Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

3Libras odpad!

Relácia o našich celebritkách a všetkých tých posh podujatiach, na ktoré chodia. Také niečo by asi nikdy nebola šálka mojej kávy ani zďaleka, ale kým reláciu robila na začiatku Lucia Hablovičová, tak to fakt malo aj celkom úroveň. To čo prišlo s Erikou Judínyovou je aj odpadom nazvať slabé slovo. Po kanáloch by som na jej mieste chodila. Naozaj nechápem, že niekomu nemôže byť trápne sa takto prezentovať. To má zo seba dobrý pocit, že čo dokázala ?! Rozoberanie úplných trápností a to ešte neskutočne infantilným štýlom. Grc. ()