Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

blondboss

Pre mňa je táto séria určite nadpriemernou, ale nie v zmysle, že by ma to nejako výrazne dostalo a že by som bol jej verným fanúšikom. Skôr to beriem ako veľmi dobre natočenú guilty pleasure akčnú jednohubku, ktorá na jednej strane pobaví, na druhej strane s množstvom klišé a zbytočných scén navyše. Každopádne medzi Willom Smithom a jemne pribratým Martinom Lawrencom to stále funguje a zdá sa, že nie sme na konci. 65 % ()

matys12

Tak tedy nevím... O víkendu jsem si řekl, že bych mohl trošku dohnat akčňáky "mládí" a rozhodl jsem se kouknout na všechny Bad Boye. Abych pravdu řekl, tak mé nadšení s dalším a dalším dílem tak nějak klesalo, než stoupalo a poslední díl mě vlastně zklamal. Řekl bych, že to bude hlavně tím, že náměty novodobých režiséru jsou tak nějak pořád dokola a vlastně až omleté. Při vysvětlení zápletky jsem se až rozesmál. Celou dobu koukáte v nejistotě, kdo to vlastně vraždí a vysvětlení "Cože? To myslí vážně?" a po chvíli jsem se prostě musel až zasmát, že mě to nenapadlo dřív. Ale teď k postavám. Martin Lawrenc geniální dědula a Will Smith prostě nesmrtelný sukničkář. Kluci to umí pořád stejně rozjet a ne jednou vypustí vtip, který je k danou chvíli nevhodný, ale vlastně sedí naprosto přesně. To samé nemůžu ale říct o mladší skupině herců, kteří mi tam prostě nějak neseděli, až mi z jejich herectví nejednou zamrazilo. Long story short... pokud chce člověk vypustit a nechce žádný náročný film, směle do toho. ()

Plaque

Nehovorím, že úplne nie, ale asi ma to už minulo a tak nejako som si celý čas nostalgicky vzdychal za tou starou klasikou. ()

M.J

Třetích Mizerů jsem strašně bál.. První dva díly uznávám hlavně díky VYNIKAJÍCÍ akci. Michael Bay byl na svém vrcholu a doteď ho nikdo nedokázal překonat. Hlavní představitelé mi ale nikdy nepřirostly k srdci, celá chemie mezi nimi mi přišla strašně chabá ( Bay ostatně nikdy dialogy neuměl, viz. Six Underground). Pokračování jsem tedy radši vůbec nechtěl a trailery mi to vlastně jenom potvrdili ( hlášky strašně na sílu a akce nemastná, neslaná). Pat a Mat ( jejich jména se naučím až po čtvrtém Policajtu z Beverly Hills) to ale zvládly nad očekávání. Hlavně dialogy se zvýšili tak o tři úrovně a bylo to často dokonce hodně vtipné. Závěrečný twist je možná trošku mimo mísu a každý filmový fanoušek si určitě říkal: "Neviděl jsem podobný zvrat s Willem Smithem už minulý rok? No jasně!". To ale určitě nikomu vyloženě nezkazí finální dojem a celé si to určitě užije.. Ten feeling 90tek je prostě boží... ()

imaginer21

Třetí BB jsou vyzrálí. Zmizel (či se aspoň dost upozadil) perverzní nebo absurdní humor, zato přibyla osobnější rovina. Režisérské duo fandí původní Bayově filmové duologii a je to setsakramentsky vidět i cítit. Pomrkávání na některé ikonické (více či méně oblíbené) pasáže dvou předchozích dílů (rotovaný záběr v krizi, průchod mezi krysami, Mikeovo nahazování saka) nestačí, a tak se nakrátko mihne i sám Bay. Ta pocta je cítit na hony natočeného materiálu daleko. Humor šlape jako "za mlada" a přibyla přidaná hodnota v podobě jemného odstrčení obou hrdinů na vedlejší kolej s jasným odkazem na jejich věk. Zatímco Marcus už v zásadě dvě dekády let snil o důchodu, Mikea představa o konci "Bad Boys" děsí, pořád chce jet na plný otáčky a snaží si to od ostatních nenechat sežrat. Težké zářezy včetně hlavního twistu sadí nakonec oba dva do podobné pozice, jako kdysi Riggse a Murtaugha v jejich (doposud) poslední jízdě. A bohužel tahle premisa, jakkoliv citlivě i humorně uchopená, težce sráží první zhruba třetinu stopáže na plytký (pod)průměr. Teprve až s jedním osudným momentem (nebudu spojlerovat) se jízda konečně spustí a naštěstí prakticky neskončí. Když divák přistoupí na vážnější a umírněnější notu celého feelingu, nepříliš nápaditý děj či dokonce výrazně méně eye-candy vizuálu v akčních scénách (ačkoliv i v tom mnohokrát tvůrci alespoň pomrkávají na Baye), bude se náramně bavit. ()

halberdier

První Mizerové byl režijní debut Michaela Baye a byla to zábavná akční komedie, která přinesla na stříbrné plátna Wila Smithe. Pokračování už zastihlo Michaela Baye v období, kdy se začínal utrhávat z řetězu, takže byla dvojka oproti jedničce plna megalomanské akce a místy až absurdního hůmoru. Trojku už Bay nenatočil a má blíž k prvnímu dílu. A je to velká pecka. Přináší vyváženou porci akčních scén a vzájemného haštěření hlavního dua, plus přídává celkem zajímavé vedlejší postavy. I příběh je slušně vymyšlený a trojka tak nepůsobí jako nastavovaná kaše. Wil smith dokazuje, že je nutno s ním ještě počítat a přál bych přeci jen šťastnější výběr rolí. Třetí mizerové patří společně se sérií Rychle a zběsile a Mission: Impossible k tomu nejlepšímu v akčním žánru, co bylo za poslední roky v kinech k vidění. ()

Buywhat

Aby som napísal ako takú recenziu, musel som si to nechať uležať v hlave. Po odchode z kina som bol presvedčený, že tie dve hodiny presedené v kine, boli absolútna strata času. Film skrátka nenaplnil očakávania aké som mal. Úprimne, ak by tam nehrali ústrední hlavní hrdinovia, ani neviem že pozerám tretie pokračovanie Bad Boys. Keď som spomenul našich hrdinov, ťahúňom celého filmu je Will Smith. On sa stará o to aby akcia fakt fičala. Martin Lawrence sa tu skôr stará o tú humormú stránku. Niekde som čítal názor “zasmejete sa viac ako pri Deadpoolovi”. Čo ja viem, zasmial som sa pár krát a to tiež len na tej štipke vtipov, čo neprezradili v ukážke. Je to plné klišé momentov, nelogických jednaní.. ale aby som na tento film len nenadával. Bad Boys 3 je dobrý oddychový akčný film. Snaží sa držať v šľapajách predošlých dielov, čo sa mu aj celkom darilo. Willa Smitha mám rád v každom filme pretože ten Boh zahrá perfektne aj lyžičku v jogurte. Martin Lawrence má stále ten typ humoru alá “Big Momma”, ale dokázal pobaviť. A záver? Aj keď sa z mojej strany jednalo o menšie sklamanie, film by som kľudne odporúčil svojim kamarátom. Nejedná sa o odpad, to nie. Len som mal po tých recenziách a hajpe celkom veľké očakávania. Za mňa 6/10. ()

tchempi

BB3 zachraňuje humor. Důchodcovské fórky a štenkrování jsou skvělé. Zato akční scény té dvojici Marokánců na režisérské sesli vůbec nejdou. Akce je málo, je nenápaditá, někdy až amatérsky natočená - při závěrečné bitce padouši vyloženě staticky čekají, až k nim nějaký hrdina přiběhne a odpraví je. Celkově jsou ale třetí Mizerové kukatelní a rozhodně to není žádná ostuda jak v případě oprašovaní jiných starých značek. ()

BrusVejn

Filmu príliš neprospela rodinná zápletka a záverečný akt s čarodejnicou. Prvé 2/3 filmu boli super a pekný nadpriemer (aj keď Martin Lawrence riadne otravoval so svojím posraním sa v každej situácii), ale céčkový záver to riadne skazil. Ďalší diel by som si rád pozrel, ale tvorcovia by mohli hodiť do koša rodinky aj klasické klišé o ukončení kariéry. ()

Bezejmený

Není to Bay, ale i tak se oba režiséři snaží, seč jim síly stačí a některé akční scény a kamerové oblety jsou téměř bezchybné. Do toho hláškující a snažící se Will s Martinem a výsledkem je sakra dobré pokračování. ()

rytir1

Všichni jsou tu z toho na vývar, ale já pořád dumám z čeho tak moc. Jasně, Mike a Marcus pořád kalibr, ty dva já mám moc rád a Bay umí vždy. Ale nevím kde ostatní shledali trojku za nejlepší díl série, za mě nejslabší. Už se tu příliš moc tlačí na akce a pohodovka Mizerů Mizí. ()

argo.smile

Nechápem to vysoké hodnotenie a komentáre, ktoré má navnadili, že si užijem nostalgickú záverečnú časť a dostal som obrovské sklamanie. Nováčikovia má vôbec nebavili, family story ending tak isto nie... Jediné čo stojí za to, je iba hlavná dvojica a ich pošťuvhovanie. A občasné mihnutie starých postáv. Z úcty dávam 2,5* viac ani o kúsok. U mňa ostáva BB 2 neprekonaný zatiaľ z celej trilógie. ()

universal

Ne, nedalo se na dívat ani z nostalgie. Kroutil jsem se v křesle, jak dědek při projevu v telce. Klišé, trapnost a dějová linka, jak mexická telenovela. Propadák. 4/10 Návrat do dětství bývá krutý. ()

Heywood

Všechno mi to připadalo takové klišoidní. Oba hlavní hrdinové jako by vypadli ze seriálu Ulice, samé psychozkoumání proložené vírou, parta "moderních" policistů je ta samá, co vidíte jinde tedy: mladí, sebevědomí, superajťáci, střelci odvážní, hrdinní, kam se hrabou chlapci ze STEALS. A vede je superžena, protože to se nosí a přeci taková krásná ženská si nevybere nic jiného než práci u policie. Jo tam je to samá misska. Zápletka se synčekem byla na mě fakt už moc. Navíc to byl další superborec a nabídky z tajných služeb asi mají přijít v dalším díle. Mimochodem útěky z kriminálu se osobám dotčených takovou změnou stavu obvykle hlásí a to i bývalým agentům právě z důvodů ohrožení. Tady nic. A tak borec sejmul každého, na koho jen juknul a všichni jen dělali nevědomý terč. Kdyby to bylo v reálu neměly by USA dnes už ani jednoho soudce a ani agenta. Vidět se to dalo. Jednou. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)