Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  Typický čtyřhvězdičkový zábavný Thin Man. Tentokrát se Nick vrací do svého rodného města, kde se nikdy v životě nestal žádný zločin a zrovna úplně náhodou dojde k vraždě. Příběh je standardní, nějaké vyšetřování začíná až po víc jak půl hodině do té doby se bavíme epizodkami z Nickova rodinného života. Upřímně řečeno v tomto díle mě mnohem víc bavila Nora. Měla více prostoru než jindy a její skládání lehátka, sledování podezřelého, vyprovokování bitky v hospodě nebo tanec s námořníkem jsou skutečně nezapomenutelné scény. Nick je bohužel po celý film střízlivý a nijak nehláškuje.(17.7.2011)

 • vitekpe
  ***

  Bohuzel se v "Thin Man" serii vracime opet do prumeru. Jedinym prinosem tak pro mne bylo seznameni s Helen Vinson.(11.3.2009)

 • Blofeld
  *****

  Další z dílů skvělé detektivní série - tady mi záhada kolem vraždy popravdě přišla docela slabá, ale jde v první řadě o komedii. A tahle si svých pět hvězd zaslouží už jen za Myrnino cvičení s lehátkem...(6.6.2006)

 • T2

  Rozpočet $1milión(4.4.2010)

 • Flego
  ****

  Piate pokračovanie detektívnych príbehov sa nesie v duchu predchádzajúcich. Samotný krimi príbeh nie je až taký podstatný a v tomto príbehu je aj značne prekombinovaný, hlavný doraz sa opatovne kladie na celú "omáčku" okolo neho. A v tejto komediálnej polohe je snímok výborný, dialógy sú vtipné, občas príde aj k situačnému humoru. Najdoležitelším prvkom sú však obaja protagonisti Nick a Nora, ktorí sú proste báječní.(23.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace