Výborná improvizační show, která pobaví. Nejlepší hry jsou Párty, Zvukové efekty, Seznamka, Co by nikdy neřekl, Švihlé ruce a někdy i Stop. Poslední dobou mi přijde, že vtipů ubývá, ale snad se to napraví, a Partička neztratí dech. Nejlepší je Juraj Kemka, u které stačí jen jeho pohled a umírám smíchy ;D. A skvělí jsou také Latinák a Polnišová. 90%(4.1.2013)

Ja som sa vyborne bavila. Scenky mali stavu, naboj, bolo vidno, ze si herci vedia spravit srandu aj sami zo seba, a to ocenujem najviac. Mam rada vsetkych piatich zucastnenych a podla mna boli vynikajuci. Som nesmierne rada, ze Slovensko ma taku fantasticku generaciu nastupcov skvelej hereckej skoly z cias totality a som presvedcena, ze sa nemame za co hanbit.(5.10.2009)

O české ´Partičce´ jsem hodně slyšela, ale nikdy jsem ji neviděla. O slovenské ´Partičce´ jsem slyšela méně, a tak jsem se na ni podívala. Viděla jsem asi 30-35 videí na youtube, snažila jsem se vybírat takové díly, kde byli nejskalnější účastníci. Bylo jasné, že program byl sestříhaným veřejným vystoupením. Jednotlivé typy úkolů se mi rychle okoukaly, asi je lepší se na ´Partičku´ kouknout jenom z času na čas. Obdivuji však herce, že dokázali tak rychle reagovat na podněty a že se obyčejně dokázali v té změti reakcí dobrat zdárného konce. Obsazování herců bylo velmi citlivé a ne všichni mě bavili. Mile mě překvapil Richard Stanke. Na Petru Polnišovou žádná jiná žena neměla. Tohle je moje oblíbená scénka. Zatím mi vždy spravila náladu - život je těžký a uhádnout, co si myslí ostatní je nadlidský úkol: https://www.youtube.com/watch?v=IeVfAXMVdbI(25.3.2014)

• MrGregor

Úroveň Slovenské partičky je nepochybně vyšší než dvojitá česká kopírka, ale i tak je opravdu vtipných nebo povedených scén poskrovnu. Přizám se, že komentář píšu se zpožděním, hodnocení však zůstává stejné, vlastně přemýšlím, zda ho nesnížit, protože ze Slovenské Partičky mi v paměti, kromě hasiče v podání Lukáše Latináka, neuvízlo zhola nic. Show je to však poměrně dobrá, ale opět se neubráním porovnání s nepřekonatelnou Whose line.(17.12.2012)

"Kto nakŕmi pavúkov? Kto pooberá čerešne?" Kvalita pořadů o počasí kolísá v závislosti na počasí, kvalita Partičky se složením partičky. Vyhovuje mi, že se zde objevují především slovenští herci, které neznám a nemám je spojené s různými nováckými a primáckými telenovelami. Známé tváře se zatím osvědčily málokdy (ono třeba od Ani Geislerové se nedá mnoho legrace čekat). Konstantu, a to značně rušivou, představuje chování moderátora – ten je na zabití vždycky. Očividně trpí závažnou chorobou, která se projevuje nezvladatelným předváděním "nenuceného" smíchu. A zná Dangl i jiné než "příjemné" přívlastky? Chvíli mi trvalo, než jsem si na humor Partičky zvykla, i dnes se občas v duchu ptám, co je na tom vlastně vtipného a čemu se směju, ale o přemýšlení tady nejde. Naopak je krajně nežádoucí. Stačí kopnout rozum do kouta, přistoupit na jejich hru a nechat se unášet na vlně absurdního humoru, dobré nálady a kouzla okamžiku. Vzhledem k odpadnímu standardu televizních pořadů českých a slovenských komerčních stanic mě Partička velmi příjemně překvapila. Doufám, že z vysílacího programu Markízy hned tak nezmizí. Protože když dojde na krmení pavouků, padám smíchy ze židle. :-D(1.5.2011)

• - V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)