Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

MrGregor

Úroveň Slovenské partičky je nepochybně vyšší než dvojitá česká kopírka, ale i tak je opravdu vtipných nebo povedených scén poskrovnu. Přizám se, že komentář píšu se zpožděním, hodnocení však zůstává stejné, vlastně přemýšlím, zda ho nesnížit, protože ze Slovenské Partičky mi v paměti, kromě hasiče v podání Lukáše Latináka, neuvízlo zhola nic. Show je to však poměrně dobrá, ale opět se neubráním porovnání s nepřekonatelnou Whose line. ()

-soch-

Aktuálne najlepšia ukážka súčasnej televíznej show na Slovensku. Keď som po prvýkrát uvidel scénu predstavenia na obrazovke, spomenul som si na prvé Uragány s Marcinom a Krausom, obývačku u pani Júlie. Ale to je už dávno za nami. Tento program je jedinečný tým, že herci improvizujú a práve to je na tom vtipné. Dangl to s chechtaním príliš preháňa, nech sú tie fóry akokoľvek vtipné. Narozdiel od iných sa mi epizóda s Genzerom a Suchánkom až tak nepáčila a mám radšej pôvodnú slovenskú zostavu. Tá môže byť akákoľvek, pokiaľ tam je Petra Polnišová. + P.S.: (jazykovedné okienko), milý užívateľ Patr1k - uvádzač je ten, ktorý Ti trhá/skenuje lístok keď vchádzaš do kinosály = Dangl je moderátor. ()

TheGunner

Nevím nevím, z každé strany se na mě valila jenom samá chvála na slovenskou partičku, ale když jsem si teda zhlédl několik dílů, tak jsem zase tolik nadšenej nebyl. To česká verze mi přijde o parník vtipnější a rozhodně ne proto, že bych byl Čech. Ale samozřejmě, že jsem se několikrát dobře pobavil, ale čekal jsem od toho rozhodně víc. ()

katmandzoo

Lukáš Latinák, Juraj Kemka a Róbert Jakab..keď v Partičke improvizujú títo traja herci, tak mám o zábavu postarané..avšak treba vyzdvihnúť skvelé improvizačné výkony všetkých hercov..myslím, že som nevynechal ani jednu časť a vždy som sa poriadne zabavil..o scény preplnené humorom tam núdze niet a každý sa tu humoru nabaží za dosť.. ()

Orthank

Bezkonkurenčná zábava na slovenskej televíznej scéne. Toľko spontánneho talentu, aby človek na slovenskej obrazovke naozaj pohľadal. Také množstvo absurdných scén by si jeden ani nedokázal predstaviť, a tu sa na nás sypú ako z roztrhaného vreca.Ten kto už dávno pravidelne liečil bránicu z kolektívu okolo Dana Dangla napríklad z SOS, prípadne ten kto veľmo rád absurdný humor dotiahnutý do extrému pomocou rôznych šialených pravidiel a tém, určite sa má na čo tešiť. Ja som už dávno podľahol.....len tak ďalej. ()

• Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)
  • V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)