Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

mala_kea

Poctivě babský film. Ženám se konstantně budou zapalovat lejtka kdykoliv se před kameru vztyčí Colin a nahodí jeden z těch jeho ommm aaach sweet sexy pohledů, ženy s bažantnějšími tendencemi se zase budou rozplývat nad tunějším ex-nerd hochem a jeho hrdinských činech, a snad se najdou i takové ženy, kterým mincpláca příjde alespoň roztomilý, když už nic jinýho.......no a co z toho teda mám mít já? Relativně slušné gore, avšak pouze v konceptu (obávám se, že triková stránka je snad ještě úsměvnější, než tuhle v letošním Conanovi), povedené funneh scény a fakt, že to tu hoďku a třičtvrtě vlastně vůbec nenudí. Kdybych na to ale šel do kina, asi bych litoval ()

BOURQUE

Colin Farrell ako upír! Tak na toto som sa musel podívať. A jeho výkonom som bol viac-menej spokojný, aj keď mi na niektorých miestach pripadal spíš tak, že použil „len“ svoj šarm a sexepíl. Čo sa týka samotného deja a práci režiséra, tak mám určité výhrady. No v celku sa na to raz môžete podívať. Ale len raz :). Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

owwidius

Na tento film nas nalakal skvely trailer, z ktoreho to vyzeralo na zaujimavy horror s Colinom ako demonickym susedom. Colin je skvely, ale ten film sa z horroru prehupne tak trochu aj do komedie a pripomina mi to skor dlhsiu epizodu zo serie pribehov zo zahrobia. A trosku to vyzera jak keby si reziser splnil studentsky sen a chcel nieco taketo natocit. Neni to zle, ale po tom traileri trosku sklamanie. ()

Rockerman

Občas si kladu otázku, proč i herci, které mám rád a viděl jsem je v několika výborných filmech berou role i v takovýchto blbostech, jako je právě tato (Colin Farrell). Je to prezentováno jako komediální horor. Nic proti, pár dobrých jsem viděl, ikdyž "čistý" žánr mám raději, ať už se jedná o komedii či horor. Tahleta upírská fraška však nemůže uspokojit ctitele ani jednoho. Nebylo se skoro čeho bát a té srandy si člověk taky neužije. Takže co s takovým filmem? Za triky a pár scén 40%. ()

Rokle

Vázne uvěřitelnost, že Shia.... ehm Anton :) špehuje svého souseda a my mu máme věřit, že se jedná o upíra. Pokud se přes tohle dostanete, tak si užijete Farrellovo dovádění s postavou, kterou snad bez nějakých problémů splácal během deštivého odpoledne. Jde vidět, že moc námahy ho to nestálo, ale nedá se říct, že by si to neužíval. Trefování do Twilightu (sám jsem viděl pouze první díl) bude snad v každým dalším hollywoodským snímku... ()

DHDV

Na tohle jsem se těšil a první polovina filmu mne hodně bavila. Vyloženě jsem si ji užíval. Ale další polovina filmu byla o něco více slabší. Tento film je v podstatě „pohádka s hororovým klišé“ ale když už píšete 800 komentář… tak z tohoto filmu bych měl větší nadšení při psaní první stovky komentářů. Ale doporučuji, film Vám neublíží!!! ()

strikeman

Remake nějakého "osmdesátkového" béčka, které jsem neviděl, takže nemohu srovnávat, ale pouze samostatně hodnotit - nečekal jsem od toho raději nic, ale ono se to překvapivě zkonzumovat dalo. Ideální jednohubka na dobrou noc po náročném pracovním dni, kdy už nemáte chuť jakkoli filozofovat. Rozhodně zábavnější podívaná, než směšné Twilight... 65% ()

mourinho

No lepší jak původní a do jisté míry už i kultovní snímek z roku 1985 tento remake není ani náhodou. Tehdy jsem se bavil přímo královsky a dobře si to vybavuji i dnes po letech. Současná verze sice nalákala na jednoho z mých nejoblíbenějších herců současnosti, pokud je ale Colin Farrell jediný, komu tady mohu zatleskat, je něco špatně. Film se podle mě nepovedl především po trikové stránce. Právě ta byla v roce 1985 přímo skvělá. Dnes jsou však moje nároky přeci jen vyšší a tohle tedy byla fakt bída. No jo, ale co potom na teenagerské hororové komedii o upírovi jiného obdivovat, když i toho humoru zde bylo poskrovnu? Kdyby alespoň všichni chcípli... ()

čmelda5

Vlastně ani nevím proč, ale líbilo se mi to. V dnešní době, kdy jsou filmy s upírama hodně populární, vypadají konkrétně v tomhle "realisticky" (ano, narážím na to "úžasné" Stmívání). Super efekty (někdy to bylo docela nechutný), vtipný scény (i když nevím, kolik z nich bylo vtipných záměrně) a hlavně boží Colin Farrell, který byl, ostatně jako vždy, skvělej a sexy :)) ()

Naki

Zajímavě zpracovaná upíří story. Poslední dobou se docela bojím upíří tématiky....když si vzpomenu na Twilight, tak mi běhá mráz po zádech, ale tohle je naštěstí jiná liga. Divný týpek Charley se sexy přítelkyní Amy, singl máma a snobský "kouzelník" Vince vs upíří drsňák Jerry a jeho banda. Nechybí ani skvělý scénář, který rozhodně spolu s hudbou tvoří větší část úspěchu. Když přeskočím vleklý začátek, tak bych to nazvala skoro-dokonalým vtipným hororem. ()

Charlie84

Přesně tohle by se mělo točit místo Twilightu! Je to hovadina, ale zábavná, dobře zahraná (jak ukecali Farrella?) a pravděpodobně i docela drahá. Ke konci už vyloženě guilty pleasure, ale i tak. Když se u filmu pro náctileté (jasně, digitální krví se nešetří, ale cílovka je IMHO jasná) solidně baví i publikum omylem zabloudivší v očekávání hororu, je třeba to ocenit. ()

Blaogranas

Tak tenhle film jsem si užil až do závěrečné písničky. Celé mi to přijde jako jedna velká parodie sama na sebe. Mnoho vtipných momentů a odlehčená atmosféra. Opravdu jsem se bavil a v budoucnu určitě zopakuju. Nemůžu jít pod čtyři hvězdy. ()

Kingjiri

Řek bych, že aktuální hodnocení (kolem 60%) sedí jako hrnec na prdel. Nejdřív jsem se na Fight Night těšil, po prvních ohlasech už moc ne, takže jsem nakonec mohl být, díky nízkejm očekáváním, docela mile překvapenej. Je to béčko, je to o teenagerech pro teenagery (jenomže jakej horor dneska neni?), ale já jsem se bavil, a to je hlavní. Občas padla slušná hláška a pár lekaček se taky povedlo. Hlavní hrdina byl sice místy nesympatickej, to aspoň částečně vyvažoval Colin Farrell. Triky mohly být určitě o něco lepší, ale dalo se na ně koukat, resp. viděl jsem už i mnohem horší. Jednorázová průměrná podivaná, která neurazí ani nenadchne snad nikoho. ()

Ondr@932

V celku slušný hororový remake:-) Tedy komedie mě to opravdu moc nepřišla. Možná jenom ty krvavé triky byly trochu vtipné, ale jinak v celku slabý nadprůměr. Takže dávám 6/10 ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020