Let's Dance

Slovensko, 2006

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Adela Vinczeová, Martin "Pyco" Rausch, Jozef Bednárik, Zuzana Fialová, Petra Polnišová, Juraj Mokrý, Iveta Bartošová, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Eva Máziková, Nela Pocisková (více)

Tanečná show, v ktorej súťažia páry zložené zo známych osobností a profesionálneho tanečníka. Cez rôzne druhy tancov sa postupne snažia prebojovať do finále, kde víťazi získajú titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. O postupe a vypadnutí jednotlivých párov rozhoduje štvorčlenná porota spolu s divákmi, ktorí posielajú svojim favoritom prázdne sms-ky. (lilina133)

Autogram

Zbožňoval som túto šou už od samého začiatku, mám na to svoje dôvody, preto sa nemôžem stotožniť s tunajším absolútnym odmietaním tanca celebrít. Celebrita alebo nie, natrénovať až nadrieť si to musia, nie je to len o otváraní úst a vypúšťaní vtipných a menej vtipných replík, ako to býva inde. Súčasný ročník 2017 ma len trochu zarazil tým, že hudbu vyberá asi niekto na práškoch, keď potrebuje natlačiť populárne hity aj do tancov ako valčík a dokonca tango. ()

pierre9

Na rozdiel od mnohých, hodnotím program a nie všetky tie šaškárne v bulvárnych plátkoch, ktoré sú mi z duše odporné a preto ich nečítam! Podľa mňa super nápad, vo väčšine prípadov vhodne vybraní účinkujúci a super tanečníci. Samozrejme, že aj medzi nimi boli jedinci, na ktorých sa nedalo pozerať, ale v globále veľmi dobrý počin. A Pyco zakaždým iba znova ukázal, že čo sa moderovania týka, minimálne na Slovensku, nemá konkurencie. 3.5* ()

MM_Ramone

Produkt pre nenáročných televíznych konzumentov, ktorým stačí sa večer vyvaliť na starý gauč a čučať na to ako na obrazovke poskakujú v žiari reflektorov slovenské pseudo-celebrity. Úroveň ich tanečných schopností je hodnotenená porotou štyroch mediálne známych odborníkov, ktorí to berú tak vážne ako keby už na svete na ničom inom nezáležalo. Ešte si pamätám, že to celé moderovala vrcholne nesympatická Zuza Fialová. Ale esemesky od divákov sa len tak sypali. Sledovanosť výborná, návratnosť investícií zaručená, miliónové zisky. Veď predsa o to šlo. * ()

Furmi odpad!

Večne ukecaná Eva Máziková ktorá mlie mlie a mlie ani sama už nevie o čom, porota skladajúca sa s niktošov čo o tanci vedia asi toľko ako ja, nesympatická obkukaná dvojica moderátorov a samozrejme súťažiaci o ktorých postupe ako ináč rozhodujú "naše" SMS-ky. Tak toto je Lets Dance, úžasná tanečná show na ešte úžasnejšej Markíze. P.S: nezabudnite podporiť svojho favorita prázdnou SMS. 2% ()

BloodMax odpad!

Některé pořady bych na veřejnost ani nepouštěl...člověk vlastně nikdy neví...komu by to mohlo ublížit...hlavně psychicky... Nevím jestli společnost upadá nebo jestli na tyhle věci už nemám věk, ale o tom druhém silně pochybuji... Všechny pořady a reality show jako např. Big Brother, Superstars a hledání talentů apod. jsou jen dobrý nástroj, jak z hlupáků (hlavně teenagerů) někdo dokáže vytáhnout peníze...nezáleží ani moc, kdo co umí, ale jde jen o pouhé image, které často také pokulhává...no máme se asi na co "těšit"... ()