Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Jedifilm

Navození oldschool atmosféry skvělé klasiky je na jedničku! Spousta vtipu, příběh má nápad, hromada narážek na jiné filmy a redardovaná "sekretářka" :D Super film. ()

blondboss

Asi som jeden z mála, ale mne sa táto moderná verzia páčila o niečo viac ako tá pôvodná. Neboli tu síce charizmatickejší herci ako v tej predošlej, ale sršalo to vtipom, nápadom a Chris Hemsworth ma prekvapil, ako verne dokáže zahrať tupého chlapa. To mu naozaj vyšlo. Hádam si aj Ghostbusters zaslúžili nejaký ten remake, ktorý nedopadol zle. Nakoľko mne sa už pôvodná verzia nepáčila, nemôžem dať vyššie hodnotenie. 55 % ()

The_soloist

Dávám jednu hvězdu za Chrise Hemswortha, ale jinak se jedná o totální slátaninu. Není to vůbec vtipné... nevím, nejsem zastáncem těhle "ženských" předělávek .. To samé až vyjdou Debbie a její parťačky, netěším se. A ukončil bych to tím, že Melissa McCarthy podle mě vůbec není vtipná, akorát si utahuje ze svojí nadváhy, čímž ji spíš lituji. ()

DExUS

Niesom fanusik povodnych ghost busters, niesu to zle filmy ale pre mna neniesu TOP. Preto mi tento film pride celkom fajn, je to fun. ()

VencaSipka

Tohle úplně pohřbilo jákékoliv možné pokračování původní dvoudílné klasiky. Ohodnotil jsem hvězdou. A to jen díky odkazu na původní kompletní čtveřici týmu - Krotitelů duchů. ()

jokino odpad!

Film som si pozrel 2x s odstupom času a mením hodnotenie z 1*, na - ODPAD ! Pre mňa to nemalo do seba ale že vôbec nič. Pôvodné 2 filmy do dnes zbožňujem a som rád, že sa pôvodná herecká zostava neupísala na túto s****u. Aj keď si skoro všetci strihli velmi malé cameá.. ()

srolyma

Místo tří sympatických vtipných chlapíků a černocha jsou tady tři nadmíru nesympatický nevtipný ženský a černoška. Ubohý feministický plagiát kultovní komedie, zralý na vypnutí po deseti minutách, když děvčata začnou vesele poskakovat, tleskat ručičkama a vykřikovat „viděly jsme ducha, viděly jsme ducha“. Ale jo, občas probleskne vtipná hláška, potěší cameo Murrayho i Weaverové, ale to stačí jen na odvrácení odpadního hodnocení. ()

pafka

Popravde navazat se stejnym nazvem na film, ktery se stal kultovni je prvni pruser a tezko by to nejaky film ustal. Tomu vubec nerozumim a asi to musel bejt clovek, co si tak veri, ze to trosku cloume se źdravym rozumem. A dopadlo to tak, jak se da ocekavat - porovnani to nesnese, je to spis jeste odlehcenejsi verze puvodniho. Ale proc to vzniklo nevim, nejspis pokus, jak z nazvu vycucnout posledni dolary. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

ScarFace_V8

Včera jsem tento film nějakou podivnou náhodou na Nova Cinema viděl poprvé a… nebylo to tak hrozné. Prostě hloupá blbina s dobrými i špatnými momenty jakože v některých případech to bylo fajn a jiných až moc přestřelené (to druhé spíše převažovalo). Většinou se jednalo o takové scény, které odpouštíme animákům. Na druhou stranu jsem tu čekal nějaké ty trapné feministické džouky a ono ani ne. A když už tedy nějaký padl, odkazoval spíš na ženské trable – jako třeba vtípek, že kontrolky jsou pro chlapy. Velice překvapila a potěšila camea Murrayho, Aykroyda, Hudsona, Weaver, Potts nebo dokonce i odkaz na tu dobu již dva roky zesnulého Ramise. Mimochodem si tam super vtípek střelil i Ozzy Osbourne. ()

LindaVa odpad!

To je tak špatný až se nechce věřit, že to nebylo za tímto účelem vytvořeno. Ošklivé nesympatické nudné ženské středního věku řeší extrémně nezajímavé trapné"záhady". Konec ani zápletku nečekejte, je to prosté a drahé feministické peklo. Čtvrt hvězdičky dávám za Chrise. ()

LesniManekyn

Ačkoliv jsem do kina přišla se značnou nedůvěrou, film mě mile překvapil. Ve spoustě momentech vykrádá předchozí dvojku, což ale evidentně bylo záměrem tvůrců. Co se týče efektů, je to zatím nejlepší 3D film, který jsem viděla. Rozhodně stojí za to na krotitelky zajít, jsou důstojným pokračováním nestárnoucí klasiky! !!!!SPOILER!!!! Jediná věc, která mě na filmu štve, je, že Slizoun je tu tak trochu záporák.. ()

polegirl

Vzhledem ke své práci jsem se k lístkům dostala dříve a byly zadarmo, ale i tak jsem se bála, kvůli tomu hroznému hodnocení. Je naprosto nepřiměřené! Film se povedl, ano není to hlubokomyslný film, kde každá hlavní postava umře, nebo kde se nic neděje, ale má to přece tu "uměleckou" hodnotu. Co se týče Hemswortových filmů, tak tenhle je pro mě mnohem lepší než Thor 2 a Hacker (a to mám ráda Hamsworta, i jeho bráchu a celou produkci Marvel, až na Ant mana), tahle role mu sedí, uměl si s tím vyhrát a budete se mu smát! Jsou tam scény, které ten film kazí, ale zároveň je to krásně provedené, vtipy jsou opravdu vtipné a děj? No nějaký tam je, nic zvláštního a nepředvídatelného, krásný film, oddechovka! Přistupovat k tomu stejně jako k ostatním Krotitelům je hloupost, už jen proto, že se tváří, jakoby ty předchozí vlastně nebyly a ony jsou první. ()

mckika

Celkom dobrá komédia . Viac ako dej filmu ma bavila prítomnosť herečiek zo SNL a ich herecke výkony. Leslie, Kate, Melissa a Kristen. Určite by som si pozrela viac filmov takómto obsadení. ()

Tribe

Odpad? V žádném případě. I přes to, že se jedná o "Krotitelky duchů", tak ten film má koule. Je to vtipný, správně praštěný, efekty luxusní, a hlavně to odsejpá neuvěřitelným tempem. Navíc je to moc pěkně propojený s předchozími filmy, takže opravdu nechápu ten prvotní hate a hodnocení už vůbec ne. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)