Pignon

"herci" alec a meryl na vedlejší koleji do věčného zatracení, už je pro Boha nikdo nevychvalujte jak jsou úžasní a mladí, nebo budou muset cifrovat do 150. Vlastně odpad ()

SpeedyL

Já musím dát 5*. Film rozhodně není dokonalý, ale je ze života a na to já slyším. Do dvou hodin se povedlo příjemně skloubit hořkost a nesnáze vztahů s lehkým a opravdu milým humorem. Takto si pedstavuju ve filmu komediální prvky- nenásilné, milé, nevlezlé a hlavně netrapné. 80% ()

kacudzde

Chcete vidět, jak může vypadat, když se do sebe znovu zamilují 10 let rozvedení manželé ve zralém věku? Komedie o tom, že stará láska nerezaví a že není radno vstupovat dvakrát do stejné řeky. Vynikající Meryl Streep má pořád neskutečný šmrnc; Alec Baldwin nám sice trochu :-) přibral, ale tahle role mu úžasně sedla; a Steve Martin v roli, ve které se konečně nemusí celý film jen pitvořit. Spousta vtipných scén - debata o srostlé vagině; " Domove, sladký domove!"; zhulená Meryl Streep; překvápko při videohovoru... Výborná zábava nejen pro starší věkovou kategorii. Viděno v kině 1.2.2010. ()

Allein4

Od začátku seriálu 30 Rock je Alec Baldwin jeden z mých nejoblíbenějších herců. A v tomto filmu to vedle Maryl Streep jen potvrdil. I když nejsem fanda romantických komedií a je mi zcela cizí pointa filmu (opustit manželku kvůli mladé čůze, a pak se škrábat a doprošovat zpět, když zjistí, že to není ono), ale zpracování nijak zvlášť neurazilo a celkově ten film hodnotím jako nadprůměrný. ()

Vig

Krásný film ze života s otevřenám koncem. Opět velmi energická Meryl, které věřím každé slovo, Alex trochu toporný, ale pořád se sexy hlasem. Příjde mi to, jako by z vážného tématu udělali lehkou komedii - bez nějakých extempóre a zbytečně silných emocí. Dobrá práce !!! ()

bigbebi

Chaotický slepenec rádobyvtipných scén s nechutně oteklým Baldwinem.Jestli tohle má být dobrá komedie, tak kde jsou proboha ty opravdu dobré? Prostě nepovedený sexuálně rozjásaný guláš s rozpaky na konci filmu. NE!! ()

Sindymindy

Životní nadhled staršího věku a návrat mezi saténové polštáře a deky v sexuální bouři byl v podání Meryl Streep skutečně sexy a zároveň blízko nám divákům, kteří si zápletku umíme představit i v běžném životě, nejen na filmovém plátně. Na můj vkus to bylo až moc cítit americkým snem, ale přesto jsem si film velmi užila a ráda na něj někdy kouknu znovu. ()

lada32

Skvělá Meryl a Alec.Děcka jako umělohmotní paňácové bez života,všichní posedlý všeobjímající láskou.Jakoby aspoň jednou nemohl jeden z nich toho druhého,třeba i ze srandy,poslat do prdele.Připadá mi,že produkce těchto mainstreamových věcí se jakoby točila v obludném kruhu klišé.Bohatý advokát,restauratérka architekt,luxusní reálie,děti jak ze škatulky.Trochu mi to připomíná naše prvorepublikové filmy s továrníky za každou cenu.O co by ten příběh byl zajímavější ve skromějších poměrech.Ledaže by skromější poměry v Americe neexistovaly.. ()

bablík

Užijete si slušnou zábavu a 100% Meryl! Nejlepší hláška: Ano, mám ráda hodně spermatu Nejlepší scéna: Meryl na trávě. ()

SheldonC

Velice příjemná komedie s milým humorem na úrovni, který mi opravdu sedí. S teoriemi, že zaujme pouze ženy po padesátce, nemůžu souhlasit. Pokud má člověk rád tento druh humoru, pak věk ani pohlaví nehraje roli, mám to otestováno;). Filmy Nancy Meyers mě prozatím nikdy nezklamaly a tenhle patří z mého pohledu k těm lepším. Meryl Streep úžasná jako vždy, Alec Baldwin, mezi jehož fanoušky jsem nepatřila, mě donutil změnit názor. No a nakonec John Krasinski, kterému role neuvěřitelně padla a vděčím mu za nejeden záchvat smíchu (až jsem si přála, aby měl ve filmu více prostoru). ()

Fracek odpad!

Když jsem zjistil, že ve filmu hraje Alec Baldwin, okamžitě jsem si vybavil jeho chlupaté prsa a otřepal se hrůzou, že je zase předloží na erotickém tácku nenasytnému divákovi. Pak jsem zalapal po dechu, že jeho sparing partnerkou je Meryl Strypová ... ale napadlo mě, co když se stane zázrak a Meryl to rozjede jako za starých časů, když ještě nemusela přehrávat. A tak jsem si to pustil, že se stanu svědkem filmového zázraku roku 2009. A stalo se tohle ... přistihl jsem se, že se koukám na chlupaté Alecovy prsa a třepu se hrůzou nad eroticky jiskřící Maryl Streepovou. Pro jistotu jsem ještě zkontroloval manželku, jestli se netřepe hrůzou taky a tady je můj verdikt: Ano, třepala se hrůzou taky. Hrůzou, že Alec s Meryl vejde k nám do pokoje a my budeme svědky té trapné přehlídky erotického nejiskření, dlouhých blábolavých monologů a nudného příběhu. Kdyby tam hráli dva neznámí béčkoví herci a stejně tak přehrávali jako Alec s Meryl, snad bych se i dokoukal, ale takhle jsem se jen zastyděl za dva kdysi dobré herce a vzpoměl si na Angelinu s Deppem v Turistovi, jak na své skorostaré kolena zahráli největší trapárnu svého života. ()

Snakes

Nancy Meyers musí byť fajn človek. Vzťahy zobrazuje triezvo, ale nie skepticky, a preto pri jej filmoch nepotrebujem roniť slzy, ani sa naopak naivne usmievať, a aj tak mám pocit, že som sa niečo naučil. Výhrady: Zimmerova hudba dosť kopíruje hudbu z filmu The Holiday (som presvedčený, že ho k tomu viedla Meyers), Alec Baldwin ma svojou zženštilosťou mierne vytáčal a Steve Martin... napriek tomu, že som bol milo prekvapený, ako prirodzene pôsobil a držal sa na uzde, neviem jeho osobu brať vážne. ()

kotrlak odpad!

...tohle musela vidět Poledňáková předtím než natočila Líbáš jako bůh....parafrázoval bych výrok velikána Třetí říše - "Když koukám na tenhle druh filmu, sahám po pistoli..." ()