zipS

Plytke, zostrihane a blaznive spracovanie zaporneho marvelaka. Pripada mi to ako spravene hlupymi ludmi pre hlupych ludi. Slabe 3* ()

KuceraJohny

Když jsem poprvé slyšel o tom že se bude natáčet Venom bez Spidermana ťukal jsem si na čelo přišlo mi to jako chabý pokus Sony vystřískat vše co jde ze světa spidermana bez hlavního hrdiny. Vlastně jsem měl i pravdu. Když jsem zjistil že hlavní roli dostal Tom Hardy začínal mě film víc zajímat. Říkám si Tom Hardy, Venom je dost temná postava a když to dostane R rating mohlo by to být dost dobrý jako třeba Logan. Ne tak to nedopadlo Rko to není a to je největší chyba. Strašně by to tomu filmu sedělo ale, prostě není. Takže nám vznikl film který je drsný tak pro děti na prvním stupni. Nejdřív nám ukážou Venom skoro jako hororovou postavu a po 20 minutách je ta postava vtipná a v podstatě takový Eddiho kámoš. Filmaři si měli uvědomit priority buď bude film temný a nebo to pojmou trošku uvolnenejsi a vtipnejsi. Ani jedno by mi nevadilo. V podstatě jsem se smál když byl Venom vtipný ale pak byl zase temný a nedávalo to smysl. Na filmu vás nejvíc baví když je Venom na scéně ale, on tam zas tolik není. Dost dlouho se čeká než se vůbec ukáže a pak je to takový mdlý. Zápletka totální blbost a Venomova změna názoru byla totálně bez důvodu. Souboj se zápornou postavou be filmu kde má být hlavní postava ta záporná je hrozně odbity. Vůbec nebyl strhující nebo vůbec nebezpečný to fakt ne. Jediný důvod proč dávám 3 hvězdičky a né 2 je Tom. On prostě celý film zvedá je to opravdu skvělý herec. Dále se mi ve své roli líbil i Riz Ahmed zápornou postavu zahrál skvěle. Naopak Michelle Williams byla otřesná. Jestli má vzniknout druhý díl tak jenom v Rku jinak to bude zase hrůza. ()

DEJWIX114

Jakožto fanda Marvel a DC jsem se na tento film hodně těšil. Schválně jsem se nedíval na trailery ani nečetl recenze abych se mohl nechat překvapit tímto filmem. První část filmu seznámení s Venomem, ( kde se vzal a jak se dostal na naší planetu) byla v celku podprůměrná. Avšak vychytane vtipné scénu tuto "nudnější" pasáž dost zachraňovali. Po shlédnutí první části filmu přišla na řadu část kde to začalo nabírat na obrátkách a stala se z toho super podívaná. Ale nakonec ve třetí části to extrémně rychle vyvrcholilo a bylo po filmu. Většina herců zvládla své role suprově, a Eminem nakonec? Naprostá paráda. 😊 ()

Lukkyn

Pro mě bohužel srdcovka hned ze dvou důvodů: 1. Tom Hardy tady se nebudu rozepisovat kdo ho má rád tak ví o čem mluvím. (navíc hrál další mojí srdcovku Šíléného Maxe) 2. Venom je postava , kterou miluji už od 10 let , kdy jsem sledoval kresleného Spíďu a můj první Spiderman na playstationu měl jako hlavního záporáka právě Venoma. Ten jeho hlas nezapomenu , když mě tam naháněl. Stejně tak ve filmu je Venom skvěle napsaný. Jeho hlas v originále má šťávu a samotná přeměna ve Venoma je skvělá. Stejně tak , když se Eddie snaží Venoma zbavit. Hlavní záporák celou dobu nic moc až když se přemění díky symbiontovi můžeme ho brát trochu vážněji. Film si jede ve stylu Deadpoola to znamená , že střídá solidní akci s vtipnými scénami. Kvůli přístupnosti ovšem ve vší slušnosti. Kdo má tuhle postavu rád bude spokojen. Komu komiks ani Venom nic neříkají asi bude zklamán. Jedinou kaňkou pro mě tedy zůstává absence Spidermana:-( ()

GemBirD

Film, ktorý zabili strihači/štúdio s najväčším casting failom za posledné roky. Je tu niekto , kto Hardymu veril toho novinára v prvej polovici? Ale na druhú stranu je to tak krátke a tupé, že to nemá kedy nudiť. Za plus považujem dialógy Hardyho s Venomom a tam to asi aj končí :D Tomu filmu môže výrazne pomôcť režisérsky zostrih s R-kovým ratingom na Blu-ray. ()

jizvoun

Jak už je zde tolikrát psáno, celé to stojí na postavě ztvárněné Tomem Hardym. Krom toho ale film ze začátku nabízí poměrně slušnou hororovou atmosféru, která se později bohužel přetaví do klasicky marvelovského cgi boje s explodujícím vším, co je možné narvat na plátno. Co mě neskutečně bavilo, byla interakce venoma právě s Tomem Hardym, jeho postupná transformace byla vážně super a vtipné scény zamýšlené jako vtipné scény mě opravdu bavily. Na to, jak jsem se bál průseru, jsem se královsky bavil. ()

J3STER

Opravdu jsem spokojený, jak s celým filmem, tak s obsazením Toma Hardyho v hlavní roli. Už od začátku jsem od toho čekal hodně a dostal jsem všechno, co jsem potřeboval k zhodnocení filmu všemi hvězdičkami. Byl jsem spokojený jak s celkovým děním už od začátku, CGI efektami a s vtipnou stránkou filmu. Rozhodně doporučuju. 100% ()

Luciaaas2

Výborná komksovka, u které jsem se naramně bavil. Skvělé hlášky, vynikající Hardy. Venom mě prostě nadchl a bavil. Kam se hrabe Thor, Iron Man, Černý Panter. Tohle se povedlo a těším se na dvojku. ()

Jarda68

Přes velké porodní bolesti u mne převládá až nečekaná spokojenost. Tom Hardy film jasně táhne nad průměr. Škoda absence eRkového ratingu,který by jistě dodal větší působivost a také nejednoznačnost žánru. Poctivých 70% ()

Kodousek

Jsem naprosto spokojenå, nebyla jsem si jistá jak bude Tom Hardy pasovat do comicsu, zbytečně, byl skvelej. Nedá se od toho čekat žádný opus pro velké myslitele, ale příjemnou věc pro velké děti. Efekty byly fajn, bohužel 3déčko na prd, tmavē a málo plastické. Když srovnåm s AntManem jak tu někdo psal, že je to podobný level tak pro mne je Venom určitě tak o příčku dvě vejš ()

Najnou

Promarněná příležitost. Máte výbornej materiál ve formě postavy i herce, ale uděláte z toho úvodní scénu Pýchy a předsudku. Nikde jsem si ale nevšiml, že by tento snímek do kina lákal právě tuto skupinu spoluobčanů. Možná ale, že kdyby dorazili oni a ne my, hodnocení filmu by se limitně blížilo trojmístné sumě. Takhle ale na dorazivší čekal jen uplakaný Tomík “Pusej” Softy s pravděpodobně nejodpudivější (ošklivá & nesympatická, smrtelná to kombinace) osudovou ženou filmového vesmíru. Uznávám, šest a půl minuty jsem si užil. Po zbytek času jsem jen čekal, kdy übervillain Dopinder přikvačí ve svém žlutém taxíku. ()

dark666

Podľa môjho názoru zatiaľ najlepšia marvelovka :-) Bavil som sa paradne, ešte viac ako pri obidvoch Deadpooloch dokopy. ()

entronov

No, Venoma jsem si zamiloval už dle traileru, nedokážu přesně vyjádřit proč, ale konečně jsem vycítil nebu*erantského "superhrdinu" a víte co? Nespletl jsem se! Ideální to nebylo, z filmu bylo cítit, že je hodně vystřiženo a upřímně se o žádný skvost nejednalo, ale moje očekávání to rozhodně splnilo a budu doufat v pokračování těchto dvou sympaťáků, protože WE ARE VENOM ()

Michal118

Začátek slabší. Film se táhne úplně jiným stylem než ostatní Marvelovky. Váhám ale ty čtyři hvězdy tomu nechám. Hardy ukázal výkon i humor a celkově mi dost připomíná Star-Lorda z GotG. Ale jo šlo to, ale příběh je slabší. Snažili se tak důkladně o každou scénu s Venomem až tomu příběh zkrátka nestačil. No celkově se mi to líbilo a těším se, až to omrknu znovu. 75% ()

CheeseFigure

Zábavné béčko, ktoré ťahá Tom Hary a jeho interakcia s...mimozemšťanom, ktorý má upravený hlas Toma Hardyho. Tým nechcem povedať, že ostatné postavy sú zlé, ale predsa len, Tom Hardy je Tom Hardy. Čo sa týka zápornej postavy, nesúhlasím s tým, že by bol Carlton Drake nejaký hrozný. Áno, bol to klišé šialený vedec a zlý podnikateľ, ale mal dosť priestoru a každá scéna s ním ma bavila. Teda, pokiaľ ho neposadol Riot. Kombinácia Drake/Riot mi neprišla zaujímavá. Neviem prečo, ale pri finálnom digi-súboji som mal strašný pocit Transformerov. Dobrý ufón a zlý ufón sa bijú o osud planéty. Čo ďalej vyčítať filmu? Krátkosť a urýchlenosť niektorých vecí. Je vidieť, že sa z filmu vystrihlo tých 30-40 minút. Tak či onak, som sa ale nesmierne bavil a dvojku by som kľudne uvítal. Hlavne preto, lebo potitulková scéna navnadila na Woodyho Harrelsona a jeho masaker. ()

Capri2016

Tom Hardy či už v úlohe novinára Eddieho Brocka alebo v prevtelení mimozemšťana Venoma podáva skvelý výkon a vďaka nemu ma Venom bavil od začiatku do konca (aj keď som záverečnú scénu po titulkoch nepochopila..). Viac ako priemerná Marvelovka s dobre nakreslenými a urobenými trikmi s viacerými prvoplánovými, ale vtipnými komentármi.... Okrem šepkajúceho Venoma v hlave Eddieho ma bavili mnohé akčné scény. Bohužiaľ casting tohoto filmu nefungoval... Keby v tejto Marvelovke nehral Tom Hardy dala by som určite o jednu hviezdu menej. Michelle Williams ma prekvapila svojím umelým účesom, umelými perami a botoxovým čelom už vo filme "Som sexy". A bohužiaľ aj v tomto filme bola ako keby z umelej hmoty. Záporák Carlton Drake hraný Rizom Ahmedom na mňa vôbec nezapôsobil, jeho hnev sa prejavil iba keď sa ho zhostil kreslený mimozemšťan. Som rada, že mimozemšťan Venom nezabil svojho hostiteľa a že film má otvorený koniec, čo umožňuje aby nás Venom znova navštívil. Len dúfam, že v pokračovaní Venom 2, bude mať Venom a Eddie lásku aj nepriateľa, ktorí ma viac chytia za srdce. ()

Pavlo

Marvel sklamanie roka. Uz trailer nasvedcoval, ze nieco nie je v poriadku a film to len potvrdil. To co malo byt nove, inovativne v Marvel svete (napr. ako Deadpool, ktory je hlavne pre dospelych a plny cierneho humoru) bolo brutalne vykastrovane a naservirovane pre teenagerov. Opat peniaze vyhrali nad 'zdravym' rozumom. Po zhliadnuti som nadobudol dojem ze snad polovica scen chyba,vsetkemu dali rychly spad az to bolo velakrat nezmyselne. Nedali vobec priestor vykresleniu postav a tym uveritelnost ich motivov a cinov. Vsetky su nejake moc ploche a tzv. badguy bol v podstate uz od zaciatku goodguy - wtf? Michelle nedostala tiez vela priestoru a jej poker face skoro v kazdej scene posobi ako velke sklamanie, kedze ide o kvalitnu herecku (hrala v tomto vobec dobrovolne? :) ). Tommy dostal najviac priestoru, ale ani to nestaci. Proste to beriem ako konzervativny/nevydareny prvy diel a verim (tak napr. ako u Captain America) ze dvojka bude bombova a na jednotku si nebudeme musiet ani spomenut. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony