Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

Morholt

Film o třech liniích a každá je o ničem. V té první bývalá pornohvězda vyučuje partu žen ve středních letech, jak být dobrou milenkou. V té druhé dvojice pornohereček-šlapek odjíždí do letoviska vydělat nějaký ten dolar. Ve třetí se objevuje sex-bloger, snažící se svým vystupováním získat jméno v branži. A každý z příběhů jde odnikud nikam. De facto žádný začátek a žádný konec. Jasně, dá se na to koukat tak, že všichni hlavní hrdinové se snaží najít nějaký smysl života a nejspíš to tak filmaři i mysleli, ale celkově to vyznívá strašně lacině. Navíc točit film, zabývající se pornem tak, aby byl přístupný mládeži pod 18, to je fakt o ničem. Body nahoru tomu dodává Carla Gugino, která je opět nehorázně sexy a s chutí bych se na nějaké to porno, ve kterém by učinkovala, podíval, ale jinak se jedná o nudu se sporadickými záblesky laciného humoru. 30% ()

ScarPoul

Pokračovanie, ktoré nie je o nič lepšie, alebo horšie ako predchádzajúci diel. Gutierrezov štýl je tu všade prítomný a bohužiaľ sa nevyvíja. Čo ale nepovažujem za škodu. Stále je to film, ktorý obsahuje niekoľko výborných nápadov, ktoré striedajú nápady, zaváňajúce papierom. Všetko je to ale vyvážené hereckým asnáblom, ktorý je znova rozmanitý a v mnohých smeroch veľmi zábavný. Veľkú pozornosť na seba strháva Elektra ako pornohviezda Elektra Luxx a potom súkromný detektív Timothy Olyphanta a porno geek Joseph Gordon - Levitt. Film je zlepencom rôznych osudov, ktoré znova nie sú poriadne ukotvené v rámci príbehu, ale ktoré pôsobia veľmi zábavne a originálne keď ich berieme ako samostatné filmové etudky. Príjemná hodinka aj pol, ktorá po čase vybledne, ale ktorá aspoň chvíľu pobaví a spríjemný večer. ()

bouncer

Bylo pěkné vrátit se k výborným postavám z Žen v nesnázích a humoru, který potěší. Bohužel v porovnání s "prvním dílem" je tohle o krok pozadu. Zaujme až po delší době, pobaví o poznání méně. Přesto stále slušný průměr. ()

Martinibaby

Velmi nedějové, zato inovativně epizodní a velmi zábavné, k tomu perfektně herecky obsazené a hudbou dokreslené. Ano, není to žádný epický filmařský zázrak, ale mě to prostě baví. ()

JohnCZ

V tom filmu se děje úplný prd a těch pár vtípků a hezkých kočiček to nezachrání. Gordon-Levittova linie byla zábavná, leč krátká. Julianne Moore jako panna Marie byla taky supr. Zbytek filmu byl ale víceméně o ničem. ()

DEXTER099

Příběh o bývalé pornohvězdě skvěle vyprávění Josephem Gordonem-Levittem a v hlavní roli s neodolatelnou Carlo Cugino.Film má pár vtipných scének a docela dobré dialogy.Pokud máte rádi ženy,erotiku či porno a nebo jen jsou vašimi oblíbenci někteří z představitelů tak bude spokojení tak průměrně ,ale pokud nemáte rádi ani jedno vyjmenované tak vás to spíš bude nudit.Jelikož já miluju ženy ,erotiku atd. :-) tak za mě celkově 65% a tři hvězdy. ()

hous.enka

Pribeh pornohvezdy, ktera sekla s pornem. Strucne receno. Libil se mi jemnej humor a nejvic asi role Elektry, ktera se neustale potyka se svou minulosti (na dotaz o velikosti svych prsou jen zasepta "Voda" :D). Nakonec se vse spravne proplete a vysledkem je docela prumerny film. Julianne More jako Panna Marie ("Radsi mi rikej jen Marie") je skvela :) ()

UncleG

Film, který se v podstatě nedá hodnotit jako komedie... A v tom je právě ta zvláštnost. Elektra Luxx je bývalá pornstar, kterou život smýká sérií událostí "jakoby vystřižených" ze situační krejzyny. A my zjišťujeme, že ty situace v reálu najednou nejsou vůbec vtipné. V týhle rovině to k vylouzení smutnýho úsměvu funguje skvěle. Jenže ono to celé občas tak nějak vypadne z role a v momentě, kdy se Gutierrez pokouší být "konvenčně" vtipnej, začne paradoxně poněkud nudit. A to už vůbec nepočítám přehšel zbytečností a samoúčelnejch what-the-fuckozit, kterejma je tenhle film opravdu přeplněnej. Přestože se to navíc v závěru snaží tvářit skoro až symbolisticky, osobně bych v tomhle konkrétním filmu žádné hlubší poselství nehledal. Možná tam je, ale pan režisér ve mě neprobudil dostatečnou touhu nad tím myslet. ()

ABLABLABLA

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*. ()

FilmFan24

Lehce dráždivá erotická hříčka, která kdyby nebyla plná scének, které na sebe zas až tak nenavazují, by možná i před spaním vzrušila... ()

Aljak

Ani neviem, čo by sa na tomto filme dalo vlastne oceniť. A to pritom námet vyzeral celkom lákavo a zaujímavo, no ten príbeh nestál vlastne za nič a neviem prečo, ale mi to prišlo strašne amatérske a nevyvážené. Na komédiu sa to veru neponášalo vôbec, a vlastne mi to prišlo dosť nekonzistentné, akoby niektoré scény nemali ani logiku. Možno v tom bol nejaký špeciálny zámer, ktorý mi unikol. Možno to celé malo nejakú zmyselnú líniu, ktorú som nepochopil. A možno to bolo celé úplne nezáživné a nezmyselné (to mi príde ako najpravdepodobnejšia možnosť). Jediné, čo ma asi bavilo, boli tie vsuvky s Josephom Gordon-Levittom, ktorý pôsobil dosť posadnuto - ale bolo to dobré oživenie tohto nie príliš zaujímavého filmu. ()

klida

Není to úplně tradičně pojatý, a tak mi trochu dělalo problémy se s tim srovnat. Když jsem se ale do toho dostal, tak to byl příjmnej oddechovej film se spoustou takovejch příjemnejch úsměvnejch okamžiků. Gugino je krásná, i když je s tou (asi) parukou taková až přehnaná. Olyphant je ve svym skoro-cameu sympťák. Bohužel ale přišly i momenty, kdy jsem se trochu nudil. Jak vždycky řve ta žena Gordon-Levitta, to bylo trochi vykradený z Big Bang Theory, ne? ()

uiu

Sonda do duše stárnoucí pornoherečky. Nemusíte se bát žádných obscéností, neboť ve filmu neuvidíte ani obnažené ňadro. Carla Gugino má za sebou hvězdné období v soft pornu, zjistí, že je těhotná a za zenitem, tudíž si otevře přednášky pro ženy, které se chtějí naučit dát do sexu něco víc, než jen rutinu. Její postava je roztomilá a hodná, takže si k ní nejde ani stvořit žádné předsudky jako vůči lehké ženě. Sice jsou tam epizodní roličky, jejichž smysl moc nechápu (výlet dvou dívek do Mexika), ale jsou tu i cameo roličky, které utkvějí v hlavě (Julianne Moore jako Panna Marie prostě úžasná). Obdivuji Carlu a jednou bych chtěla mít v jejím věku takové tělo :) A Joseph Gordon-Levitt jen třešnička na dortu. ()

marvan

Přišlo mi to jako ranný Almodóvar, pouze bez toho gay nádechu. "Akustická" blondýna Adrianne Palicki by si zasloužila svůj vlastní film, ale to by se víceméně dalo říct o většině postav. Joseph Gordon-Levitt v roli pornobloggera předvedl na malé ploše jednu ze svých nejvtipnějších postav. ()

majxik

Spráný film má začínat nečím zajímavým a postupně gradovat do finále. (Aspoň pokuď to má být mainstreamovej kousek), u tohoto filmu je to bohužel jinak, je zde velmi povedený začátek ale tím dál se dostáváme tim horší to je... bohužel :( jinak v celku pěkný snímek. ()

hanagi

Tak jsem zjistila, že mě filmy Sebastiana Gutierreze hodně baví, většinou jim ale chybí ten pověstný chlup, abych byla opravdu spokojená. Vybírá si zajímavá témata, umí obsadit typově správné herce (je znát, že svým oblíbencům píše role přímo na tělo), režisérské řemeslo určitě ovládá, a tak vlastně nevím, v čem je problém. ()

hroubek

Elektru jsem viděl jako první(v tu chvíli jsem nevěděl, že je to pokračovaní filmu Ženy v nesnázích) a nějak dvakrát se z ní nadšený nebyl, protože po traileru jsem čekal trochu něco jiného spíše jako Hříšné noci nebo něco na ten způsob.Takže při sledování filmu jsem občas nechápal o co tam jde ale pozkouknutí první filmu je to pro mě o dost přehlednější.Carla Gugino zas podává velmi pěkný výkon a její postava má už nějaký cíl tím pádem je mnohem zajímavější což je jen a jen dobře.Hodně moc se mi líbilo cameo rolička Julianne Moore,vyprávění o Bambině prababičce a potitulkový trailer, který je správně hloupý,vtipný a kouzelný. ()

drake31

U Elektry Luxx som sa spočiatku nemohol rozhodnúť či 4* či 5*, ale nakoniec zvíťazilo okúzlenie na rozumom. Elektra Luxx je príbehovo skvelá, homor, dráma nechýba a všetky súčasti fungujú skvelo. Obsadenie je vynikajúce, bez výhrad u každej jednej postavy a Adrianne Palicki a jej postava Holly Rocket je pre mňa kultom. Nestáva sa mi často, ba nikdy že by som si pozrel skôr pokračovanie ako prvý diel. Tu sa mi to nejakým nedopatrením stalo, takže prišla jediná racionálna vec ktorú bolo treba urobiť - pozrieť si Women in Trouble. Tým že som si to pozrel, zážitok z Elektry Luxx sa znásobil a niektoré veci sa mi vyjasnili, niektoré narážky som pochopil a celkovo som s tohto filmu mal lepší pocit. Sebastian Gutierrez je pre mňa veľkým objavom, ale do jeho starších filmov sa moc nechcem púšťať aby som si zbytočne o ňom nepokazil mienku. ()