Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Kosmik 1

K tomuto pořadu zachovávám neutrální postoj. S některými díly nesouhlasím, naopak některé jsou více než prospěšné. Přijde mi, že někdy je hodně zbytečné bourat téměř až luxusní barák, aby se mohl postavit ještě honosnější. Ale na druhou stranu nikomu to neškodí, tak proč ne. Ale myslím si, že peníze by se daly využít i jinak, aby to té rodině prospělo. Když už teda chtějí pomáhat, mělo by se tak dít na správném místě. 50% ()

Zagi20 odpad!

Další pohádka o splněném americkém snu. Emoční ždímačka na nejvyšší výkon. Vypjatý duel kdy, v hlavní roli krásní a vzdělaní Bořci stavitelé (to aby se na to dalo koukat) a v roli obětí sociálně slabí, hloupí a v nejlepším případě černí chudáci (to aby bylo koho litovat), extrémní přestavbou naplní všechny diváky vírou, že bude líp a všichni budou mít šanci žít svůj americký sen o velkém domě s bílým plotem. Až na to že je to všechno lež, a už po několika týdnech od nastěhování jsou ti sociálně slabí, s obrovskou vilou, která čítá pokoj pro nevidomého chlapce, 4 koupelny, garáž s novým autem a parádní bunkr na stromě, nuceni dům opustit, a zase si najít nějakou hnusnou zaplivanou díru do které zalezou. Americký sen v kostce. ()

giovanni3

Za krátkou dobu dostane potřebná rodina ,,fungl,, nový dům a to se vyplatí... Jenže komentátor stojí za ... a to, že Amerika a ta blbá nátura lze cítit odkudkoliv je špatně... 1z5 za snahu pomoci potřebným.. ()

LadyVader

Až uvidím i jinej díl než jen ten s bandou negrů vřískajících jako retardované opice, tak snad zmením názor.. :-))) No snad ostatní domy nebudou tak strašný kýče. ()

BMAJTZ

Osobně nechápu to velké množství negativních názorů. Je to reality show ve které jde jenom o to pomáhat lidem v nouzi, když už z toho někdo udělá show tak to beru jako nutné zlo. A vůbec mě osobně se na to stavění kouká dobře aspoň vím jak to chodí s architekturou v Americe. Já se u toho bavím dobře a ve jménu dobrého skutku to rozhodně nebudu odsuzovat. Rozhodně je to na můj vkus lepší než, české Jak se staví sen a nebo ten druhý pošahaný pořad. Jediné co mi u toho vadí jsou až přehnané emocionální výlevy, mnohdy se jedná o tragedie, ale i tak to ti amíci opravdu přehání. Mimochodem chtěl bych podobnou show v České republice, zajímalo by mě za jak dlouho jsou schopni postavit zděný barák se vším všudy na české poměry. ()

The Viper

Zbytečně přehnané ty domy. Postavit 10ti letýmu dítěti dětský pokoj plný hraček. Ale co pak ? Za 5 let bude co ? Heh. Domy pro hispánce, negry nebo ,,posly boží''. ()

fox171cz

Na tento pořad se vetšinou dívám příležitostně o víkendech u obědu. Velice se mě líbí přestavby a realizace domečků, ale někdy je to opravdu přehnané, jakoby tam bydlel samotný Obama. Musím, ale pochválit, že když utrácí milióny, vždy něco vyrobí ze starého doměčku ( Ať je to věc, fotografie, nebo samotný kus domu. Ti co už něco viděli snad ví o čem mluvím. ). Jedna mála z amerických reality show, které snesu. ()

herr_carter odpad!

sračka, zalitá decentní chcankovou omáčkou, podáváná výhradně se špetkou idiocie pro získání výraznější chuti............... moje hodnocení = 0 z 10. ()

Melios

Dôvody, prečo som sa tejto realitke rozhodol dať 3/5 i navzdory tomu, že som tomu kedysi dal plné hodnotenie sú nasledovné. Samotný seriál ako taký má veľmi dobré prevedenie. Fajn sa naň pozerá, je emotívny, zaujímavý na pozeranie a hlavne nenudí. A v tomto spočíva aj ten najväčší háčik - emotívnosť. Relácia ako každá reality show sa vo vás snaží vyvolať prílišnú empatiu s postavami pomocou silného backstory. Na škodu to síce nie je, ale takýmto spôsobom sa vás snaží psychicky zdeptať každý seriál tohoto typu. Druhý a hlavný dôvod prečo to píšem je to, čo sa dialo po finálnej klapke. Je mi jasné, že ružová budúcnosť nečakala každú rodinu a pri niektorých to skončilo aj exekúciami a podobnými nešťastiami, ale v kontexte s tým, čo sa vám relácia snaží predať mi to celé príde s odstupom času ako emotívny podvod. Skrátka nie všetko, čo sa ukáže pred kamerou je na 100% reálne. Tú to platí dvojnásobne... ()

Jespe-film

Z hlediska designu zajímavé, z hlediska pojetí pořadu nesmírně otravné - rodiče hrdinové a potomci nebožátka by rádi nový mega super baráček... Nakonec ještě pár hrdinských vyznamenání, kupa slz a americké de-mentality. ()

korndaddy odpad!

Teď už se jen poplácat po ramenou a pochválit se, jak jsme té americké nižší třídě pěkně postavily baráček co dokáže léčit rakovinu a finančně zajistit rodinu po dalších x generací. Škoda, že maminka po show začne hledat zábavu v chlastu a fotřík u hracích automatů. Děkujeme Tyi. Stálo to za to... ()

Aslan

Vítajte doma! Pomoc na Americký spôsob, ľudom ktorý to skutočne potrebujú. A je lepšia a stálejšia, ako pomoc jeho Slovenského akvivalentu. ()

J.Bourne

Přestavby baráku jsou někdy hodně super. Bohužel, z čeho se mi chce pokaždý zvracet sou ty příběhy americkejch vojáků, který přišli o nohu ve válce v Iráku, aby ostatní američani mohli žít svobodně. Tak jim všichni se slzou v oku a hubou plnou žvástů musej pomoct. Škoda, že na to tolik tlačej. Dvě hvězdy. ()

Paity

Je otázka z jakého pohledu to hodnotíte. Já například z "organizačního". Je neuvěřitelné, co dokáží za týden. Chápete to, že u nás si objednáte dveře na barák a čekáte i osm týdnů, natož aby vám někdo něco postavil za osmkrát kratší dobu? ()