blackrain

Meryl Streep byla úžasná jako vždy. Opět sršela energií. Steve Martin mohl dostat více prostoru. Moc ze svého komediálního umu nepředvedl. Jako by na něho scénáristé trošku zapoměli. ()

Mikita

Rozhodně to má své kouzlo. Sice mi tam Steve Martin jako chápavý milovník moc nesedl, ale dvojice Streep-Baldwin byla okouzlující. Některé situace mi sice přišli trochu přehnané, ale proč ne, bylo to zábavné a účel to splnilo. Náramně jsem se pobavila a komplikace chápala. Jen si říkám, proč musí člověk několik let trpět samotou, aby jej pak překvapili dva nápadníci naráz? Toto klišé je sice několikrát ohrané, ale tady mě dokázalo docela zaujmout. 70% ()

PogoJoe

3.5. Zezačátku převládal pocit, že jsem na to přece jen moc mladý. Ale ústřední dvojice válí, hlavně Alec Baldwin a děj příjemně plynul... Zasmál jsem se tak dvakrát, třikrát u klasických vtipů, které, dobře podané, rozveselí vždy (špiclování u okna a následný pád nebo Alecovo nahé skypování), ale cítil jsem se dobře, a i když to mohlo být o pár minut kratší, romantické komedie mám rád... I ty inteligentnější, s menším tahem na branku a tlakem v oblasti bránice... ()

Hadža

I starici maji sve touhy,sny ,predstavy a rozhodne nechteji nic vzdat.Aspon nejaka nadeje do budoucna,ze snad jeste zbydou i jine starosti ,nez zoufaly plac nad nezalozenym duchodovym pripojistenim..... ()

FilmFan24

Láska je láska a ještě když se nějak komplikuje potom je každá rada drahá. Jane si po deseti letech od rozvodu, začne milostný románek: Na tom by nebylo normálně nic nenormálního kdyby její milenec byl někdo jiný než její bývalý manžel. Na scénu ještě ale vstupuje architekt Adam, který Jane rovněž imponuje. Vztahová konverzační komedie nepřináší ve svém žánru romantiky pro starší a pokročilé vůbec nic nového. Má ale ohromné plus: Meryl Streep v hlavní roli! ()

kovi55

Na film jsme se hodně těšil, ale po jeho shlédnutí mi běželo hlavou jak něco takového může Nancy Meyers zrežírovat. Film je bez nápadu, bez myšlenky. Jedná se jen o kýčovitě zpracovaný film na téma: Co se životem po padesátce. Můžu klidně přirovnat i Sex ve městě, akorát s tím rozdílem, že v hlavní roli je Meryl Streep, která ale z filmu sama nic neudělá. Steve Martin co by herec architekta se sem podle mě vůbec nehodí. Asi sem na takovýto filmy pořád ještě mladý a nedokážu to tak prožít, ale film mě prostě nezaujal a to nemluvím o tom, že na komedii jsme zde nenašel snad ani jednu scénu, který bych se zasmál. ()

Patw

Tenhle film s Meryl mě opravdu překvapil. Nevěděl jsem co mám čekat, a je fakt že tohle jsem nečekal. Meryl ukázala že umí užasně hrát, a že je to užasná ženská i bez těch všech retuší kolem. Film byl opravdu zábavnej. Také herec Steve Martin ukázal že umí zahrát i normální roli, a né jen dělat "přitroubělé" srandičky. Rozhodně tento film byl pro mě překvapením, a určitě se na něj ještě několikrát podívám. ()

Želik

Meryl Streep opäť pečie a varí a je úžasná. Mužskí predstavitelia sa tiež snažia a mám rada chrumkavé croissanty, preto to dnes bude až za tri. ()

Aleee89

Na další film s Meryl Streep jsem se těšila, až mě teď mrzí, že jsem si je vyplýtvala, protože do dalších let si asi dává menší pauzu. Každopádně to, co jsem zhruba čekala, jsem od filmu i dostala, takže budu veskrze pozitivní. Meryl jako vždy báječná, vidět Steva Martina jinak než jako komika je taky příjemná změna. Alec Baldwin se s Meryl hezky doplňuje, akorát ty děti (až na nastávajícího zeťe) mě moc netankovaly a byly tam jen tak do počtu a k dokreslení situace, místo aby dostaly třeba větší prostor. Peprné dialogy z úst Meryl je radost sledovat, ve výsledku je to příjemná, dospělácká a civilní romantická komedie. ()

Petfruf

Film má krásné a vtipné momenty, ale také děsivé propady, což dohromady dává průměrnou romantickou komedii s milým obsazením. Ideální na nedělní deštivé odpledne... ()

jezurka42

Is it really necessary for you to always say no before you say yes? Já mám jednoduše tyto filmy ráda. Komedie se špetkou lidskosti. Realita se špetkou nadsázky. Kvalitu tohoto snímku pozvedává výborný výběr hudebního doprovodu, neustálý přínos záběrů na úžasné jídlo, krásné lokace, kukuč Johna Krasinskiho, humor Steva Martina, božské tělo Aleca Baldwina a herecký um Meryl Streep. Toto všechno působí v přirozené harmonii a i přes neustálé zvraty a komplikace nakonec vše končí tak, jak má - tak, jak to už v životě bývá. Ztrácíme, nacházíme, prožíváme. A život plyne. PS: Jak je to možné, že ta Meryl zraje jako víno? ()

Beagle

Moje rozhodnutí ohodnotit Nějak se to komplikuje plným počtem hvězdiček vůbec komplikované nebylo. Protože dívat se na Meryl Streep je božský zážitek a jestli stojí za to kvůli nějaké herečce obětovat 2 hodiny času, je to rozhodně ona. ()

SonG

Meryl Streep opravdu nemusím, tak jako nemusím Aleca Baldwina, pořád mám jeho lutku před očima z Team America:)...ne teď vážně...na nějak se to komplikuje se dá dívat, pro jednou se pobavíte, vícekrát si to ale už pustí jen moje máma nebo lidé, kterým už bylo 40. ()

Taninaca

100x lepší provedení než u 100x omletých teenagerských komedií, a přitom téma nikterak originální – stará láska nerezaví. A to hlavně díky nestárnoucí a stále okouzlující Meryl Streep a díky stárnoucímu, ale neméně okouzlujícímu Alecu Baldwinovi. Nějak se to komplikuje si jde vyšlapanou cestičkou bez komplikací a dokáže diváka vtáhnout a dát mu to, co od oddechového filmu čeká. ()

easaque

pro mně to byla docela příjemná komedie, která neurážela a příběh byl zábavný i rozumný. Já se dobře bavil, i když konec byl docela natahovaný - asi aby si američani užili svého happy-endu a mohli tleskat ;-) Takže taková oddychovka od náročnějších filmů. Herecky zvládnuté dobře, ale Steve Martin mi tam moc neseděl. Lepší tři hvězdičky. ()

berusche

Pro mě osobně nepatří Nancy Meyers mezi kdovíjaké režisérské kvality, leč její pohled na stárnoucí lásky či netradičně pojaté mladé lásky, bývá značně originální. I tady se vcelku snažila a mám dojem, že se celkem trefila do toho, jak by to eventuálně mohlo i být. Jenže v konečném důsledku, souhlasím s názory, že se krajně nezařadilo při výběru herců do pozic dětiček (to je objektivně tragické obsazení), dále snímku schází trochu větší šmrnc, Meryl má na můj vkus zbytečně zvláštní prostor pro hraní a Steve je tragéd, jehož si v takových pozicích nechci představovat (když někdo má ksicht na tragédy a pak je i hraje, nemůže v polovině své kariéry přeskakovat někam jinam, to nepůsobí věrohodně). Slušný průměr za snahu. ()

kombajn

Tři a půl hvězdičky. Mnoho krásných scén s jídlem, fantasticky dobré scénky s hulením, člověk se zasmál i nahlas, což se mi nestává vždy. M.Streep užasná jako vždy. ()