Kiež by nebolo toho nudného začiatku, ktorý okrem partičky skvelých hercov neponúkol skoro nič, ale ako to býva zvykom, časom vás dokáže aj takýto seriál presvedčiť.Po 1.časti hodnotím tak ako hodnotím.Možno neskor zmením hodnotenie, som si tým skoro istý, pretože dúfam a verím , že časom poskytne viac zábavy a prešpecifikovanejšieho príbehu.(5.10.2009)

Som rád že som Keby bolo Keby dal akú takú šancu pretože si myslím že vela lúdi mu ju nedá už len z princípu. KBK bolo pre mna príjemným spestrením slovenskej seríalovej tvorby a taktiež aj celej našej zaspatej kinematografie. Dalo sa na to pozerat, dokonca ma to (čo som bol velmi velmi rád) pohltilo a celú prvú sériu som zbúchal za 2 dni a už sa chystám na druhú. Takže suma sumárum - konečne sa u nás natočil seriál ktorý sa nebál experimentovat a zájst aj kus dalej ako naše ostatné "fajnové" vecičky. A konečne seriál ktorý bol, čo sa technickej stránky týka, nadpriemerne kukatelný. Len tak dalej.(14.10.2012)

• artas

Hodnotím zatiaľ po zhliadnutej prvej časti. Cením si civilné herecké prejavy a filmovú kvalitu obrazu. Komédia zatiaľ určite nie, ale Fialová mi pripomenula jej postavu v Bratislavafilm-e. Add1: Uberám hodnotenie, začína mi to pripadať ako Panelák natáčaný "filmovou" kamerou.(5.10.2009)

Keby scenáre písal niekto iný, ako " ja som Kraus, všade som bol, všetko som videl, mám vysokú školu a scenáre píšem dobré, pretože panelák stále ľudia sledujú" možno by to bolo o inom. Hodnotím na slovenské pomery. PS: Pozrel som si jednu časť druhej série a bol som prekvapený, pretože bola scenáristicky, režíjne, herecky aj hudobne na pomerne vysokej úrovni. Zvyšujem teda na tri...(7.2.2011)

je samozrejmé, že seriály vždy budú stavať na vzťahových trojuholníkoch ... a pocit, že vidíte všetko na veľmi malej ploche zas znásobuje ozaj veľmi skúpa stopáž a počet dielov, čo ma osobne veľmi sklamalo, no na druhej strane som sa pri tom nestihla nudiť ... mnohé postavy ma dožierali, ale aj tak ho hodnotím vysoko ... a som rada, že sa na Slovensku ešte produkuje niečo pozerateľné ... má to myšlienku, má to spád ... prijala by som viac dotiahnuť pohnútky a dôsledky konania .... a ozaj seriálu dopriať ešte aspoň pár častí ... no mne osobne sa to proste páčilo :) a gro hercom som ich charaktery žrala s navijákom:)(1.7.2017)

• - Najdrahší seriál v slovenskej histórii. (Blader589)

• - Novou pravidelnou postavou v 2. sérii se stala Eva (nová přítelkyně Jána) v podání Moniky Hilmerové. (NinadeL)

• - Technologie zpracování seriálu Nikdy neříkej nikdy - použití moderních kamerových systémů, kde každý obraz je propracovaný do nejmenšího detailu, čímž vznikl jeden z technicky nejkvalitnějších a nejdražších slovenských seriálů vůbec. (Elwanelyn)