Začíná Carusošou, pořad pro všechny, kteří rádi zpívají a nebojí se vystoupit před televizními kamerami. Není to jednoduché, potřebujete nadšení i vytrvalost. A také pořádnou dávku schopnosti zaujmout. Kdo má tohle všechno pohromadě, může dosáhnout velkého úspěch a zvítězit. Teď ale pozor, bude se zpívat opravdu živě. Je tady Carusošou! (TV Prima)

Tessie

Trávníček zahodil tu kost Laurinovou, ale stejně mu to nepomohlo.. Hvězdu dávám za superní blikající pódium :) ()

Ceberus odpad!

Mělo by se to jmenovat "Česko hledá antitalent". Vystupují tady naprostí zpěváčtí diletanti a dostávají za své výkony známky ze soucitu. Porota má k dispozici sedm stupňu hodnocení a dlouho jsem neviděl, že by někdo použil něco horšího než trojku. Tolik k věrohodnosti. Stejnou metodu pozitivního hodnocení zpěváků ze soucitu aplikují také v Do-re-mi. ()

Wyrdas

Zbraň těžkého kalibru, která dokázala zprznit nespočet písniček. Ono když si lidé zpívají pro sebe v koupelně, tak to nikomu nevadí právě proto, že to nikdo jiný neslyší. Nápad byl dobrý, ale strašně často se tam dostávali lidé, kteří na to absolutně neměli. Sám zpívat neumím a vím to - proto bych se také nikdy nenechal takto mediálně ztrapnit. A dostávám se k tomu, proč dávám "jen" jednu hvězdu. Pořad založený na trapnosti či nevkusu u mě není pořad vhodný pro veřejné vysílání. Samozřejmě se tam objevili i skryté talenty, ale těch moc nebylo. - Komentář shodný s pořadem "DO-RE-MI", nevidím v nich téměř žádný rozdíl. ()

CoreyTaylor4 odpad!

Další napodobenina DO-RE-MI s moderátorem Pavel Trávníčkem a jeho suchým humorem+zpěv soutěžících odněkud ze zapadákova=jeden velký sh*t ()

myst3ry odpad!

Přehlídka tragedů, zoufalců a naprostých loosrů v hlavním vysílacím čase. Jak hluboko jsem to jen klesli? ()

JARDAHONDA odpad!

Caruso Show : rád si vzpomenu na amatérské zpívání a hodnocení "slavné" poroty....Pavel Trávníček díky tomuto pořadu našel svou lásku "mladou" slečnu,která ho okouzlila svým šarmem,,,to mu určitě přeji a díky tomu dávám za 2 ** ()

migr

také slušné, neurážející špatně učikující, ba oč více produkčné sponzorované o trochu méně uchazejíci, nežli nástupce na konkureční komerční televizi. 35% ()