Milla Jovovich jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka... (oficiální text distributora)

hajner

Začnem asi tým,že si tento film nedokázal udržať napätie.S výnimkov začiatku a do istej miery na konci. Ale každopádne podľa tohto filmu sú v Amerike benevolentný voči psychotestom pre príslušníkom polície. Koniec bol hrozne preplácaný a okatý. Mali sa postrieľať už na ulici medzi korčuliarmi. Koniec mi prišiel viac smiešny ako vypätý. Ako rušivý element mi strašne pôsobila hluchá "učiteľka".Takže film ako chluchý učil slepého sa dá pozrieť ale len na jedno pozrietie ()

razo01

Millu Jovovich po tomto filme si neviem inak predstaviť len ako Alice z resident evil. Na začiatku prežije útok vraha udrie si pritom hlavičku a tým získa psychickú poruchu že sa jej menia tváre. Ale najhoršie je že aj Vám sa potom menia tváre. A nakoniec sú tváre také pomenené že len kukáte na ten film jak puk a neviete že kto je kto. Potom som už len pretáčal a pretáčal . . . Hádam aj dve hviezdičky sú veľa. ()

Martyjoker

Film samotný byl zejména po herecké stránce celkem o ničem, ale díky němu jsem objevil poruchu zvanou prozopagnózie, o které jsem dosud netušil. Ve filmu si divák udělá celkem solidní představu, jaké psycho musí denně prožívat každý, kdo touto poruchou trpí...Za to jsem dal 4 hvězdy. ()

Duffson

Jednu hvezdu za hlavni roli a jednu za napad, ale realizace filmu tragicka. K rozeznani cloveka prece staci hlas a nepotrebuje clovek videt jak ma uvazanou vazanku nebo jiny blbosti kdyz toho cloveka znam :D Cekal jsem furt na nejakej moment zvratu, kdy se z nudy stane neco poutaveho a do konce filmu jsem se nedockal, a konec byl opravdu smesnej. Ztrata casu tento film. ()

maxs

Jako taková slabší 4* podívaná. Kdybych chtěl natočit film o obličejové slepotě, šel bych na to přesně takhle. Velmi se mi ten koncept líbil a doslova mě vtáhl do děje. A taky pomohl pochopit, jak se hlavní hrdinka cítí. Film skvěle graduje, divák občas zapochybuje, kdo je vlastně v záběru a kdo je jen v představách. Originalita se provedení vytknout rozhodně nedá!! ----- spoiler na konci textu, který patří sem ---- Nakonec se misky mých vah převrátily ke čtyřce, protože podle mého hodnocení filmu (nyní 61%) neodpovídá kreativitě a inovacím, jaké jsem zde viděl poprvé. Mila v hlavní roli docela "mákla", myslím že i její výkon si zaslouží špetku pozornosti. A upřímně - tuhle "poruchu" dostat fakt nechci.. SPOILER ALERT Bohužel jsou některé reakce hlavních hrdinů zcela postrádající logiku. Závěr a zbytečná smrt hlavního hrdiny mě sebral mé skoro celofilmové nadšení. ()

McGuffin

Detektiv pátrající ve Winnipegu po sériovém vrahovi žen má k dispozici jedinou očitou svědkyni, jenže ta jak na potvoru vůbec nerozeznává Tváře v davu, Faces in the Crowd. To mu však nezabrání vraha vypátrat a se svědkyní se vyspat. A vrahovi to nezabrání v boji muže proti muži detektiva zabít a nerozeznávající svědkyni to nezabrání vraha rozpoznat a rovněž zabít. Na celý vražedný příběh jí též režírující scenárista Julien Magnat nechá k její potěše vzpomínku, jeho dítě. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()