Darkslayer

Skvelý thriller, s dobrým nápadom, skvele prepracovanými scénami, ktorých jedinou vadou je že vo finále viznievaju mierne nepravdepodobne veľakrát až nereálne na to aby to bola len „hra“(napr. Tá streľba, nevyzeralo to veľmi ako slepé náboje). V celu však dobre zahraný, napínavý, nepredvídateľný a nadpriemerný film. P.S. Chcel by som vidieť ten účet :DD ()

robo7773

Michael douglas dostane úplne netradičný darček a musí bojovať proti dobre pripravenej hre bez pravidiel. tvorcovia filmu si zaslúžia pochvalu za originalitu a dobrý nápad na námet filmu. Celkom sa im to podarilo, a film je napínavý a až do konca divák nevie ako to vlastne je, a to oceňujem na každom filme!!! ()

Mattezs

Další super kousek od Finchera, atmosféra by se dala krájet, Douglas skvělý, pointa ještě lepší a navíc skvělá hudba v čele s Jefferson Airplane... ()

Hopkins

Sám o sobě název filmu dává tušit že někde bude podfuk a ono skutečně. FIlm ve kterém nebudete moci věřit nikomu a když už budete doufat že víte co se vlastně děje a jak film skončí opět zjistíte že víte že nic nevíte :o) Naprosto ŽENIALNI dechberoucí na zádech mrazící neočekávaný tak bych komentoval film Hra . Michael v hlavní roli exceluje a nelze mu nic vytknout snad jen mě za sebe mrzí že Sean Penn není trošku více ve filmu vidět. ()

tragos

Možná budu trošku kritičtější, než si film zaslouží -- ale je to Fincher dva roky po Sedm. !!! Pozor, může následovat prozrazení pointy. !!! Hlavní problém Hry je ve hře samé. Když se vás někdo neustále snaží přesvědčit, že to, co vidíte, není realita, ale hra, co uděláte? Budete se koukat na film s tím, že to co vidíte bude pravděpodobně v následných minutách popřeno. Jinými slovy, ať se děje cokoliv, vždycky máte na zřeteli, že je to jen hra. A to je taky důvod, proč tolikrát zmiňovaný a pro mě nepochopitelně vychvalovaný konec prostě nefunguje. Druhé negativum Hry je paradoxně neuvěřitelnost toho, co všechno lze zinscenovat. Za všechny zmíním dvě scény: auto v řece a závěrečná trefa do černého. Ovšem paranoia jde Fincherovi náramně, a když mu v tom Douglas i Penn pomáhají, nemůže vzniknout jiný než dobrý film. 7/10 ()

Radek.SCH

Některé "šokující odhalení" jsem bohužel odhalil již předtím, než to sami postavy odhalily, ale i tak to bylo dobré. ()

alambert

Zase jednou film, ve kterém si nejste ničím jistí a M. Douglas je borec...ale napodruhé jsem musel jít dolů s hodnocením, začaly mi vadit nějaké nelogičnosti... ()

Wargoo

Som presvedčený o tom, že Fincher je buď génius, alebo má doma v špajzi niečo, čo vždy pri tvorbe vyberie zo sáčku a našlahá sa z toho, a my môžeme neskôr vidieť jeho fantasmagorické umenie, ktoré sa s nami hrá ako by sme boli pingpongová loptička. Pre mňa určite jeden z najlepších vyvrcholení filmu, keď Douglas vbehne do budovy plnej "hercov", no a potom všetko to ostatné... Jednoznačne skvelá atmosféra a napätie na 5***** a 87,822 % ()

mala_kea

Fincher si rozhodně potvrzuje svoji příčku mezi nejlepšími režiséry. Tak jsem čekal, že Douglas už svoji slavnou éru ukončil, ale poměrně jsem se zmýlil. Hraje na oskara a zároven táhne celý film až do fantastického konce. Pointa není až tak skvělá, jedná se spíše o béčkovou pointu, ale zvládnuta je na áčkovou. Jen ttrochu té chaotičnosti mi tam vadí. ()

agassi68

Kombinácia Fincher-Douglas je smrtiaca. Aspoň pre mňa. Perfektne spracovaná téma zvláštnej hry pre unudenýchh zbohatlíkov, kde po chvíli rovnako ako hlavný protagonista, prestanete vnímať rozdiel medzi realitou a hrou, ktorú s vami geniálne hrajú neznámi ľudia. Nudiť sa určite nebudete.. ()

TETŘEF

Protože potřebujete geniálního režiséra jako je Fincher, aby tenhle překombinovaný scénář funoval. Protože závěrečné pomrknutí s geniálním zvukem salsy je něco neuvěřitelného. Protože život je carpe diem. Protože ta zbraň byla pravá! Protože San Francisco není L.A. Protože Michal Douglas uhrál jinou variaci Geka. Protože je to prostě hukot. Protože David Fincher je bůh. Protože já jsem jeho prorok. ()

rekkky

Opravdu filmový zážitek. Propracovanost jde vidět na každém záběru. Rozzuzlení filmu jako by ne a ne přijít. Na začátku nudný, usedlý a konzervativní investiční bankéř. Na konci dobrodruh s chutí do života. David Fincher má svůj vlastní neopakovatelný styl. Vytěžil maximum! ()

J. T. Kirk

Špičkový thriller s výborným Douglasem a Pennem. Fincherova režie téměř dokonalá.. Konec trochu překombinovaný, ale tak to má být.. ()

Puol

Dať tomu lepší záver (ktorá nie je zlý, ale asi ako každý som očakával niečo iné) išiel by som aj na najvyššie hodnotenie. Perfektne obsadený Michael Douglas. ()

Luk Skywalker

Poprvé jsem film viděl dost mladý a malý a nepochopil jsem ho. Podruhé to už jsem byl starší se mi film líbil, ale takový dárek bych fakt nechtěl. ()