu mám celkem rád. Nějak si nedovedu představit, že bych do toho šel ve 3D ()

Cocacolix

Dal bych 5 a rád. Kluci vylepšili svoje fórky a bavilo to víc než kdy jindy. Zároveň ale vylepšili fekální humor, kterej je mi hodně proti srsti. Nicméně, dostal jsem co jsem chtěl. Film u kterého jsem se buď skvěle bavil, nebo přetáčel :D ()

MrMysterious odpad!

Nefalšovaná ukážka úbohosti dnešnej „uvoľnenej“ spoločnosti, nedostatok prirodzenej inteligencie a vkusu, na rešeto rozstrieľané morálne zásady, slušnosť a chochmes, kúsky ubližujúce nič netušiacim, vystrašeným zverom. Uvedomujem si že môj úvod môže rovnako slúžiť ako dobrá reklama. Čo predpokladám v 80%toch vás aj zafunguje. K jednej z častí Jackass New York Times napísal: „…najodvážnejšia, najuvoľnenejšia komédia moderného filmu.“ Ukážte mi prosím toho primitíva ktorý túto sprostosť napísal a osobne mu do zadnice vrazím (v Jackass partii tak obľúbený) umelý úd poháňaný silou turbíny z lietadla. Naozaj považujeme za synonymum odvahy vytasenie náradia a ošťanie všetkých naokolo? Poriadna päsť do tváre kamaráta je to, čo z nás robí tvrdých chlapíkov? O nechutnostiach, trápnosti, fingovaným nebezpečím (neboj sa, tomu hadovi vytrhli zuby), smiechu nasilu sa radšej ani rozpisovať nebudem. Veľa z vás si teraz možno povie že som zakomplexovaný suchár ktorý nedokáže oceniť „odvahu“ týchto psychicky chorých a nevyvinutých jedincov. Otázkou však zostáva: naozaj chceme robiť hviezdami dnešnej doby niekoho, kto má jedinú skutočnú hodnotu silný žalúdok a schopnosť udržať v ústach konské spermie? Naozaj si dáme vymývať mozog stupídnymi kúskami a pohľadom na násilie v partii chlapov ktorých súdnosť (spolu s fanúšikmi ich filmov) nenávratne opustila? Kľudne sledujte Jackass každý deň, pokiaľ máte pocit že vás to nejakým spôsobom posunie a skvalitní život. A vypnúť sa dá aj kultivovanejším spôsobom, ako dívať sa na partiu krochkajúcich úbožiakov, ktorí urobia naozaj čokoľvek aby sa dostali na televízne obrazovky. A nebola by to MTV keby im to výmenou za kilá sračiek neumožnila. Fanúšikovia, prajem vám veľa naozaj „kvalitnej“ zábavy strávenej pri Jackass, ďalšie časti budem s vami preklikávať aj ja a trpezlivo čakať, kedy si niektorý s maníkov pri natáčaní zlomí väz. To len bude prdel, vole. MUHEHEHEHE Morálny úpadok v extrémnej forme ()

neoBlast

Opravdu upřímně lituji, že jsem neměl možnost vidět třetí Jackass tak jak byl zamýšlen - na velkém plátně ve 3D. I na dvd-bluray si můžete všimnout, že spousta záběrů je opravdu komponována pro třetí rozměr - poněkud promyšleněji, než že se vám na obrazovce rozpliznou hovna (ale neříkám, že se tak nestane ☺). Jinak je film přesně tím co byste očekávali, všeho je více a jackass hovada® jdou opravdu na dřeň. Pokud dáváte odpad! jedničce, dáte ho znovu, ale pokud hledáte párty film... Sacha Baron Cohen nebo parta okolo Johnnyho Knoxvillea nezklamou. Dá se jít vůbec dále? Jistě - Jackass 4D už si utéct nenechám. 70 % ()

Duoscop

U tohohle dílu jsem se opravdu zasmál a konečně jsem dostal od Jackass to, co jsem čekal...kousky na (místy už za) hranici zdravého rozumu. ()

sskrblik

Jackass jsou zpět v celé své "kráse". Začátek nového dílu byl tentokrát skutečně famózní. Divím se, že po takové době mají pořád co vymýšlet. Cirka do půlky to má úchvatné tempo a haluz střídá jedna druhou. Od druhé části si troufám tvrdit, že už to tak zábavné není. Spíše nechutnosti a ty v Jackass moc nemusím. Škoda, že neobsadili do nějakých dalších skečů "Stiflera" (Seann William Scotta). Jedničkou zůstává nepřekonatelný Johnny Knoxville. K filmu nepotřebujete ani 3D brýle. Patrně název není jen z recese, jen mám doma verzi pro normální sledování. Po některých slabších kusech pár let zpátky je tohle návrat k těm povedenějším kouskům a já se skvěle bavil. Neberte Jackass vážně - je to ale perfektní věc na domácí párty! Těším se na příští várku demence. Krom toho je tenhle díl neskutečně zábavnej a asi i nejlepší z celé série... ()

0lie

Nechápu, jak se mohli tihle lidi dožít třetího pokračování, které mě osnilo asi nejméně, ale pořádně jsem se nasmál to ano..chodící urny potřetí!!! ()

zdenny

Kluci zase blbnou. Ono to bylo i na čtyři hvězdy, některé scény byly ale celkem trapné a některé příliš fekální. Navíc je již těžké překvapit něčím novým. ()

lykan9

Velmi podobné dvojce. Možná i o trochu lepší, protože se mi zdálo, že je ve filmu více bolestivých vtipů, než těch nechutných, díky kterým u mě hodnocení výrazně klesá. Stále je to však jedna z největších blbostí, co kdy mohla vzniknout. ()

ghatos

Slasher to napsal přesně. Humusáren je tam dost. Poo cocktail supreme je tzv. zlatým hřebem (fakt prasoidní záležitost). Zvracet u toho budete, ale (dekadentní) humor nečekejte. Jackass už to mají zřejmě definitivně za sebou. 37%. ()

s.e.p.p

Některé nápady jako "high five" fajn a zábavné, jiné slabší a hlavně spousta těch ultranechutných, které stejně většina lidí přetočí (pokud nejsou dost šílení na to, aby na Jackass šli do kina). Tohle se nedá hodnotit jako plnohodnotný film. ()