Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

larelay

Ja som sa vyborne bavila. Scenky mali stavu, naboj, bolo vidno, ze si herci vedia spravit srandu aj sami zo seba, a to ocenujem najviac. Mam rada vsetkych piatich zucastnenych a podla mna boli vynikajuci. Som nesmierne rada, ze Slovensko ma taku fantasticku generaciu nastupcov skvelej hereckej skoly z cias totality a som presvedcena, ze sa nemame za co hanbit. ()

tron

„A potom ti způsobím bolest.“ Ťažko povedať... občas rozpaky, občas nadšenie... plus mínus delené krát priemer (ale teší ma, že takú „netypickú“ reláciu Markíza vôbec odklepla a že „humoristi“ Skrúcaný, Vacvalová, Senzus a Andrásy majú konkurenciu, ktorá na rozdiel od nich miestami JE vtipná). Pokiaľ postavíte pred kameru Polnišovú, Genzera, Suchánka, Pomajba alebo Latináka, môže z toho vzísť vtipná improvizácia, záleží samozrejme od témy. Nie všetci sú pohotoví, niektorí sú napnutí ako prút (Jakab)... neviem... priemer... ale sem-tam si k tomu sadám celkom rád, že čo na mňa zasa vymyslia. ()

boshke

Samotný pořad jsem nikdy neviděl, pouze nemálo scének na youtube. Když padne dobré téma a herci se dobře "vyspí", bývá o zábavu postaráno. Když je však konstelace hvězd horší, scénky bývají spíše do trapna a jediní, kdo se baví, jsou účinkující s moderátorem. Čtyřech hvězd je Partička hodna, ale vzhledem k tomu, že na youtube určitě visí spíše ty lepší kousky a ne ty průsery, zůstávám u 70% ()

MM_Ramone odpad!

Improvizácia je kreatívne tvorenie, prejav, výkon bez prípravy. Rýchla reakcia herca na zadanú tému. Práve o to sa pokúšajú účinkujúci v televíznej show "Partička". Lenže tento druh vystúpenia si môžu dovoliť iba skutočne nadaní a pohotoví umelci. Je ťažké sa vrhnúť na niečo podobné s bandou trapných mamľasov ako sú Latinák, Miezga, Polnišová, Pomajbo, Suchánek, Genzer... Ale to si autor tejto relácie vôbec neuvedomuje. Dangl sa tak pre mňa stáva ďaľším synonymom slova debil. Odpad! ()

Fiftis odpad!

Evidentné okopčenie americkej show Whose Line Is It Anyway? (1998) a dôkaz toho, že nevieme prísť s ničím originálnym a niekto sa priživuje na cudzej sláve. Navyše s najhoršími (panelákovými) hercami, ktorých v tejto krajine máme. Tento druh show si vyžaduje nepripravené reakcie a improvizáciu a na to je treba profesionálnych hercov a v tomto prípade, s týmito "hercami" to namiesto humoru navodzuje trápnosť nevídaných rozmerov. ()

• Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)
  • Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)