• SeanLSD

POZOR, NAJDRAHŠÍ SLOVENSKÝ SERIÁL VŠETKÝCH ČIAS !, POSERME SA Z TOHO... Je síce fajn, že máme kameru na žeriave na obrovské záberové oblúky, že sa slovenskí herci konečne naučili pred tou kamerou aj hrať, že sa tam holky prenáňajú v športiaku a navštívime zo päť asi nie najlacnejších bratislavských barákov - ale čo z toho, keď sa neúmerným rozpočtom obdarí scenár doslova a s ohľadom na autora nie náhodou PANELÁKovský ? To veru nie je žiadna výhra. Z takéhoto pohľadu potom vyhadzovanie toľkých peňazí vyznieva ešte hanebnejšie - lebo na riešenie týchto záležitostí ateliérové byty skutočne stačia a úroveň hereckých výkonov v neskorších sériách rovnako vzrástla, ako Slováci konečne prišli na to, že nie sú na javisku. KEBY BOLO KEBY potom svojim snobstvom zastieraným problematikou vzťahov medzi bohatšími pripomína tie zatracované slovenské filmy z posledných rokov, čo sa snažia tváriť tak svetovo. A oni, prosím vás pekne, ONI z toho robia ešte takú UDALOSŤ, že KAŽDÝ DIEL PÚŠŤAJÚ DOPREDU V KINE !!!(2.11.2009)

Som rád že som Keby bolo Keby dal akú takú šancu pretože si myslím že vela lúdi mu ju nedá už len z princípu. KBK bolo pre mna príjemným spestrením slovenskej seríalovej tvorby a taktiež aj celej našej zaspatej kinematografie. Dalo sa na to pozerat, dokonca ma to (čo som bol velmi velmi rád) pohltilo a celú prvú sériu som zbúchal za 2 dni a už sa chystám na druhú. Takže suma sumárum - konečne sa u nás natočil seriál ktorý sa nebál experimentovat a zájst aj kus dalej ako naše ostatné "fajnové" vecičky. A konečne seriál ktorý bol, čo sa technickej stránky týka, nadpriemerne kukatelný. Len tak dalej.(14.10.2012)

Je to zvláštní ale v přehršli českých seriálů který si člověk může pustit před spaním, tenhle slovenský u mně vítězí na plný čáře. Ten zbytek růžových zahrad a věcí co nevymyslíš může jít do kopru. I když jak píše larelay je většina postav nesympatická a charakterně jsou tam kde by nikdo z nás neměl být, tak jim nemůžu než fandit:) Těším se na další díl... 7/10(9.2.2010)

• ZZVOLY

zatial po prvom diele velmi slušne,dobre herecke obsadenie a celkom fajn dialogy zo života.velke plus za kameru a hlavne za skvely hudobny vyber pesničiek,najmä posledna skladba aj ked neviem od koho je sa mi velmi pačila! dufam že tvorcovia v nastupenom trende budu pokračovať a konečne sa budeme môct každy tyžden po dlhej dobe tešit na dobry a uspešny serial a nie na tie slataniny čo nam zatial tie naše televizie prinašali! Držim palce:))(8.10.2009)

• tančísvlky

po prvom diele : Aj keď je skoro,ale zatiaľ svieži vánok ...,po druhom : klesajúca tendencia. Slovenský štandart absolutne absencia nápadu,bezradnosť v scenári vynahradená neustálym strihom. Dívať sa na Fialovú desať sekúnd je umenie,hrozne odpudivá v každom zábere.Jediných plusom je hudobný podklad,ktorý na to nemôže stačiť. Ani ďalší pokus nevyšiel,snáď niekedy inokedy ...(6.10.2009)

• - Seriál se odehrává v současnosti a je zasazen do Bratislavy a blízkého okolí. (Elwanelyn)

• - Děj seriálu je dynamický – 50minutový formát je složený z 35 obrazů, to znamená, že průměrná délka jednoho obrazu je jedna a půl minuty. Kromě toho se děj střídá v mnoha prostředích. Vidíme postavy v jejich soukromí, práci, i jak tráví volný čas, a do děje samozřejmě zasahuje i mnoho vedlejších epizodních postav. (Elwanelyn)

• - Novou pravidelnou postavou v 2. sérii se stala Eva (nová přítelkyně Jána) v podání Moniky Hilmerové. (NinadeL)