• Duotone28

Ako anti-watchman kadejakých lacných TV serialovych sracociek ci uz zo SVK abo CZ...som mal z tejto pilotnej casti velmi dobry pocit. Aj ked podaktory artist trosku pokulhaval (nikto ma nepresvedci ze Fialova je herecka), ale za to kamera a celkovo serial po technickej stranke nadstandartne skrz nasu tvorbu. Hodnotit nejdem...na to prilis skoro,nazdar(5.10.2009)

• Marius

Minimálne sa pätnástky naučia kombinatoriku prostredníctvom systému "každý s každým". Beverley hills na toto potrebovalo 100 + n dielov, Slováci to zvládnu za dvanásť v najdrahšom slovenskom televíznom seriáli všetkých čias. Inak netreba pozerať, stačí počúvať a je jasno, že je to opäť "matkinovsko-urbaníkovský" seriál o "realite" dneška. P.S. k druhej sérii : Kraus je vrchný chuj na slovenskom scenáristickom "nebi".(18.10.2009)

Keby scenáre písal niekto iný, ako " ja som Kraus, všade som bol, všetko som videl, mám vysokú školu a scenáre píšem dobré, pretože panelák stále ľudia sledujú" možno by to bolo o inom. Hodnotím na slovenské pomery. PS: Pozrel som si jednu časť druhej série a bol som prekvapený, pretože bola scenáristicky, režíjne, herecky aj hudobne na pomerne vysokej úrovni. Zvyšujem teda na tri...(7.2.2011)

• matthew.17

Pre mňa nuda. Skvelá kamera a HD kvalita potešia oko. Betka Stanková a Ľubomír Paulovič, tiež potešia ale inak samé okukané tváre, nesympatické postavy a tie "videoklipy" na začiatku a na konci každej časti s komentárom Helenky Krajčiovej naozaj rušili. Dokázal som pozerať dva mesiace, potom som pozerával už len pol hodinku z každej časti a o nič som neprišiel. Nie, toto vážne nie(29.1.2011)

• MM_Ramone

Toto je najdrahší televízny seriál, čo sa na Slovensku doposiaľ vyprodukoval. Je to pravdivé konštatovanie a zároveň je to aj veľká hanba. To sa máme teda čím chváliť. Robíme zo seba pekných buranov. Andy Kraus je rakovina slovenskej filmovej tvorby. Zhubný nádor požierajúci mozgové bunky otupených, televíznych divákov. "Keby bolo keby" sa chce tváriť, že je niečo extra, ale v podstate je to len štedro financovaný stupidný seriál. Nestráviteľný scenár a zväčšej časti aj nestráviteľné herecké výkony. Generálnym sponzorom tohto projektu sú finanční žraloci z J&T Bank. Podľa mňa tento krát nevsadili na správneho koňa. *(31.7.2011)

• - Najdrahší seriál v slovenskej histórii. (Blader589)

• - Technologie zpracování seriálu Nikdy neříkej nikdy - použití moderních kamerových systémů, kde každý obraz je propracovaný do nejmenšího detailu, čímž vznikl jeden z technicky nejkvalitnějších a nejdražších slovenských seriálů vůbec. (Elwanelyn)

• - Novou pravidelnou postavou v 2. sérii se stala Eva (nová přítelkyně Jána) v podání Moniky Hilmerové. (NinadeL)