Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

Rathalos

Bad Boys po dlhych rokoch su opat spat a bal som sa,ze to bude volovina,no nesklamali,prave naopak,bola to vyborna akcna vtipna jazda tak ako sme boli zvyknuti predtym,Will Smith ako ten drsny a Martin Lawrence ako srandista,potesil aj pohlad na pekne zeny ako napriklad Vanessa Hudgens ci Paola Nunez,takze nemozem sa absolutne stazovat na nudu...:-) ()

P.J.2

Na rozdíl od ostatních nesdílím nadšení i když mě to fakt mrzí ale už to není ono. Hlavní dvojce funguje stále na jedničku ale ta Bayova hravost už tam není. Po kultovním druhém dílu o třídu slabší. ()

agassi68

Málo akcie, veľa rádobyhlášok. Smith to zachraňuje už len svojou prítomnosťou. Ako letný blockbuster je to však vítané.. ()

strikeman

Tak musím potvrdit, že šeptanda nelhala - třetí Bad Boys se povedli. A jsem tomu rád, protože filmy ve stylu Smrtonosné zbraně už dnes moc nevznikají a pokud ano, tak ne na tomto levelu. Spokojenost ... 79% ()

BOURQUE

Na tretie pokračovanie príbehu skvele rozohranej dvojici Mike (W. Smith) / Marcus (M. Lawrence) sa čakalo neuveriteľných sedemnásť rokov! (To je priveľa.) Je jasné, že po toľkých rokoch bude ťažké nadviazať na tú spoluprácu, ktorá medzi dvojicou bola (a nielen medzi nimi, ale aj staršími a novými kolegami). Po skončení filmu môžem kľudne povedať, že taký problém tu nie je. Dvojica je stále dobrá a ich hlášky takmer nemajú chybu (skvelé možnosti pre dubing). Problém je však s príbehom. Ten základ ešte by sa dal prehĺtať, ale spôsob, akým to rozvíjali a „dokončili“ mi spíš signalizuje to, že tvorcovia nevedeli čo s tým spraviť. Citát: „Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda.“ Podľa post-záveru to takto nevypadá a trochu mám z toho obavy. PS.: Akčné scény spíš stredne dynamické. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Evander

Mizerové se s klidným svědomím dají nazvat mou oblíbenou odpočinkovou sérií, nemyslím si však, že by tento díl byl zrovna důstojným zakončením. Příběh je docela fajn, oba hlavní hrdinové stále nadmíru sympatičtí, kvalitního humoru je dostatek, audiovizuální zpracování parádní a proč si tedy vlastně stěžuji? Zaprvé, akční scény jsou dost přepálené, je jich i zbytečně moc a na akční komedii, kterou ve své podstatě Mizerové jsou, jsou zbytečně násilné. Proti násilí ve filmech nic zásadního nemám, ale zde prostě postrádá smysl. Druhý důvod, proč mi třetí Mizerové nejsou tak pochuti jako první dva díly, tkví v době natočení, jejímž naprosto zásadním a bohužel negativním důsledkem pro požitek z filmu je hyperkorektnost ve všech myslitelných směrech (politická, genderová, …) Ta pak zejména v kontrastu s výše zmíněnou zbytečnou násilností/brutalitou působí vysloveně jako pěst na oko. Je to škoda, zvláště pak proto, že z mého úhlu pohledu k perfektní a ničím nerušené zábavě chybělo jen velmi málo. Takto je to nevýrazných 62%. ()

Lyžař

Proč? Proč? Co to do řitě bylo? Jak oocenil jsem změnu, kdy hlavně Marcus vyslovuje v dabingu hlášku "do p*či", což tady ještě nebylo. Ale to je jako všechno? Když jsem v szenamu filmů zahlédl Mizery, zajísal jsem. Ani jsem se nedíval, kdo to natočil a jak. První minuty vypadaly fajn. Pak to ale přišlo. Tuctovej akčňák, kterej vlastně je spíš parodií (a to docela nešťastnou) na první dva díly. Naprosto nechápu, proč tahle bída má tak vysoký hodnocení na CSFD. Proč? Přestřelky jednou za čas, spíš komický, zpracování opravdu komický. Například začátek té poslední bitky v tom posldním megabaráku. Ztratily se kouzelný záběry Baye, kdy kamera lítá všemožně kolem, prolétá autama atd atd. To dávalo Mizerům kouzlo. Navíc byly dřív dobře psaný konverzace. Tady už jde spíš jenom o pokus vytřískat prachy. Kde byl Bay? On to nechtěl? Nebo to prostě udělali bez něj, levnějc, s tím, že počítali, že zisky budou shodný s minulejma dílama, tím pádem že vydělaj víc? Do budoucna hlásám jednoznačně - buď návrat ke kořenům, nebo nic! ()

mala_kea

Nevím co je horší, jestli humor, kamera, digitální efekty nebo příběh a postavy. Postavy nahodile ztrácejí dovednosti se trefit pistolí nebo přeprat ženskou, podpůrný tým slouží jako komparz na natažení promítací doby. Kulky už ani nevylétají ze zbraní, mlácení způsobuje pouze pot, darebáci přestanou střílet když si musí postavy pokecat. Před 17lety když jsem jako puberťák sledoval druhý díl, bavil jsem se.....teď mám problém dokoukat. Opravdu doufám "one last time" ()

Olík

„Bad boys, bad boys…whatcha gonna do, whatcha gonna do…when they come for you“. Co naděláš, stárneme všichni. Stárnu já, stárneš ty, stárne Marcus Burnett i Mike Lowrey. Plus víme, jak to bývá s pokračováními úspěšných snímků. Takže by se dalo i říci: „čekal jsem to mnohem horší“. Will Smith je pořád sekáč, Martin Lawrence zábavnej strejda a jako partneři fungují v režimu roku 1995. Akce tam je, vtip tam je, efekty tam jsou, zápletka tam je, drží to pohromadě….jako jo. Třetí pokračování mohlo přijít dřív, nemuselo také přijít vůbec, ale jestli po dvaceti letech na něco navazovat, tak prosím alespoň takto. ()

CaptainCzech

Ne nadarmo se říká 'do třetice všeho dobrého' a za mě nejlepšího. První dva filmy jsou klasický akční výplach Míši Baye, který mě nikdy tolik neoslovil. Tady je znát velká změna a pro mě k lepšímu. Nechybí tu přehnaná akce, ale jsou tu i reálnější scény. Pro mě to nejdůležitější je, že se tu dost věnují i osobním linkám a změnám myšlení hlavních ''hrdinů''. Jsou tu šokové scény (postřelení, smrt), které mě posadily na zadek s otevřenou pusou. Najde se tu i telenovelské klišé (syn), ale ve výsledku mě to bavilo. Mladá krev pro Bad Boys bohužel nedostala tolik prostoru kolik bych si přál. Jediný kdo mě zaujal je nabušenej IT technik, který si to na konci povodil i proti betonovýmu sloupu. Fajnovej mišmaš, který si klidně pustím někdy zase. 4* poctivý i zásluhou nestárnoucího akčňáka Smitha a supportera Lawrence. ()

aslavey

Není to Bay a přesto je v něm až moc. Není to Bad Boys před 20 rokama, přesto je. Je to vtipný, je to akční, je to nadupaný, je to k zamyslení. Je to dospělý. Je to až moc. První 2/3 jsou fakt pecka. Všechno šlape. Mike jede, Marcus se válí. Hromada fakt vtipných situaci a nápadů. Chvilkama by člověk fakt brečel. Dojemný i vážný. Chemie funguje perfektně jak mezi starejma pardalama tak i s novyma mladýma týpkama. Pak ale přichází posledni tretina a začíná se to patlat. Jako když vedete v hokeji 5:0 a v poslední periode dostanete 4 Fíky. Mně ta posledni přestřelka už snad i vadila. Nicméně dohromady je to vítězství za 3 body a to se počítá. ()

*Colorado

No, k filmu jsem se dostal v době, kdy na informace o úspěchu Mizerů navždy padá prach webových archivů, tudíž jsem tak nějak věděl, do čeho jdu. Takže solidní akční film, užil jsem si ho, chemie Smith & Lawrence je prostě boží. Finální akční sekvence mohla být na můj vkus trošku komornější, ale budiž. Ve druhém i třetím filmu jsou vidět peníze (myslím tím, že nejde o levnou produkci), ale jednička u mě zůstává stále nejlepší. Bad Boys for Life! ()

MickeyStuma

Muselo uběhnout šestnáct let, aby se Mike s Marcusem opět podívali na stříbrná plátna kin. Jenomže už bez Michaela Baye na režisérské sedačce. Ujít si to však přesto nenechal a tak ho alespoň v jedné scéně lze spatřit. Je ale bez Baye film horší? To rozhodně ne. Režisérské otěže převzali Adil El Arbi a Bilall Fallal, kteří prozatím stále pracují společně a kteří se snažili rukopis Baye plně napodobit. A to se jim podařilo. A to až tak moc, že je to spíše ke škodě. Námětově ničím nepřekvapující scénář jim napomohl spíše natočit poctu oběma předchozím snímkům a to skutečně se vším všudy. Nejen po vizuální stránce, ale i dějovou šablonou. Divák znající oba předchozí filmové díly rozpozná zopakované situace, vizuální efekty, dějový vývoj a prostředí. Popcornová atmosféra však stále splňuje svůj účel, takže v akční zábavnosti nic nezklame. Mike spíše drsnější povahy se svými zásadami a věčně hláškující Marcus. Co chtít víc? Rozhodně lepší scénář. To vážně nešlo vymyslet nic lepšího než zase jen útěk vězeňkyně a její cestu pomsty? S tímhle se to rozhodně za filmovou událost považovat nedá. A dělat z obou takřka důchodce a vtipkovat na tom je už spíše na hranici trapnosti. Největší trapností je rozhodně do celého počinu zasazení současného pohledu na svět. Ano, politický index se nevyhnul ani tomuto snímku. Byla snaha se vymanit od současných problematických aspektů, jaké jsou sexistické, homofobní a rasistické vlivy. Avšak i přesto lze od každého minimálně jednu narážku zachytit. Že by úmysl?  Míchání ras rozhodně úmyslem je. A tak již dávno není překvapením, že tu dějově má tmavý policajt  syna se světlou ženou. U akčních scén je také až moc rozpoznatelný vliv CGI. Vše má sice takové tempo, že to lze přehlédnout, avšak ta nepřirozenost prostě znatelná je. Lze tedy tento počin považovat za důstojné pokračování? Tak z poloviny. Rozhodně lze snímek považovat jen jako zoufalou výše zmíněnou poctu a to je na celém počinu asi tak všechno. ()

geek.ondra

Čekání se vyplatilo. Třetí Mizerové si berou to nejlepší z Baye (akci) a zároveň nezapomínají vylepšit to co Bayovi nikdy tolik nešlo (emoce, postavy) když k tomu přidáme Smitha a Lawrence v nejlepší komediální formě a sebejisté debutanty máme tu akčňák roku a geniální comeback. 8/10 ()

Hartigan

Vizuálně to tam je, ale téměř dvacet let archivní dvojka, co se týče stříleček, honiček v autech za miliony (Haiťani) i vtipu, už zkrátka překonat nešla. I tak poctivých 7/10 a i díky velkému plátnu umocněný prožitek. ()

Harry_

Mizerové se vrací po dlouhých 17 letech a hrají tak na retrovlnu různých pokračování (Terminátor, Rambo). No a my veteráni to nostalgicky rádi vidíme. Autohoničky, akce, technologické hračky, vtip, dobré to bylo. Osobně úplně nemusím dlouhou stopáž "bro" momentů, ale nakonec to uteklo. Některé věci byli rádobyvtipné (dialog v sajdkáře) a příliš nerealistické, tak to ale v akčních filmech chodí. Škoda nesmyslů jako je přechod ze dne do temné noci během pár minut. Kloubouček smekám před Willem Smithem (51), který je v super formě, narozdíl od Martina Lawrence (53). 84 % ()

Kingjiri

Překvapivě dobrej návrat starý známý dvojky v devadesátkovym stylu. Ono celkově těch akčních buddy komedií, který za něco stojej, fakt v poslední době moc neni. Bylo fajn, že tvůrci měli na paměti fyzický limity Martina Lawrence. Takže zatimco Will Smith ukazoval, že na role akčních borců i v padesáti letech stále má, Martin Lawrence hrál stárnoucího parťáka, kterýmu věčně scházely brýle, bál se svojí ženy, těšil se na důchod a v akci se držel zkrátka. Z týhle dvojky se po těch sedmnácti letech už snad fakt víc vymáčknout nedalo. Nescházely dobrý vtípky, dostatek akce a potěšil i soundtrack. V akci jsem trochu postrádal takovej ten Bayův element (práce s kamerou, hudbou, efektní výbuchy nebo přestřelky apod.), takže tentokrát byla akce spíš sympaticky průměrná než nějak dechberoucí. A zklamal mě taky závěr, kterej se nes v duchu neuvěřitelnýho chování postav vzhledem k nově objevenym rodinnym vztahům. Tohle si zaslouží skromný akční béčko, nikoliv biják za téměř 100 mega. Čtyři jistý hvězdy, ale dovedu si představit, že s Bayem za kamerou (btw. jeho cameo rolička dobrá:)) a kvalitnějšim scénářem bych možná slaboučkou pátou hvězdu našel. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)