poster

Adam

 • Česko

  Láska ze sousedství

 • USA

  Adam

 • Slovensko

  Adam

 • Velká Británie

  Adam

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • urke
  **

  Mary a Max, Simonův vesmír, Adam,... s aspíky se poslední dobou roztrhl pytel. Nemyslím si (jako někdo z níže komentujících), že je to nevděčné téma pro film. Spíše naopak. Film tím získává něco navíc, zajímavého, neokoukaného a stačí dobrá zápletka, herci, nápad a může z toho být výjimečný film, na který člověk nezapomene. Ovšem Adamovi chybělo tak nějak všechno z uvedených. Možná je to tím, že jsem viděla s touto tématikou více filmů a aspíci už mě nudí. Těžko říct. Nezasmála jsem se, dramatické se mi to teda moc nezdálo. Doporučuji nezdolným romantikům..(1.7.2012)

 • Kamca_
  *****

  Wau. Zaujalo mě to hned od první minuty. Hodně zajímavý příběh jednoho introverta, který je tak trochu uzavřený do sebe. Herecké výkony byly fakt skvělý. A navíc miluju klavírní hudbu ve filmu. Takže pokaždý, když zazněla, šel z toho vážně mráz pozádech. Malinko jsem čekala jiný konec. Skutečný konec mě trochu překvapil, ale asi to měla tak dopadnout.(15.7.2013)

 • Meteorista
  ****

  Tak abych byl upřímný, byl jsem hrozně zvědav, co z tohoto snímku vzejde. Viděl jsem asi před třemi měsíci trailer a nemohl jsem se dočkat (zvědavostí) až to uvidím. Celou dobu jsem v tomto filmu hledal asi trochu víc, než v něm bylo. Přesto nejsem zklamaný, i když konec byl trochu nedotažen (nebo snad ano? - možná že právě toto je dotáhnutí do smysluplného konce -> život takový JE). Jsem si jist, že sem tento snímek neviděl naposled, to ani náhodou. Je strašně příjemný a zároveň hořký. Pohladí i zklame (ne v negativním smyslu). A i když mi to nepřipadlo jako komedie (čímž trailer mistrovsky klame), přišel mi tento film jemný a milý.(8.1.2010)

 • sona123
  ****

  Každá z nás asi někdy zatoužila po muži (velkém dítěti), který za námi půjde až přes celé město, aby nám řekl, že nás potřebuje. Ovšem je jasné, že s člověkem s Aspergerovým syndromem bude soužití těžké, možná spíš nemožné, i když by byl alespoň z polovičky roztomilý, jako Hugh Dancy. No ano, byla to romantika, i ty vločky byly obrovské a padaly tak nějak zvláštně pomalu, hudba přesně akorát, do toho zvířátka...ale nebyl to kýč a konec, tak ten bych si rozhodně představovala jinak! Někdy prostě potřebujeme ono okřídlené "pohlazení na duši" a Adam je v tomto případě přesně to pravé.(22.8.2010)

 • predators
  ****

  Dvojka Hugh-Rose na mě působila velice milým dojmem. Zdá se, jakoby byli stvořeji jeden pro druhého, ale jejich duševní a mentální rozdílnost je od sebe odlučuje. Až potud všechno ladí, ale v závěru už příběhu docházely síly. No a opět nás čeká závěr, který rozdělí publikum na dva tábory... ;-) 70%(20.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace