Série(2) / Epizody(22)

Každý jsme nějaký. A každý jsme jiný. Ale vždy máme něco společného... Hlavními hrdiny seriálu Kdyby bylo kdyby jsou tři manželské páry z různých společenských sfér. Igor (Ján Koleník) a Adéla (Zuzana Fialová) nemají děti a žijí idylický život v domě s výhledem na celou Bratislavu. Užívají si peníze, které vydělali ne vždy poctivým způsobem. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) mají šestnáctiletou dceru Mirku (Kristína Svarinská), krásný byt a slušnou práci. Nemají se úplně špatně, přesto jim něco chybí. Monika (Anna Geislerová) a Honza (Marián Miezga) mají tři děti, jsou s nimi natěsnaní v malém bytě a neustále se hádají. Osudy manželských dvojic se vzájemně proplétají. Na první pohled odlišné životy jsou ve skutečnosti úzce propletené rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají. (TV Prima)

Recenze uživatele Fiftis k tomuto seriálu (1)

Nikdy neříkej nikdy (2009)

Hodnotil som síce nízko, ale ono to nebolo na slovenské pomery až tak zlé. Avšak objavilo sa to v čase vzniku Paneláku a ten bol vtedy TOPKA a tu sa vyskytovali úplne tí istí herci a človeku sa to plietlo. Rozhodne môžem pochváliť opäť sexi Dianu Mórovú, tá to celé ťahala sama. Tých epizód zase nieje toľko, aby ste tomu nedali šancu. Oproti nejakým 1500 epizódam Paneláku. Údajne to bol v času vzniku najdrahší slovenský seriál, aký kedy uzrel svetlo sveta, ale tým pádom na tom asi niekto prerobil. Treba ale napísať, že je to naozaj lepšie, než nejaký sprostá Ordinácia v ružovej záhrade, Susedské prípady a podobne. Rozhodne sa ale do rekapitulačného pozerania nikdy nepustím. ()