karlik4801

Je to takové zvláštní, ale je to pohodový film. Pochválit musím práci kamery, hlavně u první akční scény, která je bez jediného střihu. Co se týče celé akce, přijde mi propracovaná a pro oči diváka uspokojivá. Za hlavním hrdinou se honí robotická policie a on je vždycky zničí. Sci-fi s parádními vizuálními efekty. ()

LiborGondek

Rozhodně lepší, vtipnější, akčnější a uvěřitelnější, než původní Total Recall s Arniem. Na obsazení bych také nic neměnil, ústřední trojice postav Farrell, Beckinsale, Biel se k sobě dobře hodí. Scénář je, jako obsazení, rovněž odlišný od původního filmu. Je to dobře. Vymysleli tak v podstatě úplně nový film, který má s tím starším jen pramálo společného. 75% ()

Mrkvič

Sice je to otřepaná fráze, ale je to film pro tupé hlavně americké publikum. Spousta drahé a místy dementní akce, která bez propadnutí ději je neskutečně nudná. Ve zkratce ve srovnání s verzí s Arnoldem, kde po pátém sledování už zase nevím, co jak vlastně je, je tady všechno jasné od první minuty. ()

viperDavid

Co se mi líbilo, byli slušně udělané efekty, co se mi nelíbilo byl total recall po 10 letech a jednoho guvernéra. Filmaři si měli smlsnout na kultovním pokračování a místo toho udělali klasickej akčňák vystřiženej v roce 2012. Bohužel s tím nic nenadělálám, ale stejně dám 3 hvězdy a budu doufat, že za deset let a dalšího už asi mrtvého guvernéra objeví již objevené z předchozího dílu. ()

Honzíno

Oproti Verhoevenovi s Arniem těžká slabota. Akorát na triky ženský a Colina se dá celkem dívat. Jinak děj, zvraty okopírované a často víc osekané. Přes lepší triky a spoustu nových možností působí vychytávky z budoucnosti mnohem slaběji než v o 22 let starší verzi. Ale pro fandy sci-fi asi povinnost. Wiseman snad časem dostane do ruky něco pořádnýho, aby se taky ukázal. ()

Ryuuhei

Není sice nad původní Recall s charismatickým Arniem, ale tato předělávka ve výsledku nebyla až tak špatná, jak by se mohlo na první pohled zdát. V první řadě hodně odkazuje na původní dílo, čímž mu vyjadřuje určitou úctu. A i když se zde dějově zaměřuje trochu jinak a žádný výlet na Mars plný mutantů se zdaleka nekoná, film exceluje, co se výborné akce a souvisejících nápadů týče. Zbytek se dá brát všelijak, ale pořád si myslím, že jde o dost zdařilý pokus o oživení už předtím kultovního snímku. 75% ()

asirtes

Všetko a nič. Nejaká prapodivná guča z filmov zmotaných na hromádke ako obrovská dynosauria fekália z prvého Jurassic parku, ktorá by to možno niekam posunula. Ale. Keďže mestečko kolónie vyzeralo skvostne a scéna vo výťahovom bludisku naozaj stála za to (nekonečné, nervy na dranc) tak som nejak v slabej chvilke šiel o jednu * navrch. Inak: herecky (ale aj ináč) sympaťácky pôsobiaca Jessica Biel, žiaľ v ostatnom čase klišomanka Kate Beckinsale a Colin Farrell akoby mimochodom potulujúci sa po place. Verhoevena na vás! ()

civalII

Ha, ha. Tak tohle je dobrá parodie na předchozí kult s Arnoldem. Farrella jsem měl za neherce a tady to je potvrdil. Tak kde se to má tvářit drsně je to k smíchu, tak kde to má být k smíchu je to trapný a tam kde to má být dramatický je to opět k smíchu. Dvě hvězdy za pár podařených akčních scének a Jessicu. ()

majxik

Bylo tam pár fyzikálních a moralních nesmyslu, pak nějaké ty fyziologické nesmysli, par věcí nedořešených.... tak tím končím výčet věcí které mě vadili. Ale efekty, herní obsazení, kočka s jednou kozou navíc kterou ocenili jistě všichni fanoušci jedničky.... užasná podívaná, příběh pak byl silnější v prvních dvou třetinách a trošku slabší v poslední třetině která mě utvrdila v tom že na 5 hvězdiček tento snímek nemá. ()

Barvoj

Na tenhle film se vyplatí jít přesně kvůli třem "věcem". První z nich je Jessica Biel, která opět ukázala, že akční role umí. Druhou je Colin Farrell, kterého už jsem dlouho v žádném filmu neviděl a tak jsem rád, že ještě žije. A tou poslední a hlavní je Kate Beckinsale, pro kterou jsem měl vždycky slabost a kdyby šlo o mě a podívala by se na mě tím agentsko-terminátrsko-zabijáckým pohledem, který měla nasazený prakticky po celou dobu, s radostí bych se jí okamžitě vzdal:) Ale nebyla sama, kdo si vystačil s jedním výrazem tváře, totéž patří i pro její kolegy... Pokud jde o děj, žádný silný zážitek nečekejte.. Jedná se spíše o slabý průměr. Bohužel se naprosto nepodařilo zmást diváka, aby nevěděl, co je pravda a co je jen lež. Naštěstí se o takové zmatení autoři pokoušeli pouze jednou a tak doporučuji si na těch několik málo minut vzít do kina nějakou hru na zahnání nudy nebo si mezitím zajít na záchod. Zbytek filmu je pak nasáklý akcí, která je ale taková nemastná neslaná. Zkrátka příjemná oddychovka s ještě příjemnějším hereckým obsazením na kterou ale velice rychle zapomenete.. ()

Slintiik

Zajímavé letní zpestření, nic víc bych v tom neviděl. Film měl sice spád, vůbec nenudil, ale našlo se v něm několik věcí (řekněmě nelogičností), které každému správnému šťouralovi nedají spát. Navíc mi v něm chybělo něco, co vás pořádně chytne za koule a nepustí. TR je zkrátka další z filmů, na který si za týden ani nevzpomenete. Ale co, účel splnil - pobavil a neurazil a to jde především. ()

noriaki

Spíš než o remake kultovního filmu, jde o novou adaptaci Dickovy předlohy. Zápletka je pochopitelně podobná, ale je dost odlišná, aby děj zaujal i fanoušky Verhoevenovy verze. To v kombinaci s úchvatným vizuálem, zvládnutou gradací a nabušenou akcí zaručuje, že nějaká nuda a nebo pocity zklamání nemají šanci. Porovnávání jsem se nebránil a musím říct, že v zapamatovatelných scénách vede Švarcíkova verze. Na celkový dojem je to ovšem zhruba nerozhodně. Nový Total Recall dohání své manko především chytlavě vymyšleným světem a množstvím serepretiček, na kterých si dal někdo pořádně záležet. Bohužel scénář je prachmizerný a sabotuje jak akci, tak i jakoukoliv snahu o přesah. ()

anli

Nové zpracování látky Phillipa K.Dicka(zásadně neříkam remake,protože to podle mě remake není),který se na tuto látku dívá úplně jinak a tak nějak pozemsky.Vévodí mu tentokrát Collin Farrell,Jessica Biel a Kate Beckinsale,které role záporačky zatraceně sedla(a její kostým taky).Scénář si tu z Dickovy povídky bere jen opravdu pár myšlenek a vytváří vlastní vizi budoucnosti,kterou podtrhuje režisér svižnou akční jízdou a diváka nenechá prakticky vydechnout.Jasně,z knihou to má společného málo,ale já říkám proč ne?Vize budoucnosti a základní myšlenka se mi líbila,i když scénář tradičně zapomíná občas na logiku a plynutí děje a trochu to přehání se schopnostá hlavního hrdiny,ale budiž.Město budounosti je skvělé,stejně tak výprava,zvuk a správně akční kamera.Herci sem dobře zapadají a je to opravdu parádní akční jízda,kterou si divák užije.Srovnání s původním filmem není lehké,protože je každý úplně jiný a každý přináší něco jiného.Pár schodných momentů se tu najde(asi z úcty k Arniemu)-třeba legendární tříprsatice,nastrčená manželka a třeba i ona krycí maska,i když je úplně jiná.I tady chtělo více zapracovat na scénáři a rozvinou větší příběhový tah na branku,ale jinak jsem byl spokojen a film jsem si užil.Takže díky vizualizaci, hercům, hudbě a několika opravdu skvělým akčním scénám dávám ,stejně jako filmu prvnímu 75% a ani tahle vize budoucnosti se mi moc nelíbí. ()

elanius

(129/2012, DVDRip) / Dávam tri lebo už nemám šajnu ako kvalitná je predloha, ktorú musím pozreť čím skorej, pretože samotný nápad, aj keď v rámci sci-fi celkom štandartný má svoje čaro. (6/10) ()

Beky

Výprava výborná, kamera i akce slušná, herci ok, ale....je to nuda a celkově vás to za koule, nebo za něco jiného, nechytne!! Bude vám úplně fuk co se s kým a kdy stane! Verdikt: Všechno vypadá tak jak má....tak proč se nudim...sakra!!! P.S. Prostředí vypadá neskutečne na první pohled, ale lokace se příliš nemení, takže ta přeplacananost vám začne vadit!! ()

ywo666

U mňa dobré. Akcie je veľa, je vysokorozpočtová, dobre natočená. Občas nápaditá. V súbojoch som pozoroval prvky krav maga, čo vždy poteší. Takže v tomto smere spokojnosť Kate a Jessica sú super (hlavne teda Kate ale pssst). Farrell občas nevýrazný, ale celkovo ujde. Efekty sú parádne. Do vedlajších postáv nahádzali známe ksichty, ktoré sú tam ale zbytočne. Nighty a Cho sú zbytočný. To že tam hrá Ethan Hawke som zistil až po po filme. V príbehu je niekoľko dier, ale tie ma skôr bavili ako srali. Navyše sa môžete tešiť na trojkozatú a tie kozy fakt ukáže. Dávam slabšie 4*. V kine to mohla byť bomba. PS: Moje hodnotenie sa zakladá na filme samotnom a ignoruje že ide o remake. Ak ale niekoho štvú remaky môžu byť trpko sklamaný. ()

lennyd

Tento den začne stejně jako jakýkoliv jiný. Dělník Douglas Quaid (Colin Farrell) se svým kámošem Harrym (Bokeem Woodbine) míří do práce na druhou stranu planety, kde mu jeden z dalších dělníků poví o podivné "cestovní" kanceláři Total Recall. Abyste nemuseli nikam jezdit, v Total Recall vám implantují vzpomínky na jakoukoliv dovolenou či zážitek. A Douglas si vybere akční dobrodružství v pozici tajného agenta. Ale než celá operace doběhne, zaútočí na kancelář vládní agenti, a Douglas musí začít prchat. Ale .. není to jen implantovaný zážitek? ... Tento film má jenom jeden jediný problém - že se jmenuje Total Recall, a jako takový je srovnáván se svým starším bráškou. A z tohoto srovnání, i přes značný technologický pokrok, nevychází zrovna lichotivě. Ale - pokud na dvě hodinky na původní film zapomenete, budete se bavit výborně. Ať už zajímavým příběhem (původně jsem myslel, že mi bude Mars chybět, ale nakonec mi možná novější pojetí přišlo v tomto i zajímavější), technologií budoucnosti (co scéna, to nějaký náznak něčeho, čehož bychom se mohli v budoucnu dočkat). O hereckém obsazení bych se asi radši moc nerozepisoval, kromě skvělé (i když až příliš chladné) Kate Beckinsale stojí, jemně řečeno, za prd. Celkově se mi ale docela nový Total Recall líbil, a když vidím ne příliš příznivé hodnocení okolo, tak mu hvězdičku přidám, aby mu to nebylo líto :) ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011