O české ´Partičce´ jsem hodně slyšela, ale nikdy jsem ji neviděla. O slovenské ´Partičce´ jsem slyšela méně, a tak jsem se na ni podívala. Viděla jsem asi 30-35 videí na youtube, snažila jsem se vybírat takové díly, kde byli nejskalnější účastníci. Bylo jasné, že program byl sestříhaným veřejným vystoupením. Jednotlivé typy úkolů se mi rychle okoukaly, asi je lepší se na ´Partičku´ kouknout jenom z času na čas. Obdivuji však herce, že dokázali tak rychle reagovat na podněty a že se obyčejně dokázali v té změti reakcí dobrat zdárného konce. Obsazování herců bylo velmi citlivé a ne všichni mě bavili. Mile mě překvapil Richard Stanke. Na Petru Polnišovou žádná jiná žena neměla. Tohle je moje oblíbená scénka. Zatím mi vždy spravila náladu - život je těžký a uhádnout, co si myslí ostatní je nadlidský úkol: https://www.youtube.com/watch?v=IeVfAXMVdbI(25.3.2014)

Partička = hodiny a hodiny zábavy. Ale nesmí se to přehánět. Slovenská Partička je narozdíl od originálu hodně prostá, ale také hodně dobrá. I zde ovšem platí, že bez dobrých herců dobrý pořad nebude a nebude. No a když opomeneme díly se Suchánkem a Genzerem, kteří nic jiného, než vulgární a vidlácký humor neznají, je to zkrátka pecka... A nejlepší je stejně Petra Polnišová, to mi nikdo nevymluví!(11.9.2011)

Výborná improvizační show, která pobaví. Nejlepší hry jsou Párty, Zvukové efekty, Seznamka, Co by nikdy neřekl, Švihlé ruce a někdy i Stop. Poslední dobou mi přijde, že vtipů ubývá, ale snad se to napraví, a Partička neztratí dech. Nejlepší je Juraj Kemka, u které stačí jen jeho pohled a umírám smíchy ;D. A skvělí jsou také Latinák a Polnišová. 90%(4.1.2013)

Program, ktorý mám spojený aj so stužkovou. Inprovizačný slovenský program so zaujímavou hudbou a zaujímavými účinkujúcimi. Nový program, do ktoré si vedia pozvať aj hostí, zapájajú publikum, vždy je nejaká zaujímavá téma, je to inovatívne a zábavné. Niekedy sa mi to zdá krátke, ale na usmernenie a zosekanie trápnych, či nudných situácií je to akurát. Program, ktorý patrí k tomu najlepšiemu momentálne na Slovensku.(7.9.2012)

Měla jsem na slovenskou partičku stejný názor jako ostatní dole. Jenže poté jsem shlédla několik dílu slovenské partičky na youtube a zjistila jsem, že oni nemusí používat sprostá slova a trapné fórky na to, aby byli vtipní. To mně na tom zarazilo nejvíc. Českou partičku jsem zbožňovala do té doby, než se někteří začali vyjadřovat jako hulváti a chovali se neslušně k ostatním, poté jsem si hodně rychle rozmyslela, že pojedu na živé představení naší Partičky a o to více jsem si oblíbila tu na Slovensku. Ze začátku, jak tu už někteří psali, mi byli slovenští herci také nepříjemní, ale po pár dílech, které jsem si shlédla, jsem obratem změnila názor o 360°. Jejich humor je o něco jiný než je náš, ale mně se líbí. Navíc Lukáš Latinák a Ďuro Kemka jsou úžasní herci, který mají nadání rozesmát publikum, ale ostatní si toho zatím asi nevšimli. :-)(8.11.2013)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)