Frank (Rainn Wilson) je obyčejný muž, který nesmírně miluje svoji ženu Sarah (Liv Tyler). Jednoho dne však zjistí, že je mu nevěrná s drogovým dealerem. Proto se rozhodne, že se stane hrdinou jménem The Crimson Bolt a to vše jen kvůli tomu, aby se k němu Sarah vrátila. Překážkou mu není ani to, že nemá žádné schopnosti. Brzy poté se k němu připojí jedna mladá sociopatka jménem Libby (Ellen Page), která pracuje v obchodě, kde prodává komiksy. Její hrdinské jméno je Boltie. (virus10)

vieriX

Dobrých 30 minut hrdina fňuká jak mu utekla žena s drogovým dealerem pak dalších 20 minut se rozhodně že bude superhrdina i když je to naprostá nula co smaží hranolky v bistru. Tohle všechno stačí na slabé 2* ale posledních 30 minut ještě když potká Ellen Page a jde zachránit manželku jsou to ty pravé jatka, krev stříká proudem. Dost si to bere z Kick-Ass, ale celkově ten závěr to zachrání a jednu hvězdu ještě přidám. ()

BadAs

není to drsnějši a lepší než kick ass .-) hrdina přeci jenom svým obetem obližuje zbytečně moc ...mlatit nekoho megaklicem do hlavy dokud nema mozek v krku neni muj salek kavy...ale i tak zkvely soundtrack humor a nadsazka .-)ale muj hrdina to neni je moc fanaticky....hrdinove v kick ass bojuji s opravdovimi kreaturami který si zaslouzi zkutecny nářez...a umi rozlisovat v tom jestli nekomu ztaci par ran pěstí a nebo je potřeba ho oddelat a nebo jen poucit.-) tady kazdej bez rozliseni oc ojde dostane svých 20 ran imbusákem na kamiony.-) ale i tak elen page je bravurní a sexy fucking dáma .. hlavni hrdina je vtipný .-) je potřeba to brat s nadsazkou..ps u elen page si ho rád vyhoním ta mne umi rozparadit ()

Lakash

Musím se přiznat, tohle mě zklamalo, čekal jsem od toho víc. Možná je to tím, že nemusím superhrdiny (jedinou vyjímku tvoří X-men a Kick Ass), možná tím, že to právě není film o klasických superhrdinech, možná tím, že jsem čekal Nathana Filliona v roli, které je hoden, ale to co ztvárnil tady bylo k pláči. Někteří film přirovnávají právě ke Kick Assovi ale to se mi zdá poněkud nešťastné, neboť Kick Ass je o naprostém maniakovi, kdežto tohle o muži, který chce prostě zpět milovanou ženu a trochu to přežene v oblasti potírání zákona (jít na někoho kdo předbíhá s hasákem, no to se prostě nedělá). Připadalo mi to tiché, smutné a nudné, ačkoliv i tady vznikly docela pěkné hlášky (Už nikdy nebudeš předbíhat v řadě!). Nicméně jedno nemůžu filmu upřít - úžasnou Ellen Page, protože svou roli zahrála úžasně a jako ztřeštěné pubertální holce od komixů ji to nesmírně slušelo. Ale sama to neutáhne. Hlavní hrdina toho moc nenamluvil... a to je možná nakonec i dobře. Rozmýšlel jsem mezi hodnocením 2 a 3 a nakonec jsem se musel bohužel přiklonit k nižšímu hodnocení. ()

MartinTerran

Trochu jiná komixovka, že se až divím že vznikla v Americe. Ze začátku se to sice vleče, ale pak je to drsná, temná jízda, která vás mnohými momenty překvapí. Sice tu jsou i nudnější momenty, ale film díky tomu vypadá věrohodně jako by to byl opravdový příběh nějakého Američana. Za mě rozhodně palec nahoru. Hodnocení: 73/100. ()

lmc

Dosti nevkusná kaše... když už si někdo osadí hvězdičky typu Ellen Page, čekal bych alespoň průměrnou podívanou, a ne mizerně zrežírovanou frašku působící jako totální béčko. Někteří režiséři odkazují na béčka z osmdesátých let, jiní je dokážou v roce 2010 natočit - bohužel, pro mě už 80desátky dávno skončili... hvězdička za postavu Ellen Page, která je výtečně ujetá (samozřejmě až nerealisticky moc) a za občasné vtípky, u kterých jsem se i pobavil. Režisér by se měl vyřádit na menších projektech a nabrat více zkušeností, protože na podobnou látku ještě nemá. Zajímalo by mne, jak by si s filmem ve stejných podmínkách poradil např. Ji-un Kim ()

asader

Do popisu bych dal spíše film o magorovi,který potká ještě větší magorku.Takovýhle popis by to vystihoval nejvíc.Není to taková komediálně akční pecka jako kick-ass,ale spíš takové komediální drama o dvou bláznech.Hodně mě překvapila brutálnost scén,které byli jak z hororu.Spousta vtipů je povedených ke konci sice přišla vážná stránka,ale naštěstí né žádej happyending,kterých už jsem viděl stovky a i to se mi líbilo.7/10. P.S -Nejvíc mě vadilo,že ve filmu jakoby neexistovala žádná policie. ()

Ruud36

Poněkud zvláštní komedie, která je místy zábavná, ale místy trapná a ubohá. Filmů na tento styl bylo a ještě bude natočeno spoustu, takže když tento snímek neuvidíte, nic se nestane. ()

CrazymanM

Velmi slabý film,děsně hloupý a nezajímavý,ale odpad nedám,přece jen jsem se zvládl dodívat,takže ne úplná sračka!(Defendor je podobný,ale rozhodně mnohem lepší film!!!) ()

Sticks

Veľká, veľká šialenosť! Veľmi podobné s Defendorom a pri tom o toľko rozdielne. Ak by som mal byť až hraničný, použil by som výraz smiech cez slzy. Tam, kde nás Defendor dostal svojou úprimnosťou, až nám pery zamrzli v pevnej čiare, tam to skúša Super komédiou. Inteligentnú nečakajte, veď hasák je symbolom Crimsona Bolta. Bude patrične krvavá a Ellen Page vám bude pripadať ako Harley Quinn z Batmana. Ale čo je najdôležitejšie, prichádza vytriezvenie. Strašlivý pohľad do rozsekaných hláv, za ktoré by sa nemusel hanbiť nejeden maskér, vám napovie, že toto asi nieje cesta. Má to byť vtipné ale nesmejete sa. Boltie zavíja v úchetku, Wilson premýšľa čo to vlastne robí, ale pokračuje ďalej, my zatiaľ sledujeme násilie. Detailné a tomu som rád. Možno sa mi divíte, ale iba takto si decká uvedomia, že napodobňovaním hrdinov hasákom švandou nieje. Samozrejme z toho vyplýva, že Super sa nedá brať vážne. A zaslúžil by si ohodnotenie 18+ za to ako sa snaží byť mládeži neprístupný. Predsa som ale rád, že tam nenakopáva sadák škôlkárka, do ktorej fotrík strieľa. Skvelý soundtrack a dáke myšlienky urobia svoje. 7,5/10 ()

mgerlich

Celkem škoda. Několik ultranekorektních okamžiků bohužel zabíjí roztříštěné vyprávění a opravdu laciné zpracování. Nápady tu ale jsou, věřim že od Jamese Gunna se dočkám ještě zajímavějších titulů. ()

mikessc

Velmi slabe akcne sceny ,normalne som sklamany :-( Ellen Page na ktoru som sa najviac tesil tu za cely film rozbije jednemu vazu o hlavu, dalsieho prejde autom tretieho vyhodi do vzduchu dynamitom a pozor pisem spoiler tak kto nechce dalej nech necita, no a nakoniec ju zastrelia :'-( ()

johnsnow

Taký slabší Kick-ass s typickým gunnovským rukopisom. humor je dosť často nechutný a trápny ale občas sa dá, čo sa týka akcie je brutálna, krvavá a skvelá, najmä záverečná pasáž. Hlavného hrdinu síce nepoznám ale dal to super a Ellen page je tu jebnuztá na hlavu. Čo sa týka Bacona tak má málo priestoru a je dosť nevýrazný a zo zvyšných hercov sú už všetci len druhoradý. A to ako že SPOILER: nechá Gun page odjebať hlavu brokovnicou som teda nečakal KONIEC SPOILERU záver bol naozaj dojemný. za 4* ()

dthwinter

Rozporuplný film. Stejně tak bude i můj komentář. Jde to někam úplně jinam než Kick-Ass i Defendor, nelze to podle mě srovnávat. Film je určitě trapný, ale záleží na míře té trapnosti. Ta se v průběhu filmu mění a mutuje. Někdy je to opravdu k popukání, někdy už to prostě nefunguje. Stejně tak trapná byla i Ellen, ale to se mi paradoxně líbilo se všeho nejvíce a role jí opravdu sedla, takže jedna hvězda navíc. 75% ()

ToxicAli

Další snímek o hrdinovi z lidu, který, ať bez zvláštních schopností, se snaží bojovat se zlem v jakékoliv podobě. Nejde o to, že by se člověk při sledování vyloženě nudil, ale jde právě o to, že jde jen o další snímek z řady. Defendor byl mnohem lépe zahraný a děj měl daleko lepší větší hloubku a myšlenku. Kick-Ass naproti tomu byl mnohem víc cool a daleko lepší komedie. Tohle je tak něco mezi tím, ale ani od jednoho to není ono. Brutalita tu navíc zacházela až příliš daleko a člověku, co by se bál na záchodě močit vedle někoho jiného, rozhodně nebude věřit, že mu červená maska bude stačit k tomu, aby se z něho stal Jack Rozparovač. ()

Dr.Abe

Dost uchvátivé, svým způsobem bych řekl i celkem originální páč je to takvová rozporuplná směsice žánrovitostí. Blesková je dokonale šílená (jednak za předvedení fyzického umu a dále pak způsobem znehodnocování a vyškrtávání padouchů). Dwight Schrut zas vystupuje podobně jako Dwight Schrut s trochu křesťanskými vizemi, s možná i dobrým úmyslem. Mě se to rozhodně zamlouvalo, hlavně to jak jsem se POBAVIL a zaroveň ZNECHUTIL kill scénami. U Bleskovky jsem čekal šílenější závěr (původní se mi moc nezamlouval, chtěl jsem vidět její další šílené exhibice......) ()