Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

DocBrown odpad!

asi jsem zrovna natrefil na špatný díl, ale když si v pořadu tohoto typu salutují nad vlajkou přivezenou z Iraku, kde "naši chlapci brání náš způsob života", tak těžko můžu hodnotit jinak. ()

POciSEM odpad!

Nesnášim pořady kde zazní 500x "pane bože" během 5ti minut a prim hraje strojená hysterie.Dojemnost sráží taky fakt že většina z těch neuvěřitelně geniálních dětiček kteří už se pomalu chystají na studium medicíny a práv,jsou dneska tak maximálně vyžírky na emerickym pracáku nebo drogový dealeři závislý na cracku.A taky jim všem ty překližkový paláce hrozně závidim tak vo co de.Votpad ()

Wishkah

Některé příběhy jsou opravdu drsné a pomoc chápu. Navíc se mi líbí styl návrhářů. Narozdíl od tuzemského JAK SE STAVÍ SEN aspoň berou v potaz přání a tužby obyvatel jednotlivých pokojů a místo jakéhosi pseudouměleckého nábytku a řešení pokoje, vytvoří sice kýčovité a prvoplánovité, ale přesto účelné pokoje. Co se mi nelíbí je styl moderování Ty Pennigtona, to megalomanství, které z každé epizody doslova křičí, ty někdy až do očí bijící a zbytečná monstróznost projektů a to srdceryvné objímání a rádoby empatie při předávání ()

Kejt.lin

Ach ten American dream..nechutně komerční.. ale! .. mě to baví. Vzhledem k mé nadšenosti ke všemu co se týče architektury, designu, exteriéru a interiéru se na tenhle pořad v sobotu při obědě ráda mrknu. Ovšem předem musím počítat s tím, že se budu muset rozčilovat. Když ono je to tak strašně dojemný, že to prostě jinak nejde. A taky nesmim opomenout to, že všichni designéři (zejména Ty Pennington) jsou opravdu milý lidé ;)) ()

ClimbVibe

Skupina "atraktivních designerů" v čele s ultrapozitivním Ty Penningtonem pomáhá rodinám s pohnutým osudem. Přestaví jim dům, zaplatí hypotéku a před barák jim nažene všechny sousedy z okolí 50 km aby to předání bylo s pořádnou pompou. Americkým divákům určitě ukápne slza dojetím, když vidí jak rodina pobíhá s otevřenou pusou po mísnostech a vidí v nových umyvadlech a postelích cestu k novému začátku, cestu ke štěstí. Za to stavařům se asi rozšiřují zorničky hrůzou, když vidí barák postavený za týden. PS: Někdo by měl ale designerům říct, že teenager zajímající se o dinosaury bude svůj nový dinosauří pokoj nesnášet až se za 3 týdny začne zajímat např. o porno... ()

TERRORDROME odpad!

Ak je nejaká "úbohá" americká rodina v kaši riešenie je jednoduché, stačí ak sa budú mať všetci neskutočne radi a veriť v boha a americký sen. Na pomoc im potom okamžite priskáče banda vypatlaných gajušov s porcelánovými úsmevmi čo im zbúrajú ich starú barabizňu v ktorej sa už nedá bývať pretože má len úbohých 8 izieb a tri kúpeľne, takže priemerne vyžratá x-členná rodina sa doň ledva zmestí a miesto nej postavia barák o rozlohe kozmodrómu Bajkonur. Z čoho tie údajné socky budú platiť všetký výdavky spojené s obývaním mamutej rezidencie je už ponechané na divácku fantáziu. Väčšina ľudí sa diví ako je možné postaviť takú vilu za jeden týždeň a je celkom dobre možné že nás tvorcovia len ťahajú za vajcia, ale na druhú stranu je nutné si uvedomiť že americké baráky sú vlastne len hromada zbúchaných latiek ktoré za pár rokov zožerú termity. Takže keď sa tá milujúca rodinka vráti z dovolenky, uvidia svoj nový domčúrik a ani kalkulačka s extra dlhým displejom nebude stačiť na spočítanie toho kolkokrát z nich vyletí užasnuté"OH MY GOD" ( plus nadšene skandujúci dav čumilov čo si za párok v rohlíku zadarmo idú vykričať hlasivky )! Potom chodia po obludne gýčových tematicky zariadených izbách, nariekajú od dojatia a tečú im slzy a sople šťastia. Koho by zaujímala samotná stavba domu má viac-menej smolu pretože pre tvorcov je dôležité hlavne kozmické množstvo patetických kecov o nekonečnej láske, rodinnej súdržnosti a viere v boha! Cynické monštrum ako ja by z toho normálne grcalo. ()

Blazin

Mnohem lepší než český jak se staví sen, přestaví celý dům (teda za luxusní peníze) a hlavně pomáhají lidem co to potřebují. ()

sona123

Já tyhle "reality" show fakt nemusím. Ano, zde to aspoň slouží k nějakému dobrému účelu (nechat si něco zrekonstruovat, proč ne?), ale přesto...Je to nuda. ()

čenda odpad!

Říkám tomuhle pořadu "Ach můj bože". Neumím si představit, že by tady měl někdo postavit za týden barák a celá ulice by kvůli tomu jásala. Neuvěřitelná stupidita. ()

Delaney

Jako pořad naprostá blbost, přesně jak napsal Gemini. Ale i přesto, jak je to neuvěřitelně stupidně podaný, tak to chvílema má svou sílu, a já se na to rád jednou za čas podívám... ()

Chajimwitz odpad!

Dneska jsem to poprvé (a pevně věřím,že naposled) viděl na Prima Cool.Co k tomu dodat,odpadem jsem už na ČSFD ohodnotil hafo různejch sraček,ke kterým psát nějaké komentáře je zbytečná ztráta času.Tohle je však vagon plnej hnoje a jedna z největších píčovin,co jsem kdy viděl,ještě teď jsem nasranej,že jsem místo sledování týhle cool blitky nedělal něco užitečnějšího. ()

kikka20

Tahle reality je opravdu zajímavá. Celý dům za.. několik dní, to je neuvěřitelné, ale kdybych se v tom chtěla šťourat, tak by mě opravdu zajímalo, co by ten dřevěný dům dělal, kdyby tam byla vážně, vážně obří vichřice. Ten dům, by už nebyl.. dům :D ()

NickBrychova

Nechápu, jak někdo může napsat, že výsledné dílo je nevkusné. Ve srovnání například s českým Jak se staví sen je výsledek (berme v úvahu že některé díly jsou i 9 let staré) bezkonkurenční. 4* za design, 2* za mírnou trapnost oněch "oh my god" ()

Žižina

Amerika jak vysita, ale stejne tudle show mam rada. Navic ocenuji co vsechno pro ty rodiny delaji, v Cechach by neco podobneho nikoho ani nenapadlo. ()

dosig

Taková americká capina o tom jak nejvíc dojmout a šokovat nějakou chudou rodinu. Celkem by mě zajímalo, jestli jim ten barák po týdnu nespadne na hlavu. Nevidím v tom smysl, ale hezky se na to dívá. Být nezaměstnaná, bez peněz a mít barák za miliony, to byl vždycky můj sen. American dreams ()

lili6

Je přece moc hezký udělat někomu radost v podobě luxusního domu, který pomůže nemocným, opuštěným lidem. Líbí se mi princip tohoto pořadu, kdy postaví lidem dům, o který většinou přišli. Ovšem občas když vidím, z čeho je dům postaven, tak se bojím o jeho bytelnost. Dále bych určitě vytkla postavení tohoto pořadu to, že sice je hezké postavit lidem obrovský dům, ale měli by si asi trošku uvědomit, že jeho údržba bude něco stát. Tudíž pokud jsou ti lidé chudší, nevim jak buou moc provozovat obrovský bazén aj. Nakonec k jednotlivým pokojům. Já vím, že chtějí dětem udělat jejich radost a postavit jim pokoj podle jejich představ, ale někdy to opravdu s tou tématikou přehánějí. Za chvíli dítě přejde jeho nadšení pro dům pro panenky nebo rybaření a co pak bude dělat s tou velikou lodí co má místo postele? No zkrátka si myslim, že by bylo radno také myslet na nějakou budoucnost. ()