Milla Jovovich jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka... (oficiální text distributora)

Jerris008

Ze začátku mi to přišlo hodně zajímavé díky námětu, ale konec se snažil o dojemnost a myslím, že místo hororu má být zde napsané "romantický".. ale thriller bych ponechala, ten tam zaujímal slušnou část ()

Ashukamun

No děcka! Malem jsem se nechala ukecat vašimi komentáři a hodnocením...ale jak jsem viděla, že s Millou hraje i Michael Shanks (Daniel - moje láska z SG-1), tak jsem si řekla, že to risknu. No..určitě nelituji, ale že bych z toho byla total vyřízena se taky říct nedá...je to průměrné drama a pokud máte rádi Millu, Michaela nebo Juliana, tak se na to podívejte, nebude litovat :) ()

jafuska

Film s velmi zajímavou tématikou, když si člověk uvědomí jak je krásné, když člověk poznává obličeje svých blízkých a okolí a kdyby vše najednou bylo jinak a nevěděli jsme, jestli toho člověka známe? pro mě dost hrozná představa, že by se něco takového mohlo stát třeba i mě, co se týče kvality filmu, jasné, je to tak trochu béčkový film, ale herečka Milla Jovovich, kterou mám ráda, ano hraje v posledních dobách v průměrných filmech, ale tady vše zahrála moc dobře, a poslední půl hodinka filmu, ta se povedla, proto hodtotím takto vysoko, protože tento film za to rozhodně stojí ()

kabeck

Celkem zajímavě natočená thriller u kterého jsem cítil i vlnu napětí.Být face blind musí být něco strašného a nevědět vubec ani jak vypadá muj vlastní táta musí být také strašné.Milla jovovich zahrála roli v celku bravůrně a u filmu jsem se opravdu bavil. Určitě patří k nejoriginálnějším thrillerum poslední doby, který určitě stojí za shlédnutí. ()

DJ Kritik

Skôr by som to prirovnal k TV filmu ako niečomu väčšiemu. A dobre rozohraná zápletka skĺzne do hlúposti pojatej tak niekde na úrovni filmov z 80 rokov. ()

Peter Bračík

Nemám naštudované všetky príznaky tejto choroby (čo to, som si však o nej prečítal) a teda filmu nerozumiem, pretože ak sa jedná iba o vizuálne poruchy, tak hlasovo predsa ľudí musí rozoznávať. Hlavne teda dlhodobých známych. Herecké výkony ma nijako zvlášť neupútali a i dej sa mi zdal príliš natiahnutý. ()

MutantMarana

Porad stejna pisnicka, nula za scenar a vubec trapas a pet za Mílu. Takze s odrenejma usima to zprumerujem za jednu. Jo holt xichty jednou, ale nejsou vse. Je to spatny... ()

Barbeeh

No.... Dážď pri srdcervúcej scéne nesmie chýbať a aspoň koniec ma chytil za ľavú srdcovú chlopňu.... Ale nič viac. Čakala som zas priveľa? Ďalší z filmov, ktoré som dopozerala na tretí krát a vyslovene som ich odtrpela...... ()

mirkath1

No každopádně zase něco trochu jiného, než je obvyklé. Zaujalo mě to a sama jsem přemýšlela, jak musí být strašné žít s takovým hendikepem. Mila perfektní jako vždy ()

maoc

Nudná slátanina, která ze zajímavého námětu exotické neurotické poruchy, kdy člověk přestane rozlišovat tváře, nedokázala vytěžit téměř žádné napětí či vyvolat strach. Fascinující byly naprosté nelogičnosti, kdy se Annino okolí po nehodě chovalo dle diktátu scénáristy s empatií hlávky zelí. Žádné "Ahoj, já jsem Zoe, ahoj, já jsem Mark, už nás poznáváš?" Pořád jen to trapné "Ahoj, to jsem já!" Romantika z rychlíku a vlastně zcela zbytečná. Chování Annina otce ukázkově pitomé. Sexuální napětí vybité tužkové baterie. Účelové přehlížení dalších rozeznávacích znaků člověka kromě tváře: hlas, vůně, postoj, chůze, jiné kusy oblečení než je kravata, ... Jediné jakž takž positivum filmu byla účelová manipulace scénáristy na divákovi - změny obličejů postav. Anna vidí v postavě toho či onoho v různé době různý obličej, což vytváří dokonalý zmatek. Ale ne takový ten geniálně dokonalý zmatek, ale zmatek na hovno, kdy jsem si vůbec nebyl jistý kdo je kdo. Vraha jsem ale i tak trefil už v půlce (žena to dokoukala a potvrdila) a šel si raději číst Pride and Prejudice. ()

vodkasesemte

zejtra mám opět svátek a Milla Jovovich podle všeho už netočí béčkovou produkci. je to už dávno, co jsem utíkal do auta pro kartáč cigaret, abych je směnil za její debut Fourty-five v nejmenovaném výprodeji, protože hotovost u sebe zásadně nevozím, a budu si taky muset osvěžit její filmovou dráhu, protože o ní v poslední době nevím zhola nic! ()

Ondrew

Thriller so zaujimavym nametom a mojou oblubenou Millou Jovovich. Problem je, ze hoci napad ako taky je skutocne posobivy, celkove spracovanie akosi pokrivkava. Po skonceni som sa nemohol zbavit pocitu, ze v podstate som pozeral nieco, co nijak zvlast nevybocuje z radu a urcite by sa z danej tematiky dalo vytrieskat ovela viac. 60%. ()

veverysiak

Dočerta, prečo to tí snaživci museli zasviniť kilami béčkových klišé typu "všetci sme okej, len tá survivalka je total drbnutá", alebo lávstory medzi hlavným kolombom a obeťou, alebo že najväčší nechápavec v kolektíve je frajer obete, toto a ešte ďalšie keby si odpustili, tak to mohlo byť naozaj dobré, lebo hluchý psychoš, to už je niečo, alebo tie zmeny tvárí, z toho som mal podarený hokej a prekvapujúco pozoruhodný bol aj výkon Milly, ktorú mám predsa len zafixovanú ako modelku, a to im dokážem odpustiť aj príliš skoré odhalenie kilera, takže 65%. ()

MrFarmer

Docela podařený snímek, místama hodně psycho, Míla výborná, ale ten konec na můj vkus trochu natahovanej...Jinak výbornej thriller, horor ne-e ()

Obenny

Mila Jovovich opět nezklamal a zahrála svou roli skvěle, dobrá myšlenka a dokonce i lehce napínavé. Bohužel ale samotný průběh je neuvěřitelně předvídatelný a již od začátku je jasné kdo je tím záhadným padouchem. Také to jak se vše ke konci dostane na povrch je lehce nedomyšlené a čiší z toho filmové klišé, ale přesto se dá film shlédnout s jistou chutí a svůj účel tak splní. ()

Venceslao90

Vynikající nápad, navíc skvěle zpracovaný. Po dlouhé době mysteriózní/krimi thriller, který mě vážně bavil a cítil jsem se u něj napjatý od začátku do konce. Z mé strany určitě příjemné překvapení a velká spokojenost. PS: velmi pěkný epilog :) ()