woody.birch

Na začátku furt nevíte wocogou a pak to jde tak rychle, že si ani neuvědomujete, jak děsná blbost to je. Ale díky tlačítku FF se tam nějaká zábava najde, takže ty dvě hvězdičky jsou docela zasloužené. ()

Booxtronic

Neměl jsem tušení, co od tohoto snímku čekat, protože Venom není klasický marvelovský superhrdina, takže tvůrci nemohli použít klasické schéma superhrdinských filmů. Myslím si ale, že to zvládli velmi obstojně, film má rychlost, spád, kvalitní efekty, akci i trochu toho humoru a hlavní záporák se před smrtí hodinu nevykecával. Co si ale mohli odpustit byla až patetická scéna, kdy Venom prozradí Eddiemu, co změnilo jeho názor na Zemi. ()

Johny203

Hlavný hrdina, jeho dievča ani záporák nemajú charizmu a nevidím dôvod im fandiť. Prvá polovica filmu je nudná a nezaujímavá, triky miestami slabé a je tam veľa chýb. Finále je digitálne nič a vyzerá to ako horší komiksový film zo začiatku milénia, navyše tomu chýba eRko, aj keď menej ako som si myslel, takže to ani omylom nevyužíva svoj potenciál. Dúfam že to nijako nenašróbujú na MCU. Horšie ako slabšie Spidermanovské filmy takže podpriemer. Fakt nevidím dôvod vidieť to znova. ()

Gabe

Bavil jsem se mnohem víc, než jsem čekal. Gulty pleasure v čiré podobě. Venom je ale hrozně nevyrovnaný co se scénáře týká. Ocenil jsem originální "neblockbusterové" prvky (nový přítel bývalé lásky není tradiční kokot, ale dokonce hlavnímu hrdinovi pomáhá/vnitřním hlasem nepromlouvá pouze Venom k Hardymu, když jsou Hardym, ale také Hardy k Venomovi, když jsou Venomem) a zároveň mě iritovala nejedna odfláknutá scéna či příběhová zkratka (Riot se dostane k hlavnímu padouchovi přes dvě číňanky a malou holčičku skrz dva rychlé střihy, veškeré scény s "pokusnými hostiteli"). Nakonec mi bylo nejvíce líto nevyužitého potenciálu směrem k drsnějšímu pojetí a vyššímu věkovému ratingu a ne ani napůl vytěženým možnostem monologů-dialogů Venom-Hardy. Ale i tak nečekaná spokojenost. Comics neznám a nečetl jsem. ()

Figuto

Černá hmota z Akt X, Upgrade (2018), Spider-Man 3 (2007), Cyberpunk. Půlka klasické seznamovací nudy, pak nečekaný vzestup zábavnosti. Tady to Hardy i dobře zahrál. Uvidíme co dál. ()

Raichu.Cz

Moje očekávání se splnilo... přesně jak jsem si Anti-Hrdinu představoval VENOM. Tom Hardy ten prostě předvedl perfektní herecký výkony a jde to na něm i vidět že si to užíval. Perfektní efekty a Hudba. Rozhodně dobrá Marvelovka pro fanoušky Venoma z komiksů. Za mě 95% (Viděl v kině) ()

1308boddah

Jeden z filmů, který si pouštím tolikrát dokola a dokola, že znám dialogy nazpaměť. Přesto nenudí. Tom Hardy jede, Michelle Williams je mi odjakživa nesympatická, ale Hardy jí přejede, takže ji nemusíte vnímat (ani ty přičmoudlíky okolo). Hardy film vede a je to pro mě osobně opět Hardy onemanshow. Skvělé. Neuběhne měsíc bez koukání na tenhle film. ()

opatstviolov

Venom není ten nejlepší film, to musím přiznat... Ale bavil jsem se u něho? Ano, a moc. Je to prostě vtipná guilty pleasure z dílny Marvelu, která vám buď strašně sedne, nebo na ní 5 minut po konci filmu zapomenete. 9/10 ()

Ondrejekj

Fakt.. Je to docela sranec, nicméně velmi zábavný a s fajn nápadem 😂 každopádně nevím proč to má takový fame :D ()

hunter.ex

Venom mi v mnoha místech, hlavně na začátku, přišel podivně uspěchaný a zkratkovitý, chvíli jsem si myslel, že se dívám na nějakou amatérskou verzi. Brzy jsem také pochopil, že scénář je tak děravý, že by mu záviděl i cedník. Když to vše ale divák přijme, zjistí, že jde o vlastně celkem fajn film, který táhne především interakce obou "osobností" a výkony Toma Hardyho. Jsem zvědavý na dvojku. ()

Dalajlada

A tak jak upadá morálka celého světa, dostávají se negativní hrdinnové na výsluní. Díky tomu, že Tom Hardy zahrál naprosto skvělého bezďáka a napěchovali film skvělými hláškami se z filmu stal kousek, na který se určitě podívám znovu a rád. ()

Aceboris

Marvelovky mám rád a pozriem si každú jednu avšak, táto mi pripomenula 3 časť spidermana. Niečo čo potrebuje telo hostiteľa, dokáže ho zmeniť a dokonca zlepšiť jeho vlastnosti, alebo zápory. Tak toto sme tu už mali, akurát dnes tu máme s toho celovečerný film.  Nápad okopčený z inej marvelovky akurát roztiahnutý, doplnený o úbohý dej. Jediné čo je dobré sú vizuálne efekty a hudba, samozrejme Hardy. Ostatok hodnotím ako podpriemerné, nakoľko u Marvel som zvyknutý na lepšie spracovanie, dej aj akciu. Pozerateľné za mna 6/10 ()

BrokyyS

Nevím, byl sem na tomto filmu v kině a nepřišel sem tomu na chuť, nebavilo mě to, málo akce a celkově film působí divně a lacině.. Asi to bude mnou, nevím. Co mohu pochválit jsou vtipy ty byly dobré.  Pro fanoušky Venoma asi dobrý, pro mě ne.. ()

wistar

Docela meh film. Scénář i postavy jsou průměrné a stejně tak efekty. I když je Venom docela krátký, tak je strašně nudný. Jediné, co to trochu zachraňuje je Hardy, který má par fajn momentů. 5/10 ()

doom.cz

Slušná troječka. Přybjeh pitomoučce fajny, efekty a vizuál dobré, celkem to odsýpalo. ALE NAPROSTO NESKUTEČNĚ mě srali herci, nesympatičtí klaďasové, hlavně ten Hardyho ksicht, nic moc záporák... ()

JC_Gucci

Kdybych měl Venoma vystihnout jedním slovem, bude to: "zbytečný". Svět Venoma, jako by byl z nějakého animáku pro děti. Hlavní záporák je šílený vědec dělající pokusy na bezdomovcích. Sice ho film podává jako mírně horší verzi Elona Muska, ale v reálu by si takový ňouma nedošel ani pro párek v rohlíku, aniž by ho někdo nezatknul, nebo mu aspoň nenabančil. Hlavní klaďas je zamilovaný looser, co udělal v životě pár chyb a teď sotva, že neskončí na ulici. Ale přitom má super motorku, celkem fajn byt a je tak slavný, že ho poznávají lidi na ulici. K tomu přidejte pár scén vykradených z jiných filmů, vybuchující drony nějaký ten CGI efekt mimozemského orgnaizmu a jsme v polovině. Kdyby film začal tady, o nic by divák nepřišel, ba naopak by ho film nezačal tak rychle nudit. Řekl bych, že by se z toho filmu dal udělat celkem cool 20ti minutový sestřih z rozhovorů člověka se svým parazitem a bojů dvou emzáckých organizmů proti sobě. Ve světě, kde už byly natočeny tisíce filmů podle komixu, o mimozemských organizmech, o šílených vědcích, na Venomovi marně hledám jedinou věc, kterou by přinesl novou. Jediný důvod, proč se na něj vlastně koukat. ()

Antman111

Tento film je vážně milým překvapením. Po amazing Spider-Manovi sem se toho malinko bál, ale nakonec to tak špatně není (tím nechci říct že by amazing Spiderman byl odpad). Film má tempo, zajímavé postavy. Velice se mi líbí nápad venoma který se obrátí na světlou stranu. Víc než filmy z MCU mi to připomínalo X-Men. Film si ale stále zachovává odlehčenější styl a je tam i pár dobrých vtipů( nejlepší hlášky má stejnak venom) ()

stativ

Akce sice dobrá, ale větší kravinu už jsem dlouho neviděl. První část filmu nuda, kdy se nic moc neděje, v druhé části začne pořádná akce, ale celé to působí tak nějak nesmyslně. ()

Plover odpad!

Asi tak patnáctý odvar z Vetřelce doplněného o směšný nechutný jazyk. Přepnul jsem na to náhodou v televizi a vydržel se dívat asi 5 minut. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony