• tančísvlky

po prvom diele : Aj keď je skoro,ale zatiaľ svieži vánok ...,po druhom : klesajúca tendencia. Slovenský štandart absolutne absencia nápadu,bezradnosť v scenári vynahradená neustálym strihom. Dívať sa na Fialovú desať sekúnd je umenie,hrozne odpudivá v každom zábere.Jediných plusom je hudobný podklad,ktorý na to nemôže stačiť. Ani ďalší pokus nevyšiel,snáď niekedy inokedy ...(6.10.2009)

• ZZVOLY

zatial po prvom diele velmi slušne,dobre herecke obsadenie a celkom fajn dialogy zo života.velke plus za kameru a hlavne za skvely hudobny vyber pesničiek,najmä posledna skladba aj ked neviem od koho je sa mi velmi pačila! dufam že tvorcovia v nastupenom trende budu pokračovať a konečne sa budeme môct každy tyžden po dlhej dobe tešit na dobry a uspešny serial a nie na tie slataniny čo nam zatial tie naše televizie prinašali! Držim palce:))(8.10.2009)

• Fiftis

Hodnotil som síce nízko, ale ono to nebolo na slovenské pomery až tak zlé. Avšak objavilo sa to v čase vzniku Paneláku a ten bol vtedy TOPKA a tu sa vyskytovali úplne tí istí herci a človeku sa to plietlo. Rozhodne môžem pochváliť opäť sexi Dianu Mórovú, tá to celé ťahala sama. Tých epizód zase nieje toľko, aby ste tomu nedali šancu. Oproti nejakým 1500 epizódam Paneláku. Údajne to bol v času vzniku najdrahší slovenský seriál, aký kedy uzrel svetlo sveta, ale tým pádom na tom asi niekto prerobil. Treba ale napísať, že je to naozaj lepšie, než nejaký sprostá Ordinácia v ružovej záhrade, Susedské prípady a podobne. Rozhodne sa ale do rekapitulačného pozerania nikdy nepustím.(8.12.2019)

• Duotone28

Ako anti-watchman kadejakých lacných TV serialovych sracociek ci uz zo SVK abo CZ...som mal z tejto pilotnej casti velmi dobry pocit. Aj ked podaktory artist trosku pokulhaval (nikto ma nepresvedci ze Fialova je herecka), ale za to kamera a celkovo serial po technickej stranke nadstandartne skrz nasu tvorbu. Hodnotit nejdem...na to prilis skoro,nazdar(5.10.2009)

Som rád že som Keby bolo Keby dal akú takú šancu pretože si myslím že vela lúdi mu ju nedá už len z princípu. KBK bolo pre mna príjemným spestrením slovenskej seríalovej tvorby a taktiež aj celej našej zaspatej kinematografie. Dalo sa na to pozerat, dokonca ma to (čo som bol velmi velmi rád) pohltilo a celú prvú sériu som zbúchal za 2 dni a už sa chystám na druhú. Takže suma sumárum - konečne sa u nás natočil seriál ktorý sa nebál experimentovat a zájst aj kus dalej ako naše ostatné "fajnové" vecičky. A konečne seriál ktorý bol, čo sa technickej stránky týka, nadpriemerne kukatelný. Len tak dalej.(14.10.2012)

• - Technologie zpracování seriálu Nikdy neříkej nikdy - použití moderních kamerových systémů, kde každý obraz je propracovaný do nejmenšího detailu, čímž vznikl jeden z technicky nejkvalitnějších a nejdražších slovenských seriálů vůbec. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Děj seriálu je dynamický – 50minutový formát je složený z 35 obrazů, to znamená, že průměrná délka jednoho obrazu je jedna a půl minuty. Kromě toho se děj střídá v mnoha prostředích. Vidíme postavy v jejich soukromí, práci, i jak tráví volný čas, a do děje samozřejmě zasahuje i mnoho vedlejších epizodních postav. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Novou pravidelnou postavou v 2. sérii se stala Eva (nová přítelkyně Jána) v podání Moniky Hilmerové. (NinadeL)