• Fiftis

Evidentné okopčenie americkej show Whose Line Is It Anyway? (1998) a dôkaz toho, že nevieme prísť s ničím originálnym a niekto sa priživuje na cudzej sláve. Navyše s najhoršími (panelákovými) hercami, ktorých v tejto krajine máme. Tento druh show si vyžaduje nepripravené reakcie a improvizáciu a na to je treba profesionálnych hercov a v tomto prípade, s týmito "hercami" to namiesto humoru navodzuje trápnosť nevídaných rozmerov.(4.12.2014)

O české ´Partičce´ jsem hodně slyšela, ale nikdy jsem ji neviděla. O slovenské ´Partičce´ jsem slyšela méně, a tak jsem se na ni podívala. Viděla jsem asi 30-35 videí na youtube, snažila jsem se vybírat takové díly, kde byli nejskalnější účastníci. Bylo jasné, že program byl sestříhaným veřejným vystoupením. Jednotlivé typy úkolů se mi rychle okoukaly, asi je lepší se na ´Partičku´ kouknout jenom z času na čas. Obdivuji však herce, že dokázali tak rychle reagovat na podněty a že se obyčejně dokázali v té změti reakcí dobrat zdárného konce. Obsazování herců bylo velmi citlivé a ne všichni mě bavili. Mile mě překvapil Richard Stanke. Na Petru Polnišovou žádná jiná žena neměla. Tohle je moje oblíbená scénka. Zatím mi vždy spravila náladu - život je těžký a uhádnout, co si myslí ostatní je nadlidský úkol: https://www.youtube.com/watch?v=IeVfAXMVdbI(25.3.2014)

Improvizácia je ťažká, človeku na rozum neprídu v prvej chvíli tie najvtipnejšie hlášky a rovnako si ani nestíha uvedomovať, či je to, čo sa chystá povedať, vtipné. Sem tam sa teda vyskytne malý trapas, na ktorom sa nikto nezasmeje, no za tie vtipné situácie, ktoré by nikde inde ako pri improvizácii nenastali, to stojí za to. Aspoň zatiaľ. Po pár častiach zvyšujem na 4*, je to čím ďalej tým vtipnejšie. Polnišová a Latinák sú pán a pani zabávači.(5.10.2009)

Měla jsem na slovenskou partičku stejný názor jako ostatní dole. Jenže poté jsem shlédla několik dílu slovenské partičky na youtube a zjistila jsem, že oni nemusí používat sprostá slova a trapné fórky na to, aby byli vtipní. To mně na tom zarazilo nejvíc. Českou partičku jsem zbožňovala do té doby, než se někteří začali vyjadřovat jako hulváti a chovali se neslušně k ostatním, poté jsem si hodně rychle rozmyslela, že pojedu na živé představení naší Partičky a o to více jsem si oblíbila tu na Slovensku. Ze začátku, jak tu už někteří psali, mi byli slovenští herci také nepříjemní, ale po pár dílech, které jsem si shlédla, jsem obratem změnila názor o 360°. Jejich humor je o něco jiný než je náš, ale mně se líbí. Navíc Lukáš Latinák a Ďuro Kemka jsou úžasní herci, který mají nadání rozesmát publikum, ale ostatní si toho zatím asi nevšimli. :-)(8.11.2013)

• ProjectAlice

Takéto programy len dokazujú, akých trápnych hercov máme. Jakab, Miezga, Kemka či Latinák sa už dávno nemali pohybovať na TV obrazovke. Nehovoriac o Polnišovej. Táto "mladá" generácia "hercov" nestojí za nič. A to nespomínam Dangla, ktorý sa smeje ako kôň každých 20 sekúnd. Asi to má napísané v scenári. Odpad!(8.10.2011)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)