Vcelku odvážna relácia, ktorá zabodovala jednoduchosťou a častokrát nepredvídateľnými reakciami hercov. Práve nim servíruje Dano Dangl témy z cca 30-tich predpripravených hier a potom to už len stojí a padá na kreativite zúčastnených. Účinkujúci raz trhajú bránicu, inokedy nemajú svoj deň, koľko razy je Vám ich až ľúto. Zárukou minimálne nadvihnutého kútika sú Latinák, Miezga, tele - duo Suchánek + Genzer. Ostatní majú svetlé chvíľky, ale poväčšinou prehrávajú svoj boj, afektovaná Polnišová irituje asi tak ako teatrálny Danglov smiech, zvyšok (Kemka, Jakab, Pomajbo, Stanke) si mýli pojem komik - herec.(19.12.2014)

KONEČNĚ! Konečně někoho napadlo alespoň okopírovat zavedený formát britskoamerické (nebo americkobritské?) Whose Line is it Anyway. Zdravý příval nejen disciplín, ale i obměňování aktérů mezi díly velice potěší. Zejména pokud některé výrazně vyčuhují (Polnišová, Latinák) a některé lehce pokulhávají (Pomajbo), ale v závěru je to jen a jen o smíchu a toho tu je skutečně přehršel, nejvíce snad asi od Dana Dangla, ovšem vždy na místě.(26.10.2010)

Toto je jediná relácia z našich súčasných programov, pri ktorej som si nenechal ujsť zatiaľ ani jednu časť. Perfektne som sa bavil na improvizácií našich hercov, ktorí sú fakt zábavní a vedia si urobiť srandu aj sami zo seba a to je fajn. Najlepší je Lukáš Latinák a tie jeho oči :-) Také niečo tu ešte nebolo a je to úžasná zábava, ktorá nie je ani vulgárna ani trápna, ale príjemná. Edit: 19.3.2011 - čím ďalej, je to menej zábavné a často trápne a nudné, ale stále nadpriemerné, žiaľ musím znížiť na 4 hviezdy.(14.11.2009)

Co díl, to nová kopa zábavy a hlášek. Nemůžu si pomoct, ale u každého dílu umírám smíchy. Petra Polnišová, Lukáš Latinák, Marián Miezga a Robért Jakab jsou vždy nejlepší čtveřice. Rozhodně ale pořadu vévodí Peťa Polnišová, jejíž talent improvizaci velmi obdivuju. Nechápu, jak dokáží tak rychle improvizovat, navazovat příběhy, věty, verše, písně, dělat si ze sebe srandu. Už teď se těším na další díl.(26.3.2011)

Podľa mňa takéto niečo super, tu už dávno nebolo. Ak vôbec niečo také bolo. Tomuto sa povie improvizácia ako hovädo :) Niektoré situácie sú na popukanie :) Zatiaľ hodnotím po dvoch odpozeraných častiach. A ak to takto pôjde ďalej, tak klobúk dole. Nacvičiť sa dá hocičo, ale na improvizáciu treba mať talent. Polnišová ma niekedy naozaj dostane, ale samozrejme všetci sú úplne špičkový. ADD - Po viacerých odpozeraných častiach sťahujem jednu hviezdičku, za stratenie toho prvotného kúzla, ktoré ma na na začiatku tak očarilo :)(18.10.2009)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)