Lost: Destiny Calls (TV film)

Drama / Dokumentární

USA, 2009, 60 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Nepsané pravidlo se začíná stávat psaným a před další sérií Lostu nás opět čeká shrnovací díl, který by nyní měl hlavně objasnit případné zmatky mezi uspořádáním flashforwardů čtvrté série. Že by se chaos měnil v pořádek, to tak úplně neplatí, ale fakt, že Destiny Calls přijde nezorientovanému divákovi docela vhod. Poněkud rozházený děj čtvrté série je pěkně uspořádán, ale nalejme si čistého, už to není ono. První tři série byly zlaté a dramaticky špičkové, zejméná proto, že kořeny měly stále v reaálném světě a jen je obohacovaly o mysteriózní prvky, což jim dodávalo pocit "něčeho velkého", co přesahuje naše běžné prožívání. U čtvrté a páté série je třeba změnit přístup a brát Lost jako sci-fi, které nás možná neohromí jako dřív, ale stále velmi dobře pobaví... Destiny Calls = 6/10(26.2.2009)

• swamp

Autoři si zkrátka nedají pokoj.. ano, v Lostech se toho stalo hodně, ale i po dlouhé pauze si zkrátka na všechno postupně vzpomenu. Vůbec se mi nelíbí tento televizní tah lákat diváky k již viděnému.. :/(18.6.2010)

vcelku zbytečná rekapitulace(8.11.2010)

S04E14 --- Destiny Calls --- S05E01(10.12.2017)

Stejné jako předchozí dokumenty,shrnutí. Pro ty co jim něco uniklo je to skvělé. Mě takový souhrn nevadil.(4.4.2013)

70%(29.4.2018)

Ako veľký fanúšik nemôžem inak. Okrem toho po 4.sezónach už je o čom. 9/10(21.2.2013)