Charlinka

Nevím proč ale jediný komentář, který mě k tomu to filmu napadá je: "Žehlils někdy? Nežehlil". Myslím, že tady je to dosti podobné. Moje rozvedená máma (kterou můj otec podvedl s mladší ženskou, které následně udělal dítě) si tento film nesmírně užila. Tím chci říct tento film je určen pro ženy 40+ a jen málokdo mimo tuto určenou kategorii ten film ocení. To ale neznamená, že není dobrý. Pouze, že není určen pro všeobecné publikum. ()

Bbbulanek

Alec Baldwin mi vždy připomene Chlapa s chutí do života (viz Přátelé), a stejně je to i zde. Závěr je nesmírně realistický (možná pro romantického ducha až krutý), ale snad by neuškodilo dát postavě Steva Martina víc příležitosti se ukázat, nebo více rozvést myšlenku, proč se vlastně Alec a Meryl rozešli VS. proč by se měli dát dnes dohromady. Nicméně krásné je, že jsem si nedovedla představit, jak by měl film dopadnout, aby dopadl "dobře", a to se mi opravdu líbí. 65% ()

AdamK.

Nejmilejší překvapení loňského roku. Nečekal jsem nic a dostal jsem všechno. Úžasně zábavná komedie s přehlídkou výborných hereckých výkonů. Streepová exceluje jako obvykle, Baldwina prostě zbožňuju a po té, co v plné míře nastoupí na scénu Martin, dostává film úplně na jinou komediální úroveň. Důkaz, že i romantické komedie o lidech v pokročilém věku a s plně rozvitými rodinami mohou být svěží, zábavné a hlavně odvázané a ulítlé. 5* není co řešit ()

lomikarus

Když se nebudete hrabat v naivním scénaři a v teenagerovském chování padesátníků, tak se pravděpodobně dobře pobavíte. U některých scén jsem se musel smát docela hluboce, až mě to překvapilo. ()

djerba

Ta Meryl je prostě báječnáááá!Home, sweet home:-)). Kdo neví, co tím myslím, ať se na to jde podívat:-). ()

Davemix

Vtipný a zároveň odpočinkový film se skvělou Meryl Streepovou. Celé dvě hodiny má film skvělé tempo a určitě se nebudete nudit. 70% ()

Lancer

Není to pro každého, ale žánrově prostě třída. I když tyhle filmy rád nemám, musím to ocenit... a to přestože mi neskonale lezl na nervy jak Alec Baldwin, tak Meril Streep a nanejvýš pak Steve Martin. Takže vlastně všichni. ()

DavidPrague

Když se Meryl směje, máte pocit, že se musíte smát taky. A ona se tady směje nebo usmívá hodně! Pozitivní film, který má všechno, co chcete od dobré komedie. Jen víc takových! ()

mouzi

pomerne brzy jsem zacal odpocitavat minuty do konce, nebot cely dej se tahne jako sopel.. pobavila scena se zhulenymi lidmi, ale to je tak vsechno.. alec baldwin na svuj vek vypada dost spatne a slizce, pozitivum v tomto filmu byl pro me steve martin, jinak by se na to snad ani nedalo divat ()

Figuska

Celkem příjemná podívaná, ale občas dost strojené. Meryl Streep opět vaří a peče. Poslední dobou má až moc podobné role spontánní matky a kuchařky. Baldwinovi to nějak nevěřím a architekt ...? Průměr, možná spíš slabší. ()

huasca

Do půlky nás to bavilo, ale závěrečné vysvětlování se všemi aktéry bylo moc dlouhé. P.S : je nám nad 40 ()

Scenixia

Může Vám být 5, 10, 17, 39 let ... Rozvod rodičů bolí, i když jste už zcela dospělí lidé s vlastním životem. Kdo nezažil - nepochopí. Nějak se to komplikuje je úžasný snímek s excelentními hereckými výkony. Plný emocí i humorných scén, co nám může život připravit. 80% ()

veverysiak

Romantická variácia známej témy o vstúpení do tej istej rieky, ktorá nepriniesla nič nové, len mierne zabrnkala na city rozcítených divákov, hlavne tých starších, z ktorých väčšina, čo niečo podobné zažila, určite skonštatovala, že u nich to až taká idylka nebola, je to urobené profesionálne, ale nemá to vôbec takú silu, ako keby autorka spracovala rovnakú zápletku v dramatickej až tragickej podobe, aj tej Meryl by to viac pristalo, furt si na ňu v takejto rozjarenej podobe neviem zvyknúť, takže 65%. ()

Ala007

Jako vždycky skvělá Meryl Strepová, ale slabší scénář a její mužské protějšky. Nancy Meyers si u mě nastavila příliš vysoko laťku komedií Lepší pozdě, nežli později (2003), kde spolu skvěle fungovali Jack Nicholson a Diane Keaton, a nějak se jí teď nedaří tuto laťku překonat. Alec Baldwin jako tokající exmanžel ještě ujde, ale Steve Martin, který mě naposledy dokázal rozesmát v roce 1993 ve filmu Promiň, jsi ženatý (byla jsem teenager, takže dnes už nemám odvahu ani na tento jeho film) se na roli architekta Adama vůbec nehodí, filmem jen tak proplouvá a tváří se smutně (a to i tehdy, když je sjetý) anebo rádoby komicky. Nevýrazné jsou ve srovnání s filmem Lepší pozdě, nežli později i výkony herců ve vedlejších rolích..... Tak snad příště trochu lepší casting, Nancy.....a budu se těšit na další komedii, třeba se tentokráte dočkám. Lepší příště, než nikdy. ()

david666

Příjemná komedie se skvělým Baldwinem. Ten mě tady bavil ještě víc než Meryl Streep. Naopak S.Martin je tady za moulu, kterému podle mě role nesedla (kromě scény po vykouření trávy). Vzhledem k výše uvedenému mě překvapil konec - podle mě by se Meryl měla rozhodnout jinak:-) ()

bonovox

Príjemná oddychovka, škoda len, že Nancy Mayers sa začína výrazne vykrádať a v ďalšom filme to už nemusí dapadnúť najlepšie. ()