V nouzi poznáš přítele (S07E09) (epizoda)

 • USA

  Rock in the Road

 • Slovensko

  V núdzi poznáš priateľa

Horor / Thriller / Drama

USA, 2017, 51 min

 • Weezy22
  ****

  Po dlhej prestávke sa pokračovanie siedmej série nedalo zahanbiť a veru ani nemalo prečo. Tak ako sa patrí, znovu sme sa ocitli priamo v napínavom deji, ktorý nám opäť prináša nové konflikty a zároveň aj spojenectvá. Žeby sa konečne niečo začalo diať a séria sa znovu rozbehla do starých správnych koľají? Každopádne, Rickov záverečný úsmev určite prekvapil a v nasledujúcej epizóde sa máme na čo tešiť...(13.2.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Po čase se objevila epizoda, která mě vcelku bavila a klidně bych ji ohodnotil i čtyřmi hvězdičkami, kdyby... Tvůrci seriálu Živí mrtví už před časem správně pochopili, že se na potácejících zombiích nedá postavit více sezón, proto Rick et consortes čelí mnohým dalším překážkám. Došlo to tak daleko, že jsou v sedmé sérii nemrtví jen běžným doplňkem krajiny, pokud se vůbec nějaký vzorek objeví, ale když provádí Rick rozborku zátarasu, objeví se odnikud stádo jako v první sezóně. Hmm a jsme zase na třech kouscích.(17.10.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Tak návrat TWD se neskutečně povedl: přes dějovou linku, výkony všech herců, a překvapivých scén, jako kosení mrtváků pomocí drátu, nebo finální záběr, kdy se Rick směje. Doufám, že si podobnou kvalitu udrží i další epizody. Chtěl bych sledovat epizody o něčem, než o ničem. Snažně vás tvůrci prosím...(20.2.2017)

 • Karamanlis
  ****

  Dianie v deviatej sérii sa po vlažnejšom rozjazde postupne zintenzívňuje, aj keď ja osobne musím mať tvorcom stále za zlé, že už dávnejšie odsunuli nemŕtvych na vedľajšiu koľaj a v rámci primárnej dejovej línie uprednostňujú boje medzi preživšími ľudskými skupinami. Rickove verbovanie spojencov na boj proti Spasiteľom sa mi páčilo a najmä jeho stretnutie s kráľom Ezekielom bolo zaujímavé. Zo podivnej smetiskovej komunity, ktorá sa objavila na scéne mám naopak zmiešané pocity...(9.8.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "For anyone out there who loved the obese bastard as much as I did, I just want to say a few words. Fat Joey was not the most badass sonuvabitch, but he was loyal. He had a great sense of humor. In fact, we were just joking about oral sex with Lucille the other day! Things will not be the same now that he's dead. Without Fat Joey, Skinny Joey is just Joey. So it's a goddamn tragedy. So, let's have a moment of silence."(11.8.2018)

 • - James Heltibridle působil v AMC v oddělení rekvizit a znal se spousty herci ze seriálu. Zemřel při autonehodě na sklonku listopadu 2016, když byl na cestě z natáčení. Tato epizoda je věnována jeho památce. (MATADOR)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace