Milla Jovovich jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka... (oficiální text distributora)

JohnCZ

Krimi drama spíše televizního ražení, poměrně poutavě zpracované, avšak díky neustálému prohazování xichtů trochu nepřehledné. Film mě lákal především kvůli účasti Michaela Shankse, který (když nepočítám hlas) se tam ale objevil sotva na 5 minut. A rozhodně bych pokrátil stopáž, některé scény mi tam přišly zbytečně navíc a zpomalovaly už tak střídmé tempo. ()

hous.enka

Průměrně natočený průměrný thriller s průměrnou zápletkou s nadprůměrnou Millou v hlavní roli. Asi se dá smířit se špatnými trikovými scénami (hlavně ty s tekoucí krví). Stejně tak se smířím s tím, že ve filmu je snad stovka herců a jen deset rolí :) Smířit se nedá s úplným závěrem filmu, který z něj dělá vlastně obyčejnou televizní zábavu. Stejně tak odhalení vraha je poněkud zbrklé - avšak docela překvapující. Ale jde zřejmě o film, kterých vznikají ročně stovky a ryhle upadají v zapomnění. Na jedno zhlédnutí ale postačí a ještě budete napjatí, kdo že to těm holkám udělal. PS: Nejde o horor. ()

blackrain

U Milly Jovovich mě takový film jako je tento vůbec nepřekvapuje. U ní jsem si zvykla už téměř na cokoliv. S podobným nápadem si pohrává film Proměna, i když v Mlliině případě jde o trošku něco jiného. Trpět tím, čím trpěla Milliina postava, tak by mě určitě odvezli rovnou do Bohnic a nechali si mě tam pěkně dlouho. Samozřejmě ona za to nemohla. Nějak nechápu žánrové zařazení horor. Vždyť se tady nic děsivého nedělo a ani se tu nepohybovaly nadpřirozené bytosti. Tohle je jen obyčejný thriller s vězdou v hlavní roli. ()

kaylin

Nápad dobrý, i když nějak nechápu, jak se mohli tvůrci s touhle látkou pustit do téměř hodinu a tři čtvrtě dlouhého thrilleru. Napětí by se muselo brzy vytratit, film by se stal rozvláčným a nudným. A jaké překvapení, ono k tomu skutečně došlo. Milla tady nezachrání ani prd a závěr rozhodně není z těch, které vám vyrazí dech. ()

Lord.Jim

Jak praví Haňána: od půlky jasnačka. _Ten film byl v něčem tak blbej, že to nejní ani možný a přitom to téma bylo zajímavý. Tak tedy nevím, v čem je problém? ()

Caminzind

Režijní a castingový experiment, kterému se dá jistě donekonečna vytýkat výsledek toho, co si jakožto experiment předsevzal. Zde se totiž ukazuje, jak je vždy a pro každého těžké zrealizovat originální nápad. Ale jak se říká, po bitvě je každý generál, proto buďme raději shovívavější. Přitom právě pro svoji hravou originalitu je to snímek docela zábavný. Škoda jen, že jak film míří do finále, hroutí se postupně jeho vnitřní logika a Anču záhadně opouštějí i zbylé smysly.57% SPOILER: Vraha jsem zavětřil zhruba ve dvacáté minutě. ()

Martin741

Celkom slusny, ale iba priemerny film s Milou Jovovich. Scenar je slusny, a Mila je vyborna, ale Julien Magnat nepredviedol nic viac, nez beznu rutinu. Z lasky k Mile 69 % ()

bourec

Trošku podobný filmům jako Jennifer 8 nebo Záblesk ve tmě,ale stejně jako u tady těch filmů tam něco chybí.Vyšetřování bez dramatickejch momentů,akce vůbec žádná,prostě jen rutinní záležitost.50%. ()

Rodriguez

Mysteriózní thriller, kdy mladá žena unikne jako zázrakem sériovému vrahovi. Jenže když se probudí v nemocnici, zjišťuje, že není schopná rozpoznat obličeje a tak se může stát, že vrah bude postávat hned vedle a ona o tom ani nebude vědět. Má vůbec šanci tohoto maniaka zastavit a pomoct policii tohoto šílence chytit? 30% ()

Kity162

Je mi líto, dávat takhle málo, protože to bylo koukatelné, člověk se nenudí a zajímá vás, jak se to bude dál vyvíjet. Jenže ty jejich podivný "chyby" mě naštvaly. Tady jsou ty největší - SPOILER: proč má blonďatý dítě, když tam spala akorát s černovlasym poldou nebo s tím jejím bývalým hnědovlasým? (vlasy se jí neměnily, ty měla vidět spráně) A i ona sama tam hraje brunetu, tak sakra proč to andělsky blonďatý dítě?! A když se tam nakonci prochází po tom tržišti, nebo co to je, tak tam jen tak za ní přiběhne její dítě (cca 4letý), protože se tam jako procházelo? :D Ještě po tom všem, co se jí stalo (Mille), tak nechá svoje malý dítě courat samotné venku? :D ()

Martrix

Někdy už od prvních minut poznáte, že tento film nebude váš šálek čaje. Že tvůrce vypráví způsobem, který vám nesedí. Vidíte díry ve scénáři, některé okamžiky se vám zdají být nevěrohodné... . Nebo vám třeba nejsou sympatičtí herci. Dokonce se mi díky nějaké podvědomé averzi, zdála za vlasy přitažená i prozopagnózie, kterou hlavní hrdinka trpěla. Přitom obličejová slepota je regulérní porucha a vše co o ní zaznělo je pravda. Ovšem to, jak s ní bylo v rámci příběhu naloženo... součásně hrdince pokleslo IQ o dvacet bodů a ohluchla? Opravdu by člověk nikoho nepoznal ani podle hlasu, gest, smíchu...? Přesto se našlo pár zajímavých okamžiků a místy se povedlo navodit i správnou atmosféru. Takže jako thriller to místy fungovalo vcelku dobře. Jenže Tváře v davu je strašidelně špatná kriminálka. Film dojíždí na paskvilózní a hloupý scénář, který solidní napětí srazí romantickou vsuvkou, nebo nějakou nedomyšleností. Celé vyšetřování, vrah i detektiv...to vše působí jako psané žákem osmé třídy. Postavy se chovaly nesmyslně. Závěr je pak vysloveně otřesný. Jak chcete hodnotit film, ve kterém 50% bylo solidních a zbytek stál za nic? ()

dr.fish

Poměrně zajímavý námět. Když někdo ztratí schopnost pamatovat si obličeje lidí, je to osobní katastrofa. A když po vás ještě jde sériový vrah, jehož tvář jste sice viděli, ale nepamatujete si ji- je to dvojnásob zapeklité. Mila Jovovich se cítí úplně ztracená ve světě neznámých tváří a ještě jí neustále jde o život. Jde o klasický thriller, kterých jsou desítky, tenhle je opepřen těmi "tvářemi", které Mila nerozeznává. Docela dobrý film, který jen místy ztrácí tempo a upadá do typických klišé, jinak to docela šlape. Bavil jsem se na 65%. ()

ecceHOMMO

Triller, krimi-triller s pomerne inovatívnym nápadom okolo straty schopnosti rozpoznávať tváre ľudí. Snímok samotný však mnohokrát skĺzava do priemernosti a chýba mu väčší nádych napätia. **/*** ()

arbitr

Ale je to taková slabší trojka, spíše 2,5. Druhá půle už mně dost nudila a klesla na béčkovou úroveň. Ale Milla i když jako herečka nic moc, tak jí to pořád moc sluší. ()

Mrkvič

Skvělá myšlenka, ale bohužel mizerné provedení. Jestli je ta Julien Magnat skutečně žena, tak to bylo opravdu znát. Celé zápletce by totiž více slušela nějaká romance či drama, protože v takových momentech je film nejsilnější. Jinak tohle místy nešikovně akční krimi nenabralo nic z kvalitnějších krimipřípadů. Naštěstí se to ale dá, protože je to zajímavé. ()

Johnny.ARN

Milla neukázala kozy. Len preto som to pozeral. Ale zaujímavá choroba, nevedel by som si prestaviť takto žiť. Kto po dopozeraní filmu mal chuť si pustiť aspon jeden diel Hviezdnej brány alebo Čarodejnic? Vynorili sa spomienky, čo vám budem hovoriť. Zvrat na konci pôsobil prekvapivo, ale to len preto, že som filmu nevenoval maximálnu pozornosť. Takže normálne B-čko. 2 z 5 ()

noriaki

Faces in the Crowd měl potenciál stát se téměř kultovní věcí, jako svého času Memento, ale svou zářivou budoucnost si zabil mizerným zpracováním. Těžko říct kdo přišel na myšlenku ženy kterou pronásleduje sériový vrah využívající toho, že po jeho útoku trpí neschopností rozpoznávat lidské tváře, ale už jenom tenhle inovativní prvek funguje jako závan svěžího vzduchu v dlouho nevětraném pokoji. Originalita je navíc umocněna tím, že stejně jako je zmatená představitelka, jsou zmatení i diváci, protože Julien Magnat důsledně dodržuje pravidlo, "když nepozná tvář hlavní hrdinka, nepozná ji nikdo", a stěžejní herce s každým záběrem mění. Výsledný dojem je, no špatný, ale to lze přičíst výhradně na vrub její podprůměrné režii a stěží průměrným hercům. O definitivní pád do nezáživné šedi se postarala kombinace roztahanosti, lacinosti a nezvládnutí gradace. Pokud někdy nějaký film volal po okamžitém hollywoodském remake, tak je to tenhle. Při pomyšlení na to, co by s touto látkou zvládl Nolan a nebo Fincher, se mi podlamují kolena. ()

demented

Film je postavený na veľmi originálnom nápade, ktorý je však miestami sabotovaný prácou pána scenáristu. Popri škrípajúcej logike však snímok našťastie disponuje aj decentnou atmosférou, ktorá mi občas evokovala 16 rokov starý Copycat. Rozhodne nadpriemerná zábava. ()